Avrupa Rüya Rotası - Tur Broşürü

Tam metin

(1)

1.gün - İstanbul-İpsala

Belirtilen hareket noktasında buluşuyoruz. Sizleri karşılayacak yol danışmanları son bilgilendirmeler yapıldıktan sonra otobüse valizlerinizi yerleştirerek koltuk kurası çekeceksiniz. Kura ile çekmiş olduğunuz koltuklara yerleştikten sonra İpsala sınır kapısına hareket ediyoruz.

2.gün - İpsala-Selanik-Parga-Igoumenitsa

İpsala sınır kapısına varışımızın ardından gümrük işlemleri sonrasında Yunanistan'a giriş yapıyor ve Selanik'e devam ediyoruz. Selanik’e varışımızın ardından kahvaltı için serbest zaman veriyoruz. Ardından Selanik şehir turumuza başlıyoruz. Selanik’te Atatürk’ün evi, Kordon, Beyaz Kule, Osmanlı ve Bizans eserleri görülecek yerler arasında bulunuyor. Panoramik şehir turu ve serbest zamanın ardından Parga şehrine doğru yola çıkıyoruz. Osmanlı devleti sadrazamlarından Pargalı İbrahim Paşa’nın şehrinde şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Ardından İgoumenitsa’ya geçiyor ve Bari feribotu saatine kadar serbest zaman veriyoruz. Gece yarısı konaklama yapacağımız kamaralara yerleşerek (KAMARALAR 2 Kişiliktir) İgoumenitsa – Bari gemisi ile İtalya’ya hareket ediyoruz. Geceleme Gemi kamaralarında.

3.gün - Igoumenitsa-Bari-Roma

Adriyatik Denizi’nde konaklamalı gemi yolculuğumuzun ardından sabah İtalya’daki ilk durağımız olan Noel Baba Aziz Nikola’nın şehri Bari’ye varıyoruz. Rehberimiz eşliğinde yapacağımız bu gezide San Nikola Bazilikası, Castello Normanno, Piazza Mercantile göreceğimiz yerler arasında yer alıyor. Bari şehir turu sonrası katılımcılarımıza serbest zaman veriyoruz. Gezi sonrası İtalya’nın başkenti Roma’ya doğru yola çıkıyoruz. Roma’ya varışımızın ardından otele yerleşiyoruz. Konaklama Roma otelimizde.

4.gün - Roma-Vatikan-Pisa-Floransa

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından otelden ayrılıyoruz. Sonrasında rehberimiz eşliğinde Roma şehir turu yapıyoruz. Kolezyum, Aşıklar Çeşmesi, İspanyol Merdivenleri, Pantehon, Piazza Navona, Sant Angelo Kalesi Melek Köprüsü, Vatikan gezilecek yerlerden bazıları oluyor. Gezi sonrası katılımcılarımıza serbest zaman veriyoruz. Ardından Roma’dan ayrılarak Pisa’ya hareket ediyoruz. Pisa’ya varışımızın ardından dünyanın en çok fotoğraflanan Pisa Kulesi’nde katılımcılarımıza fotoğraf molası veriyoruz.

Sonrasında Floransa’ya yola çıkıyoruz. Floransa’ya varışımızın ardından otelimize yerleşiyoruz.

Konaklama Floransa otelimizde.

5.gün - Floransa-Venedik

Otelde alınacak kahvaltının ardından otelden ayrılıyor ve Floransa panoramik gezimize başlıyoruz.

Turumuzda; Duomo Katedrali, Signoria Meydanı, Vecciho Sarayı, Ponte Vecchio Köprüsü görülecek yerlerden bazılarıdır. Verilecek serbest zamanın ardından Venedik’e hareket ediyoruz. Venedik’te limanda bizi bekleyen tur teknemizle San Marco Meydanı’na geçiyoruz. Ardından rehberimiz eşliğinde şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Gezimizin ardından konaklama yapacağımız otelimize hareket ediyoruz. Konaklama Venedik'teki otelimizde.

6.gün - Venedik-Monaco-Nice-Cannes

Kahvaltının ardından otelden ayrılıp Fransız Rivierası Cote d'Azur bölgesine yola çıkıyoruz.

Yolculuğumuzun ardından ilk durağımız Monaco Prensliği’nin başkenti Monte Carlo’da gezimize başlıyoruz. Lüks arabaların, yatların ve şık giyimli insanların süslediği sokaklarda gezimizi yaparken Monte Carlo Casino ve meydan bölgesini gezeceğiz. Ayrıca Formula 1 yarışlarının efsane pistlerinden olan, Monaco GP’nin sahne aldığı sokaklarda otobüsümüzle yol alacağız. Gezimizin ardından ikinci durağımız Nice şehrine yolculuğumuz başlıyor. Varışın ardından Nice’te Massena Meydanı, deniz manzarasına doyacağınız Promenade des Anglais gezeceğimiz yerler arasında. Gezimizin ardından turumuzu tamamlayarak Cannes bölgesindeki otelimize hareket ediyoruz. Varışın ardından otelimize yerleşiyoruz. (Konaklama Cannes, Nice ya da Antibes otelimizdedir)

7.gün - Cannes-Lyon

Avrupa Rüya Rotası - Tur Broşürü

25.02.2022

(2)

Oteldeki kahvaltının ardından Lyon şehri için yola çıkıyoruz. Yolculuğumuzun ardından rehberimiz eşliğinde Bellecour Square, Place des Terreaux ve Vieux Lyon bölgesinde gezimizi yapıyoruz. Paris ve

Marsilya‘dan sonra Fransa‘nın en büyük 3. kenti olan Lyon, tarih boyunca ipek üretiminin önemli

merkezlerinden biri olması ile de bilinir. Serbest zamanın ardından otelimize geçiyoruz. Konaklama Lyon otelimizde.

8.gün - Lyon-Paris

Otelimizdeki kahvaltının ardından Fransa’nın başkenti Paris’e yolculuğumuz başlıyor. Yolculuğumuzun ardından Paris’in ikon yapısı olan Eyfel Kulesini akşam saatlerinde Trocadero terasından seyrederek fotoğraf molası veriyoruz. Bu molanın ardından konaklama yapacağımız otelimize geçiyoruz. Konaklama Paris otelimizde.

9.gün - Paris

Kahvaltının ardından rehber eşliğinde Paris şehir turumuza başlıyoruz. Gezilecek yerler arasında Concorde Meydanı, dünyaca ünlü alışveriş caddesi Montmartre Sacre Coure Bazilikası, Champs- Elysées, Zafer Takı (Arc De Triomphe), Eyfel Kulesi, Louvre Müzesi gibi önemli yerler yer alıyor. Şehir turumuzun ardından serbest zaman veriyoruz. Gezimizin ardından otele geçiyoruz. Konaklama Paris otelimizde.

10.gün - Paris-Brugge-Amsterdam

Kahvaltı sonrası Belçika’nın çikolata kokulu, kanallarıyla ünlü Orta Çağ şehri Brugge’a doğru yola koyuluyoruz. Varışımızın ardından eski şehir bölgesinde şehir turumuzu gerçekleştiriyor ve ardından serbest zaman veriyoruz. Gezinin ardından Hollanda’nın başkenti Amsterdam’a hareket ediyoruz. Varışın ardından otele transfer oluyoruz. Konaklama Amsterdam'daki otelimizde.

11.gün - Amsterdam-Zaanse Schans-Volendam-Hannover

Kahvaltının ardından önce yel değirmenleri ile ünlü Zaanse Schans kasabasını ziyaret ediyoruz. Burada fotoğraf molası verdikten sonra balıkçı kasabası Volendam’a geçiyoruz. Burada meşhur Hollanda peynirlerinin yapıldığı atölyeleri ve liman bölgesini gezdikten sonra yapacağımız Amsterdam panoramik turumuzda Kraliyet Sarayı ve meşhur Amsterdam kanalları yer alıyor. Şehir turumuzun ardından

Hannover’e seyahatimiz başlıyor. Varışın ardından rehberimizle New Town Hall, Kröpcke şehir meydanı görülecek yerlerden bazılarıdır. Gezinin ardından konaklama yapacağımız otelimize geçiyoruz.

Konaklama Hannover otelimizde.

12.gün - Hannover-Dresden-Prag

Kahvaltının ardından kısa bir Hannover şehir gezisi yapıp Avrupa’nın alışveriş şehri olarak da bilinen Dresden’e doğru yola çıkıyoruz. Almaya’nın en güzel Barok şehri Dresden‘e vardıktan sonra II. Dünya Savaşında yerle bir olan ve küllerinden doğan Dresden’de şehir turu yapıyoruz. Theatreplatz, Martin Luter Anıtı, Brüls Terası, Zwinger Sarayı göreceğimiz yerlerden bazılarıdır. Gezinin sonrasında Prag’a hareket ediyoruz. Konaklama Prag otelimizde.

13.gün - Prag

Kahvaltının ardından Prag şehir turumuza başlıyoruz. Rehberimiz eşliğinde Astronomik Saat Kulesi, Prag Kalesi, Aziz Vitus Katedrali, Charles Köprüsü, Kafka Müzesi gibi yerleri geziyoruz. Serbest zamanın ardından konaklama yapacağımız otele geçiyoruz. Konaklama Prag'taki otelimizde.

14.gün - Prag-Viyana-Bratislava-Budapeşte

Kahvaltının ardından Viyana’ya yola çıkıyoruz. Varışın ardından rehber eşliğinde Aziz Stephan Katedrali, Hofburg Sarayı, Müzeler Meydanı, Albertina görülecek yerler arasında yer alıyor. Serbest zamanda katılımcılarımız meşhur Viyana Şinitzelinin tadına bakabilirler. Gezi sonrasında Slovakya’nın başkenti Bratislava’ya geçiyoruz. Varışın ardından rehberimiz eşliğinde Old Town bölgesini, Cumil heykelini, Michael Kapısını, Naci Heykelini göreceksiniz. Serbest zamanın ardından Budapeşte’ye yolculuğumuz başlıyor. Varış sonrası konaklama yapacağımız otelimize yerleştiriyoruz. Konaklama Budapeşte'deki otelimizde.

15.gün - Budapeşte-Belgrad

Kahvaltının ardından rehberimiz eşliğinde şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Kahramanlar Meydanı, Gallert Tepesi, Elizabeth Köprüsü, Budin Kalesi, Palemento Binası ve Zincirli Köprü gezilecek yerlerden bazılarıdır. Serbest zamanın ardından Sırbistan’ın başkenti Belgrad’a yolculuğumuz başlıyor. Varış sonrası otelimize yerleşiyoruz. Konaklama Belgrad otelimizde.

16.gün - Belgrad-Sofya

Sabah Belgrad’a varışın ardından canlılığın ve hareketliliğin sembolü, Avrupa’nın en eski kentlerinden biri olan Belgrad'da şehir turumuzu yapıyoruz. Sava Nehri’nin Tuna’ya katıldığı noktada Fatih Sultan

Mehmet’in uğruna yaralandığı ama fethinin Kanuni Sultan Süleyman’a nasip olduğu Osmanlı

donanmasının ikmal merkezlerinden Belgrad Kalesi, Kale Meydanı, Knez Mihailova Caddesi gezilecek yerlerden bazılarıdır. Verilecek serbest zamanın ardından Sofya’a hareket ediyoruz. Sofya’ya varışın ardından rehberimiz eşliğinde şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Aleksander Nevski Katedrali, Banyabaşı Cami, Eski Şehir bölgesini gezdikten sonra serbest zaman veriyoruz. Gezinin ardından otele transferimiz gerçekleşiyor. Konaklama Sofya'daki otelimizde.

17.gün - Sofya-İstanbul

Kahvaltının ardından Türkiye'ye dönüş yolculuğumuz başlıyor. Akşam saatlerinde İstanbul’a varışımızla turumuz sona eriyor. Hizmet kalitemizi arttırmak adına sizlere vereceğimiz anket formlarını doldurmanız bizim için önemlidir. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere...

(3)

Otel Bilgileri

3* & 4* & 5* Oteller

Şehirlere göre otel kategorileri daha sonra paylaşılacaktır.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler Lüks otobüs ile ulaşım

Yunanistan-İtalya arası Adriyatik'te Gemi Yolculuğu ve 1 Gece konaklama Venedik şehir merkezinden Vaporetto ile limana ulaşım

Programda belirtilen tüm turlar

Belirtilen kategori otellerde oda-kahvaltı esasında toplam 14 gece konaklama Türkçe Rehberlik Hizmeti

Şehir ve Liman vergileri

Bagaj Hakkı (1 Adet Orta Boy Valiz ve 1 Adet Sırt Çantası) Seyahat Sigortası (Muafiyet oranı poliçede belirtilmiştir) Önemli Notlar

Bagaj hakkı misafir başına 1 adet orta boy valiz ve 1 adet sırt çantası ile sınırlandırılmıştır. Ek bagaj hakkı bulunmamaktadır.

Satın alınan tur “Bin-Rota" tarafından düzenlenmekte olup, diğer seyahat acentaları misafirlerinin de katılımı muhtemel olacaktır.

İlgili ülkere giriş koşulları pandemi şartlarına bağlı olarak değişmektedir. Güncel prosedür tur öncesi tarafınıza iletilecek olup, doğacak olası sorunlardan acentemiz sorumlu değildir.

Turumuzun gerçekleşebilmesi için minimum 20 kişi katılım şartı gerekmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, gezi hareket tarihinden 20 gün önce tur iptali bilgisi tarafınıza iletilecektir.

Çocuk fiyatı, aynı odada 2 yetişkin olması durumunda uygulanmaktadır. 1 Yetişkin + 1 Çocuk olması durumunda 2 yetişkin fiyatı uygulanmaktadır.

Otel Voucher belgenizin ve seyahat sigortanızın seyahat süresince yanınızda bulunması gerekmektedir. Bu evrakların yanınızda olmaması durumunda ülkeye girişlerde sıkıntı yaşanabilmektedir. Acentemizin bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

80 yaşın üzerindeki misafirlerimiz için sigorta yapılamamaktadır. 70 yaşın üzerindeki misafirlerimize yapılacak sigortalarda sür prim farkı çıkmaktadır. Satış temsilcimiz bilgi verecektir.

Ekstra turlar minimum 20 kişilik katılımlarla gerçekleşir. 20 kişinin altında olan gruplarda tur rehberi fiyatlarda değişiklik yapabilir.

Setur, gerekli gördüğü durumlarda tur kalkışından önce haber vermek kaydıyla rehberlik hizmetini varışa istinaden sağlayabilir.

Setur, önceden yolcularına haber vermeksizin, programın içeriğini bozmadan, turların ve şehirlerin, program içerisindeki sırasını değiştirebilir.

Sigorta şirketinin kabul etmesi durumunda; 75 yaş üzeri sigortalıların ani rahatsızlık sonucu tedavi masrafları ödenmez, sadece kaza sonucu tedavi masrafları karşılanır. 80 yaş üzeri sigortalıların ise tıbbi tedavi masrafları ödenmez, sadece nakil hizmetleri organize edilir ve karşılanır. Sigorta poliçenizin tüm detayları için satış temsilcinize danışabilirsiniz.

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen/verilemeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezilerin ya da turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir.

Programda belirtilen turlar panoramik olarak yapılacak olup, herhangi bir ören yeri/müze giriş ücreti fiyatlara dahil değildir.

Konaklama Notları

Otellere giriş saati en erken 15.00’dir.

Üç kişilik odada konaklama müsaitliğe bağlıdır. Üçüncü kişi için açılır-kapanır ek yatak verilir. Bu yatak tipi standart yataklardan küçüktür.

Kimi otellerde iki ayrı yataklı oda bulunmaması durumunda çift kişilik yataklı bir oda verilebilir. Çift kişilik yatak bulunmaması durumunda da iki ayrı yataklı bir oda verilebilir.

Tek kişilik odalarda yatak tipi tek kişiliktir. Çift kişilik yataklı oda müsaitlik doğrultusunda verilebilir.

Kimi oteller check-in esnasında kredi kartınızdan olası harcamalarınız adına belli bir miktar bloke edebilir.

Turlarımızda kullandığımız otellerde yapılan rezervasyonlar grup rezervasyonu olup, alınacak kahvaltılar farklı bir salonda gruba özel olarak verilebilir ve standart otel kahvaltısından farklı olabilir.

Programda belirtilen oteller “ve benzeri” dir. Kesin otel bilgisi tur kalkış tarihinden önce bildirilecektir.

Vize ve Pasaport Bilgisi

Yurt Dışı çıkış fonu ücreti fiyatlarımıza dahil değildir. Çıkış harcının yolcular tarafından ödenmesi gerekmektedir.

Tur dönüş tarihi esas alınmak şartıyla yolcunun en az 6 ay geçerli pasaportunun olması gerekmektedir.

Pasaport alım tarihi 10 yıldan eski olmamalıdır.

Türk vatandaşları için çok girişli Şengen vizesi gerekmektedir. Güncel vize prosedürü ve işlemleri için Setur Vize bölümü ile iletişime geçebilirsiniz.

Gümrük geçişlerinde ve sınır kapılarında, pasaportunuza giriş-çıkış kaşesi basılabilmesi için,

pasaportunuzda en az 6 boş sayfa olması gerekmektedir. Vize alınmış olması veya vize gerektirmeyen pasaporta sahip olunması, ülkeye giriş ve çıkış yapılabileceği anlamına gelmeyip, pasaport polisinin sizi ülkeye giriş izni vermeme veya ülkeden çıkarmama yetkisi bulunmaktadır. Acentemizin bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Türk vatandaşı olmayan ya da çifte vatandaşlığı olup da diğer ülke pasaportunu kullanarak tura katılacak olan misafirlerin; seyahat edilecek ülkenin, kullanacakları pasaporta uyguladığı vize

(4)

prosedürünü ilgili konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir. Acentemizin doğacak olumsuzluklardan dolayı herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Farklı bir ülkede oturum izni bulunan misafirlerin vize durumlarını, bağlı bulundukları konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir. Acentemizin doğacak olumsuzluklardan dolayı herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Yırtılmış, yıpranmış veya benzeri tahribatlara uğramış pasaportlar ile seyahat edilememektedir.

Evlilik sebebiyle soyadı değişen misafirlerin, evliliğin üzerinden 3 aydan fazla süre geçtiyse pasaportunu değiştirmesi gerekmektedir. Ülkeden çıkış ve ilgili ülkelere giriş kuralları tamamen pasaport polisi insiyatifindedir.

18 yaşından küçük bireylerin tek başlarına ya da anne ve babadan sadece bir tanesi ile seyahat etmesi durumunda hem anneden hem de babadan noter onaylı muvafakatname alması

gerekmektedir. Detaylı bilgiyi Setur vize departmanından alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sağlık: Bölgenin iyi restoranlarında ve otellerde alınacak yemeklerde, sağlığınızı tehdit edecek bir sorun ile karşılaşılacağını düşünmüyoruz. Buna karşın grupla birlikte olmadığınız anlarda yeme içme konusunda dikkatli olmanızı, kesinlikle kapalı şişe suyu tüketmenizi, buz, süt ve süt ürünlerinden kaçınmanızı, iyi pişirildiğine emin olduğunuz et ve balık ürünleri tüketmenizi, meyve konusunda muz, ananas gibi kabuğu soyulabilen meyveler yemenizi öneriyoruz. Ülke girişlerinde ve yurda dönüşlerde güncel aşı ve PCR kurallarına uyulmalıdır.

Para Birimi: Yanınızda Euro getirmeniz gerekmektedir.

Telefon Kullanımı: Cep telefonu hattınız uluslararası aramalara (roaming) açık ise kullanılmaktadır.

Kıyafet ve Gerekli Eşyalar: Yaz sezonunda gidilecekse Kolayca giyilip – çıkarılabilecek tişört, kısa ve uzun kollu gömlekler, pamuklu pantolonlar, şort, rahat yürüyüş ayakkabıları, akşamları için ince bir mont ve ince bir kazak almanızı öneririz. Bunun dışında; şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, olası gürültüye karşı kulak tıkacı, fotoğraf makinesi, video kamera ve bunların şarj aletleri ve yedek hafıza kartları da getirebilirsiniz. Ayrıca seyahat boyun yastığı da getirmeniz önerilmektedir.

Elektrik: Dönüştürücü getirmeniz gerekmektedir.

Alışveriş: Şehir merkezlerinde bulunan alışveriş merkezleri ve hediyelik eşya satan küçük tezgahlardan alışveriş imkanı bulunmaktadır.

Yerel Hizmetler Hakkında Önemli Bilgilendirme

Satın alınan tur “Bin-Rota Turizm” organizasyonu olup, diğer seyahat acentaları misafirlerinin de tura katılımı muhtemel olacaktır.

Oda Tipi

1 Kişilik Oda (Kişi Başı) 2 Kişilik Oda (Kişi Başı) 3 Kişilik Oda (Kişi Başı)

Kişi Başı Fiyat 2495,00 EUR 1750,00 EUR 1750,00 EUR

Kalkış Noktaları İstanbul Forum AVM

Kalkış Açıklama Kalkış Tarihi : 29.04.2022

Saat 20.00'de İstanbul Forum AVM önünde buluşma. Otobüse biniş ve bagaj işlemlerinin ardından saat 22.00'de İpsala sınır kapısına hareket. Ertesi gün sabah saatlerinde Selanik'e varış.

Dönüş Açıklama Dönüş Tarihi : 15.05.2022

Belirtilen saatte İstanbul'a hareket. Akşam saatlerinde İstanbul'a varış.

Oda Tipi

1 Kişilik Oda (Kişi Başı) 2 Kişilik Oda (Kişi Başı) 3 Kişilik Oda (Kişi Başı)

Kişi Başı Fiyat 2495,00 EUR 1750,00 EUR 1750,00 EUR

Kalkış Noktaları İstanbul Forum AVM

Kalkış Açıklama Kalkış Tarihi : 3.06.2022

Saat 20.00'de İstanbul Forum AVM önünde buluşma. Otobüse biniş ve bagaj işlemlerinin ardından saat 22.00'de İpsala sınır kapısına hareket. Ertesi gün sabah saatlerinde Selanik'e varış.

Oda Kahvaltı Gemi(1)-Roma(1)-Floransa(1)-Venedik(1)-Antibes(1)-Lyon(1)-Paris(2)-Amsterdam(1)-

Hannover(1)-Prag(2)-Budapeşte(1)-Belgrad(1)-Sofya(1) 29 Nisan-15 Mayıs (29 - 15 Mayıs 2022)

Oda Kahvaltı Gemi(1)-Roma(1)-Floransa(1)-Venedik(1)-Antibes(1)-Lyon(1)-Paris(2)-Amsterdam(1)-

Hannover(1)-Prag(2)-Budapeşte(1)-Belgrad(1)-Sofya(1) 03-19 Haziran (03 - 19 Haziran 2022)

(5)

Dönüş Açıklama Dönüş Tarihi : 19.06.2022

Belirtilen saatte İstanbul'a hareket. Akşam saatlerinde İstanbul'a varış.

Oda Tipi

1 Kişilik Oda (Kişi Başı) 2 Kişilik Oda (Kişi Başı) 3 Kişilik Oda (Kişi Başı)

Kişi Başı Fiyat 2495,00 EUR 1750,00 EUR 1750,00 EUR

Kalkış Noktaları İstanbul Forum AVM

Kalkış Açıklama Kalkış Tarihi : 2.07.2022

Saat 20.00'de İstanbul Forum AVM önünde buluşma. Otobüse biniş ve bagaj işlemlerinin ardından saat 22.00'de İpsala sınır kapısına hareket. Ertesi gün sabah saatlerinde Selanik'e varış.

Dönüş Açıklama Dönüş Tarihi : 18.07.2022

Belirtilen saatte İstanbul'a hareket. Akşam saatlerinde İstanbul'a varış.

Oda Tipi

1 Kişilik Oda (Kişi Başı) 2 Kişilik Oda (Kişi Başı) 3 Kişilik Oda (Kişi Başı)

Kişi Başı Fiyat 2495,00 EUR 1750,00 EUR 1750,00 EUR

Kalkış Noktaları İstanbul Forum AVM

Kalkış Açıklama Kalkış Tarihi : 1.08.2022

Saat 20.00'de İstanbul Forum AVM önünde buluşma. Otobüse biniş ve bagaj işlemlerinin ardından saat 22.00'de İpsala sınır kapısına hareket. Ertesi gün sabah saatlerinde Selanik'e varış.

Dönüş Açıklama Dönüş Tarihi : 17.08.2022

Belirtilen saatte İstanbul'a hareket. Akşam saatlerinde İstanbul'a varış.

Oda Tipi

1 Kişilik Oda (Kişi Başı) 2 Kişilik Oda (Kişi Başı) 3 Kişilik Oda (Kişi Başı)

Kişi Başı Fiyat 2495,00 EUR 1750,00 EUR 1750,00 EUR

Kalkış Noktaları İstanbul Forum AVM

Kalkış Açıklama Kalkış Tarihi : 9.09.2022

Saat 20.00'de İstanbul Forum AVM önünde buluşma. Otobüse biniş ve bagaj işlemlerinin ardından saat 22.00'de İpsala sınır kapısına hareket. Ertesi gün sabah saatlerinde Selanik'e varış.

Dönüş Açıklama Dönüş Tarihi : 25.09.2022

Belirtilen saatte İstanbul'a hareket. Akşam saatlerinde İstanbul'a varış.

Oda Kahvaltı Gemi(1)-Roma(1)-Floransa(1)-Venedik(1)-Antibes(1)-Lyon(1)-Paris(2)-Amsterdam(1)-

Hannover(1)-Prag(2)-Budapeşte(1)-Belgrad(1)-Sofya(1) 02-18 Temmuz (02 - 18 Temmuz 2022)

Oda Kahvaltı Gemi(1)-Roma(1)-Floransa(1)-Venedik(1)-Antibes(1)-Lyon(1)-Paris(2)-Amsterdam(1)-

Hannover(1)-Prag(2)-Budapeşte(1)-Belgrad(1)-Sofya(1) 01-17 Ağustos (01 - 17 Ağustos 2022)

Oda Kahvaltı Gemi(1)-Roma(1)-Floransa(1)-Venedik(1)-Antibes(1)-Lyon(1)-Paris(2)-Amsterdam(1)-

Hannover(1)-Prag(2)-Budapeşte(1)-Belgrad(1)-Sofya(1) 09-25 Eylül (09 - 25 Eylül 2022)

Şekil

Updating...

Referanslar

Updating...

Benzer konular :