accurate solution for engineering

Tam metin

(1)
(2)

hakkımızda

Şirketimiz 2006 Yılında, Elektrik Sektöründe Danışmanlık, Proje ve Taahhüt konularında hizmet vermek üzere kurulmuştur. Uluslar arası düzeyde uygulama projeleri geliştirerek, geliştirdiği bu projeleri uygulayarak, ayrıca kurumsal yapısını sürekli geliştirerek, müşteri memnuniyetini ön planda tutma ilkesiyle faaliyetlerine halen devam etmektedir.

Her geçen gün vizyonunu genişletmeyi hedefleyen firmamız, sektörümüzdeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerine en kaliteli ürün ve hizmetleri en uygun koşullarda sağlamak amacındadır.

Daha yeni sayılacak bir kuruluş olmamıza karşılık, firma yöneticilerimizin ve çalışanlarımızın geçmişte kazandıkları bilgi birikimi, tecrübe, deneyim ve referanslarımızla, hep daha iyi, daha kaliteli ve daha profesyonel hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Şirketimiz, bu amaçlar ve ilkeler doğrultusunda birçok projeye ve uygulamaya imza atmış ve uzun yıllar insanlığa hizmet edecek sağlıklı elektrik sistemleri kurmuştur.

Kurumsal yapısını geliştirmek ve belgelendirmek adına toplam kalite çalışmalarımız halen devam etmektedir.

Deneyimli kadromuz, araçlarımız ve her türlü teknik ekipmanlarımız ile Türkiye’nin her bölgesinde ve yurt dışında her büyüklükte projeleriniz için organize olabiliriz…

(3)

vizyonumuz

PARTNER MÜHENDİSLİK olarak, kurumsal yapımızı gün geçtikçe geliştirerek, firmamızı uluslar arası platformda bir marka haline getirmek, geçmişteki başarı ve tecrübelerimizle bir sinerji oluşturarak Elektrik Enerjisi sektöründe Teknik PARTNER’iniz olmayı hedeflemektedir.

(4)

misyonumuz

PARTNER MÜHENDİSLİK, her geçen gün gelişim gösteren dünyamızdaki teknik yenilikleri, ekonomiklik ve uygulanabilirlik kriterlerini de göz önünde bulundurarak, siz değerli müşterilerimizin teknik PARTNER’iniz ve çözüm ortağınız olmayı amaç edinmiştir.

(5)

faaliyet alanlarımız

Firmamız aşağıda listelediğimiz iş konularında projelendirme, müşavirlik ve malzemeli veya malzemesiz olarak anahtar teslim taahhüt işlerini yapmaktadır. Ayrıca her büyüklükte tesisinizin elektrik bakım onarım hizmetlerini vermektedir.

• Orta Gerilim (OG), Alçak Gerilim (AG) enerji nakil hatları,

• Trafo Postaları, Jeneratörler ve UPS sistemleri,

• Her büyüklükte Bina, Hastane, Otel, Alışveriş Merkezi, Fabrika v.b. tesislerin elektrik proje ve taahhüt işleri,

• Otoyol Tünel v.s. elektrik tesisat, aydınlatma ve otomasyon işleri,

• Kompanzasyon Sistemleri Pano İmalatları ve Montajı,

• Enerji Kalitesi Uygulamaları Harmonik Ölçümü

Raporlama ve sistem çözümleri

Harmonik Filtreli Kompanzasyon Sistemleri

• Aydınlatma Sistemleri

(Dekoratif-Showroom – Stadyum - Büyük Alanlar - Yol v.s) Proje Taahhüt İşleri,

• Yangın İhbar ve Güvenlik Sistemleri Tesisatları Projelendirme Taahhüt İşleri,

• Data ve Telefon sistemleri Proje Taahhüt İşleri

• Exproof Elektrik Tesisatı Proje Taahhüt İşleri,

(6)

kurumsal yapı

TAAHHÜT ve PROJE YÖNETİMİ

Proje aşamasından başlayarak; yatırım ve uygulama aşamasını kapsayan elektrik tesisat uygulamalarını kapsamaktadır.

Mühendislik desteği sağlayarak yatırımların ve uygulamaların gerçekleştirilmesi sağlanır.

Amacımız, uygulama için, en ekonomik, nitelikli, esnek ve yatırımcının istediği koşullarda ve öngörülen sürede, tasarımın ve uygulamanın yapılmasını sağlamak, bu konuda oluşacak maliyeti minimum seviyeye çekmek ve enerji tasarrufu sağlamaktır. Aynı zamanda, optimum sistem çözüm alternatifleri arasında analiz yaparak müşterinin orta ve uzun vadede istediği bir altyapıya sahip olmasıdır.

Müşterilerle yapılan sözleşmeler ile taahhüdün yanı sıra, proje yönetimi hizmetlerinin yapılması mümkündür. Bu hizmet çerçevesinde iyileştirme önerilerinin sunulması, tedarikçi ve uygulamacı firmaların seçimi, uygulamaların takibi, şantiye organizasyonunun yapılması şeklinde verilir.

Taahhütlerimizde Müşteriye Sağlanan Faydalar

• Yatırımcı, tüm uygulamaları, çeşitli tedarikçi firmalardan aldığı hizmetleri uzman ekipler desteğiyle tek elden alır.

• Yatırımcıya, projenin tüm safhalarında; planlamadan, tasarım ve uygulamaya kadar tüm aşamalarda; ekonomik, güvenilirlik, konfor ve verimlilik ilkelerine uygun çözüm önerileri sunulur.

• Yatırımcıya, uygulamacı olmanın bilgi ve deneyimi ile proje yönetimi hizmeti verilir.

• İşletme tecrübesinden faydalanılarak; müşterinin işletme döneminde karşılaşacağı sorunların giderilmesi ve maliyet düşürücü tedbirlerin alınması proje safhasında gerekli bilgi ve uyarılar yapılır.

• Komple proje finansmanı çözümleri hazırlanır.

Proje Yönetimi Hizmet Kapsamı

Planlama ve bütçelendirme, bütçe ve plana uygun projelendirme, tasarım ve yapım ihale dosyasının hazırlanması, teklif değerlendirme, kredi finansmanına uygun altyapı hazırlanması, uygulama/kontrollük, sözleşme yönetimi, devreye alma ve kabul hizmetleri, Proje Yönetimi hizmetlerimizin kapsamındadır.

UZMANLIK ALANLARIMIZ

• Danışmanlık

• Mühendislik ve Projelendirme

• Proje Yönetimi

• Proje Finansmanı

• Anahtar Teslim Tesisat Taahhüt İşleri

(7)

DANIŞMANLIK

Proje Geliştirme, Fizibilite Çalışmaları, Proje Tasarım Koordinasyonu, Malzeme Teknik Özellikleri ve Uygulama Detayları, Teknoloji, Bölgesel Analizler konularında müşterilerimize destek vermekteyiz.

MÜHENDİSLİK ve PROJELENDİRME

Bilgisayar Tabanlı Mühendislik Tasarım ve Çözümleri, Elektrik ve Elektronik Sistem Tasarımları, Mekanik Sistem Tasarımları, Altyapı İşleri, İşletme Yönetimi ve Çözümlemesi konularında hizmet sunmaktayız.

PROJE YÖNETİMİ

Proje organizasyonu, proje kontrolü, ihale süreçleri organizasyonu, süre ve maliyet planlaması, iş güvenliği kontrolü, yangın, güvenlik, acil durum, işletme senaryoları hazırlama, kalite kontrol, teknik uygulama sorumluluğu, TUS, eğitim gibi konularda hizmet vermekteyiz.

PROJE FİNANSMANI

Müşterilerimiz için, aşağıda tanımladığımız proje finansman hizmetlerini sağlayabiliyoruz:

• Yatırımcıya finansman imkânları/modelleri konusunda bilgi verilmektedir.

• Müşterilerinin imkânlarına ve projelerin karakterine uygun finansman modelleri oluşturulabilmektedir.

• Gerektiğinde, projenin fizibilite etüdünü hazırlamakta veya etüt mevcut ise incelenip; projeye uygun olan finansman yöntemi tespit edilebilmektedir.

• Sözleşme ve ödeme şartları; ihracat sigorta kuruluşları ve finans kurumlarının talep ettiği şartlara uygun olarak düzenlenebilmektedir.

• Banka ve diğer finans kurumları (forfaiting, leasing vb.), ihracat, sigorta kuruluşları ile yatırımcı arasındaki ilişkiler koordine edilebilmektedir.

• Kredi sözleşmelerinin imzalanması ve ödemeye kadar gerekli dokümantasyonu hazırlanmakta ve takip edilmektedir.

• Teminat konusunda müşterilere danışmanlık yapılmaktadır.

kurumsal yapı

(8)

referanslarımızdan bazıları

İnteks Tekstil Babaeski (2008)

Babaeski’de yerleşik İnteks Tekstile ait fabrikanın kompanzasyon sisteminin komple revizyonu tarafımızdan yapılmıştır.

Tav G İstanbul Muratpaşa Yer Altı Otoparkı (2010)

İstanbul Aksaray Vatan Caddesi üzerindeki yer altı otoparkının komple elektrik taahhüt işleri firmamız tarafından yapılmıştır.

Ayso Gıda Fabrikaları Yönetim Binası Silivri (2007)

Ayso Gıda Fabrikalarının toplamda 2500 m2 olan yeni yönetim binasının aydınlatma, güç, yangın ihbar, data, telefon v.b. komple elektrik tesisatlarının proje ve malzemeli olarak anahtar teslim taahhüt işleri firmamız tarafından yapılmıştır.

Formula 1 Pisti Kurtköy (2003)

Tahmini 7.5 km uzunluğundaki Formula 1 pistinin çevresindeki yolun toplam 270 adet aydınlatma direği kullanılarak aydınlatması işlerinde proje ve imalatların yapılması firma sahibimizin daha önceki çalıştığı firmalarda ki yöneticiliklerinde ve kendi ekibimizle bitirilmiştir.

Ayso Gıda Fabrikaları Og Proje Ve Uygulaması (2006)

Silivri’de yerleşik Ayso Gıda Fabrikaları firmasının OG nakil hattının yenilenmesi ve 400 kVA trafo temini, projelendirme, montajı ve devreye alınması firmamız tarafından yapılmıştır.

İkitelli O.S.B. İtfaiye Binasının (2007)

Balkanların en büyük organize sanayi bölgelerinden kabul edilen İkitelli Organize Sanayi Bölgesinin İtfaiye Binasının Malzemeli olarak elektrik tesisat ve montaj işleri firmamız tarafından yapılmıştır.

(9)

referanslarımızdan bazıları

Kazakistan’da Pipe Prefabricaton Shop Projesi (2006)

Kazakistan’da kazak petrollerinin çıkarılması ve taşınması sürecinde devreye ilk alınan Boru Atölyesinin aydınlatma, ana dağıtım panoları, tali dağıtım panoları, yangın ihbar sistemi, jeneratör sistemi, topraklama sistemleri, yıldırımdan korunma sistemleri, boyahane bölümü ex-proof tesisatlarının yapılması v.b. komple elektrik tesisatının yapılması proje ve imalatlarının yapılması firma sahibimizin TEKFEN bünyesindeki yöneticiliklerinde ve kendi ekibimizle bitirilmiştir.

Tatlı Kaşık Pasta Ve Kurabiye Fabrikası Silivri (2008)

Silivri’de yerleşik 3000 m2 kapalı alana sahip Tatlı Kaşık Kurabiye fabrikasının komple proje ve malzemeli olarak elektrik işleri firmamız tarafından yapılmıştır.

212 Avm İstanbul Alışveriş Merkezi İkitelli (2008)

Basın ekspres yolu Halkalı köprüsü mevki’inde yapılmış 258.000 M2 kapalı alana sahip olan 212 İSTANBUL Alışveriş Merkezi Binasının tüm elektrik işleri firmamız tarafından yapılmıştır.

Şanal Isı Fabrikası Çatalca (2009)

Çatalca / İstanbul’ da yerleşik 6000 m2 kapalı alana sahip Şanal Isı Fabrikasının Bus-bar Sistem montajları, ana ve tali panoları, yangın ihbar sistemi işleri firmamız tarafından yapılmıştır.

Şişe Cam Fabrikası (2008)

Çayırova / Gebze’de yerleşik Cam Elyaf Fabrikasının 5 adet trafo ve Bus-bar sistem montajları ve devreye alınması firmamız tarafından yapılmıştır.

Sağlık Transport Antreposu Kurtköy (2010)

Kurtköy Orhanlı’da kurulmuş olan 10.000 m2 alana sahip Sağlık Transporta ait olan Antreponun komple elektrik tesisat ve montaj işleri firmamız tarafından yapılmıştır.

(10)

referanslarımızdan bazıları

Natura - Seher Gıda Depo Binası Alibeyköy (2010)

İstanbul Alibeyköydeki Seher Gıdaya Ait depo binasının elektrifikasyon işleri firmamız tarafından yapılmıştır.

Atomik Tekstil İstanbul (2010)

İstanbul Halkalı Basın ekspres yolunda yerleşik olan Atomik Tekstil A.Ş. Genel Merkez ofislerinin ve bir kısım imalatlarının yapıldığı tesisinin komple elektrik tesisat işleri firmamız tarafından yapılmıştır.

Tav Atatürk Havalimanı İç Hatlar Terminali (2011)

Yeşilköy Atatürk Havalimanı İç hatlar terminalinde bulunan restaurant bölümü komple revize edilmesi aşamasındaki Elektrik İşleri firmamız tarafından yapılmıştır.

A 101 Marketleri (2011)

A 101 marketler zincirinin halkalarından birisi olan İstanbul Güngören Posta caddesindeki mağazasının elektrik tesisat işleri firmamız tarafından yapılmıştır.

Vodafone Genel Müdürlük Binası Ankara Pursaklar (2008)

Ankara Pursaklarda yerleşik VODAFONE Genel müdürlük Binası Komple Elektrik İşleri Firmamız tarafından yapılmıştır.

(11)
(12)
(13)
(14)
(15)
(16)
(17)
(18)
(19)
(20)
(21)
(22)
(23)

PARTNER MÜHENDİSLİK ELEKTRİK İNŞAAT TAAHHÜT SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Şekil

Updating...

Referanslar

Updating...

Benzer konular :