İçindekiler. ILSA 3 / ILSA ILSA-PRO VITAMINA / VITAMINA Soin Revitalisant 133

189  Download (0)

Tam metin

(1)

1

İçindekiler Sayfa

BAKIM PLANI

07

BASIS 12

VITAMINA 33

EGOSTYLE

Antipollution

43

SURMER 57

ZENSIBIA 65

PURALINE / APILIA 71

BEAULIFT 79

L’ÂGE D’OR 89

BODYLIA 95

IL HOMME 105

PROFESYONEL

ILSA-PRO Peel Off Masque / Masque a l’argile Douce

113

Crème de Massage / Massagecreme Détente Aquamarin

115

HYDRALGINA ADN / HYDRALGINA AHA

117

ILSA 3 / ILSA 2

125

ILSA-PRO VITAMINA / VITAMINA Soin Revitalisant

133

SURMER Sıcak/Soğuk Taş - ILSA-PRO ZENsation

145

ILSA-PRO Essentielle / ILSA-PRO Contour des Yeux

149

ILSA-PRO BEAULIFT-Visage /-Yeux /-Cou

161

Système Aquamarin / ILSA-PRO WHITENING

171

ILSA-PRO BODYLIA

179

10/2012

(2)

2

(3)

3 Madam Isabelle Lancray olarak tanınan Rosine Gacier 1914 yılında doğmuştur. Genç

yaşlarından itibaren, kendisinin en büyük arzusu bir güzellik salonu açmaktır. Genç Rosine özel hayatında ve iş yaşamında ki kararlarını verirken bu arzusunu hiç bir zaman arka plana

itmemiştir.

24 yaşında kariyerine Paris-Match dergisinde muhabir olarak başlamıştır ve böylelikle haftalık dergi kültürünün başlangıcını sağlayan takımın bir üyesi olarak aktif rol oynamıştır.

2. Dünya Savaşının başlamasıyla birlikte, Rocine muhabir olarak devam ettirdiği kariyerine son vermiş ve reklam dünyasına adım atarak isminden başarı ile söz ettirmeye başlamıştır.

1945 yılında ise birçokları gibi o da kendini yeni bir başlangıcın eşiğinde bulmuştur. Bir fabrika kurarak kendisini güzellik sektörüne adamış ve Isabelle Lancray, Paris adı altında bakım ürünleri üretmeye başlamıştır.

Gençlik idealini ise 1953 yılında gerçeğe dönüştürmeyi başarmış ve Rue Francois 1, Paris’te ilk güzellik salonunu açmıştır. Ve burada estetisyenlere yönelik olarak pratik ve yönetimsel kurslar organize ederek, tüm hayatını bu meslek dalında ki kişilerin ve bu mesleğin gelişimine

adamıştır.

Okullar ve kolejlerle yorulmak bilmeden birlikte yoğun çalışmalar yürütmüş ve böylelikle güzellik dünyasında yeni bir çığır açan çok çeşitli resmi diplomalar geliştirmiştir. Daha sonrasında Ulusal Güzellik Salonları Birliğine katılmış, 1962 senesinde bir birliğin yönetimini üstlenmiş ve son olarak da 1968 yılında fransız Güzellik ve Kozmetik Derneği’ni kurmuştur.

Kendini adamış olduğu bu yolda ilerlerken çok çeşitli aktiviteler vasıtasıyla dünyanın bir çok yerine seyahat etme imkanı bulmuş ve böylelikle bu mükemmel Isabelle Lancray bakım ve renkli kozmetik ürünlerini bir çok ülkeye ( Lübnan ve Rusya vb…)ihraç etmeye başlamıştır.

Böylelikle kozmetik dünyasında haklı bir şöhrete sahip olmuştur. Ve hatta Fransa’nın bilinen gazetelerinden birisi bu durumu ‘’Madam Isabelle Lancray Amerikan Devlerini dize getirmeyi başardı’’ şeklinde haber bile yapmıştır.

Yaşm dolu, sofistike ve elegant konsepti ile Madam Isabelle Lancray Star Aurasına sahipti…

Kendisi 12.Nisan 1989 yılında aramızdan ayrılmıştır.

Fakat vizyonu, felsefesi ve eserleri günümüzde hala yaşamaya ve yaşatılmaya devam etmektedir.

(4)

4

(5)

5 Kozmetik ve Allerji

Bir ürüne bağlı allerjik cilt reaksiyonları hiç arzu edilmeyen bir durum olduğu gibi müşterisinin gözünde cilt bakım uzmanını da küçük düşürmektedir. Allerjik reaksiyonlarda temel sebep aslında tektir. Kozmetik ürünün içinde bulunan bir etken madde, cildin kendini koruma bariyerlerini aşarak vücudun savunma sistemi ile kontak haline geçer.

Vücudumuzun savunma sistemi ise bu kozmetik etken maddeye aşırı bir reaksiyon geliştirerek Histamin salgılar ve buna bağlı olarak tepkisini yankı, kızarıklık yada cilt kabarcıkları şeklinde belli eder. Çok nadir olarak güzellik merkezlerinde yaşamı tehdit edebilecek boyutta allerji şoklarının yaşanabildiğini bilmekteyiz.

Eğer vücutta bir maddeye karşı allerjik reaksiyon bir kez geliştiyse, bu maddenin kullanımından her zaman sakınmak gerekir. Bu nedenledir ki her kozmetik ürünün içinde kullanılan etken maddelerin bilinmesi ve CTFA veya INCI ye göre bu içerik maddelerinin deklare edilmesi zorunludur.

Vücudumuzda bir yada birkaç maddeye karşı gelişen bu hasssiyet nasıl ortaya çıkar ve bundan nasıl korunabiliriz?

İlk olarak şunu belirtmeliyiz ki allerji meğilli bir bünyeye sahip olmak genetik olarak anne ve babamızdan bize geçmektedir. Buna ek olarak da beslenme ve vücut savunma sistemine aşırı yüklenilen durumlar da bu allerji riskini artırmaktadır. Ama şu ana kadar hiç bir allerji problemi yaşamamış bir kişi bile birden bire belli bir maddeye karşı aşırı reaksiyon gösterebilir.

Allerjen olarak adlandırılan ve allerjiye yol açan maddeye karşı vücudumuzun gösterdiği hassasiyet bu madde ile karşılaşma sıklığı ve maddenin yoğunluk düzeyine paralel olarak artış göstermektedir.

Potansiyel allerjen olarak adlandırılan maddeler sıklıkla allerjiye yada hassasiyete yol açtığı bilinen maddelerdir. Bu nedenle bu maddelerle sık sık kontak halinde olmamaya ve yine bu maddelerin yoğunluğuna dikkat etmek gerekir.

Allerjik reaksiyon durumlarında en zor konu hangi maddenin bu allerjiye yol açtığının ayırt edilebilmesinde ki güçlüktür. İşte bu nedenle allerji testleri uygulanmaktadır.

Potansiyel allerjen madde olarak bilinen kozmetik maddeler vardır. Bunlar sıklıkla ürünlerin uzun süre muhafazası için kullanılan koruyucu saklama maddeleri, kokulandırıcı ve renklendirici maddelerdir. Fakat güneş koruma faktörlerininde potansiyel allerjen olabileceği kabul edilmektedir.

Cilt üzerinde güvenli bir şekilde kullanılabilmesi için kozmetik ürünlerin içinde bu potansiyel allerjen maddelerin mümkün mertebe az bulundurulmasına özen gösterilmesi gerekmektedir.

Renklendirici ve kokulandırıcı etken maddelerin ürün içinde kullanımından tamamen vazgeçilmesi ürünün cilt tarafından daha sağlıklı ve kolay şekilde kabul edilmesine olanak sağlamaktadır.

Elbette ki güneş korumasına gerek duyulduğu durumlarda ürünlerin içeriğinde ki güneş koruma faktörlerinden vazgeçmek anlamlı değildir. Aynı şekilde ürünlerin içeriğinde ki mikrobiyolojik sabitleme için kullanılan etken maddelerden de vazgeçmek mümkün değildir.

Bir ürünün içeriğinde mikropların ve toksinlerin varolabilmesinin riski ve zararı, içeriğinde test edilmiş oranda saklama maddelerinden az bir miktarda bulunmasının doğurabileceği allerji riski ile kıyaslandığında çok daha yüksektir.

Bilinmeyen ve test edilmemiş saklama maddelerinin ürün içinde kullanılmasından kesinlikle kaçınılmalıdır.

(6)

6 Koruyucu saklama maddesi ihtiva etmediği açıklanarak piyasaya‘‘ Naturel Ürünlerin‘‘

sürülmesine başlanması ile birlikte, kozmetik sektöründe gözlemlenen allerjik reaksiyonlarda artış meydana gelmiştir.

Nadir olmayan sıklıkta etkinliği tam olarak kanıtlanmamış doğal Biyositlerin kozmetik ürünlerin daha uzun süreli dayanıklı olmaları için kullanıldıkları bilinmektedir. Burada sadece reklam amaçlı düşünen firmalar, bu biyositler kozmetik yönetmeliğine göre koruyucu saklama maddesi olarak sayılmadıkları için, bu tarz kozmetik ürünler için ‘‘ saklama maddesi ihtiva etmez‘‘ ifadesini kullanabilmektedirler.

Ancak sorumluluğunun bilincinde olan bir üretici firma, içerik maddelerini sıkı kontrolünü ve ürünlerin en güvenli şekilde paketlenmesini sağlayacak olan sistemi gözetir. Ürünlerin cilt yapısına sağlıklı bir şekilde uyumu ve güvenliği Epicutan-Patchtest olarak anılan 96 saatin üzerinde süren ve minimum 50 kişinin katılımıyla test edilir. Bu 50 kişinin minimum 5 kişisi aşırı hassas cilt yapısına sahip olmak zorundadır.

Kozmetik ürünleri bu şekilde biyosit ilavesi yapmadan güvenli bir şekilde uzun ömürlü

kılabilmenin bilinen yegane yöntemi, ürünlerin içinde donmuş yada açık su kullanılmamasıdır.

(7)

7

HautzustandPeelingAmpulMasajKapanışGece bakımıÖzel bakım BASISBASISVITAMINAEGOSTYLEEGOSTYLEEGOSTYLEEGOSTYLEPROFESSIONAL PEAUX SECHES - LaitGommage Visage DouxVitamina C-SérumCr. Hydro-ActiveMasque Gel RaffermissantGel Cr. Anti-StressCr. Hydro-ActiveHydralgina ADN normalPEAUX SECHES -ToniquePROFESSIONALEGOSTYLECr. Revitalisante de NuitMasque Cr. NutritifCr. Hydro-ActiveCr. Revitalisante de NuitILSA-PRO Vitamina C nemsizVITAMINAMasque a l'argile DouceConcentre HyaluroniqueVITAMINAVITAMINAVITAMINAVITAMINAVITAMINA Soin Revitalisant Mousse Dèmaqu.BASISCrème CocktailMasque Cr. FraîcheurCrème CocktailCrème CocktailSystème Aquamarin - Hydratant Mousse ToniqueSérum Actif HydratantePROFESSIONALBEAULIFT pour le Cou Cr. Detente AquamarinILSA-PRO Contour des Yeux BASISBASIS BASISEGOSTYLEEGOSTYLEAPILIAEGOSTYLEPROFESSIONAL PEAUX SECHES - LaitGommage Visage DouxSérum AHACr. Hydro-ActiveMasque Gel RaffermissantEmuls. Douce au PollenGel Cr. Anti-StressHydralgina ADN Problemli T-bölgeli MOUSSE MINUTEPROFESSIONALVITAMINAAPILIAMasque Creme NutritifEGOSTYLECr. Hydro-ActiveHydralgina AHA normal ciltPEAUX SECHES -ToniquePeel-off MaskeVitamina C-SérumCr. onc. Gelée RoyaleAPILIAGel Cr. Anti-StressPURALINEILSA-PRO Vitamina C EGOSTYLEPROFESSIONALMasque á la ChlorophyllePURALINECr. Purifiante DouceBEAULIFT Visage Concentre HyaluroniqueCr. Detente AquamarinDesinfectBEAULIFT pour le Cou BASISPURALINEBASISPURALINEEGOSTYLEPURALINEPURALINEPROFESSIONAL Seborrhoe OleosaMOUSSE MINUTEMasque a l'argile VerteSérum AHACr. Equilibrante MatifianteMasque Gel RaffermissantCr. Equilibt. MatifianteCr. Equilibt. MatifianteILSA 2 yağlı, sivilceliPEAUX A PROBLEMES-CrèmePROFESSIONALPURALINEPROFESSIONALAPILIACr. Purifiante DouceCr. Purifiante DouceHydralgina AHA PEAUX A PROBLEMES-LotionPeel-off MaskeSérum Actif PurifiantMatrigel®Masque á la ChlorophylleDesinfectDesinfectSystème Aquamarin - Purifiant BASISPURALINEBASISEGOSTYLEEGOSTYLEPURALINEEGOSTYLEPROFESSIONAL PEAUX A PROBLEMES - CrèmeMasque a l'argile VerteSérum AHACr. Hydro-ActiveMasque Gel RaffermissantCr. Purifiante DouceGel Cr. Anti-StressILSA 2 Seborrhoe SiccaPEAUX A PROBLEMES - LotionBASIS VITAMINACr. Revitalisante de NuitMasque Creme NutritifEGOSTYLECr. Hydro-ActiveHydralgina AHA kuru, tıkalıPEAUX SECHES - LaitGommage Visage DouxCr. au RetinolAPILIAAPILIAGel Cr. Anti-StressPURALINEILSA-PRO Vitamina C nemsizPEAUX SECHES -ToniqueEGOSTYLECr. onc. Gelée RoyaleMasque á la ChlorophylleAPILIACr. Purifiante DouceILSA-PRO Stimulant Concentre HyaluroniquePROFESSIONALEmuls. Douce au PollenILSA-PRO Countour des Yeux PURALINECr. Detente AquamarinSystème Aquamarin - Purifiant Sérum Actif PurifiantSystème Aquamarin - Hydratant BASISBASISBASISSURMEREGOSTYLESURMERSURMERPROFESSIONAL SebostasePEAUX MATURES - Démaqu.Gommage Visage DouxSérum Actif HydratanteCr. Riche restrukturante.Masque Creme NutritifCr. Legere protectriceCr. Legere protectriceILSA 3 yağsız vePEAUX MATURES -ToniquePROFESSIONALSérum StimulantPROFESSIONALSURMERCr. Riche restructuranteCr. Riche restructuranteHydralgina AHA nemsiz ciltVITAMINAPeel-off MaskeSérum ReequilibrantCr. de MassageMasque Creme hydratantVITAMINAVITAMINASystème Aquamarin - Hydratant Mousse Dèmaqu.Masque a l'argile DouceSURMERVITAMINAVITAMINACr. CocktailCr. CocktailBEAULIFT Visage Mousse ToniqueElixir de Beaute vital.Cr. VeloutéeMasque Cr. FraîcheurZENSIBIACr. VeloutéeSURMER Hot/ Cold Stone EGOSTYLEBEAULIFTDermaZenZENSIBIAMATRICOL® Complexe HyaluroniqueMasque Lift Effet DurableNutriZen BASISPROFESSIONALZENSIBIAZENSIBIAZENSIBIAZENSIBIAZENSIBIAPROFESSIONAL hassasPEAUX SENSIBLES - LaitPeel-off MaskeUltraZenNutriZenNeoZen Cr. Masque Anti-R.DermaZenNutriZenILSA-PRO Reequilibrant alerjikPEAUX SENSIBLES -ToniqueMasque a l'argile DouceEGOSTYLERUTILIARUTILIAEGOSTYLENeoZen Masque Cr. Anti-R.Système Aquamarin - Hydratant damar problemi Concentre HyaluroniqueRuticr. HibiscusRuticr. HibiscusGel Cr. Anti-StressRUTILIAILSA-PRO ZENsation (Kokons) yaşayanBASISPROFESSIONALSURMERSURMERRuticr. HibiscusMATRICOL® Sérum Anti-RougeursMatrigel®Masque Creme hydrat.Cr. Legere protectriceBEAULIFT Cou/ Yeux SURMER Hot/ Cold Stone BASISBASISILSACTIVINEPROFESSIONALILSACTIVINEBEAULIFTBEAULIFTPROFESSIONAL Gel Demaqu. Viage et YeuxGommage Visage DouxSérum VisageCr. de MassageMasque HydratanteCrème de JourCrème de NuitBEAULIFT Visage atopikPEAUX MATURES - Démaqu.PROFESSIONALBEAULIFTBEAULIFTSURMERILSACTIVINEILSACTIVINEBEAULIFT pour le Cou onarımaPEAUX MATURES -ToniquePeel-off MaskeSérum Visage (Mimik)Crème de NuitMasque Creme hydratantPerfect Cr. de JourSuprem Cr. de NuitBEAULIFT pour les Yeux ihtiyaç duyanMasque a l'argile DouceEclat du Regard (Auge)SURMERBEAULIFTL'AGE D'ORL'AGE D'ORILSA-PRO EXCELLENCE Sérum pour le Cou (Hals)Cr. Riche restructurante.Masque Lift Effet DurableCreme LiberteCreme Absolue ILSA-PRO ZENsation (Kokons) L'AGE D'ORL'AGE D'ORSystème Aquamarin - Anti-Rides Elixir IntemporelCreme AbsolueHydralgina AHA EGOSTYLEILSA 4 Complexe HyaluroniqueMATRICOL® BASIS Sèrum Actif Tenseur

MaskeTemizleme / Tonik

Göz makyaj temizleyici: BASIS Gel Démaquillant Visage et Yeux

Boyun bakımı

SURMER Crème pour le Cou Nano-Tenseur BEAULIFT Crème Sérum pour le Cou Maske aşamasında göz bakımı veya göz maskesi

EGOSTYLE Gel Contour des Yeux; Révélateur d'Eclat Hyaluronique /

SURMER Cr. Contour des Yeux BEAULIFT Sérum Ectal du Regard BASIS Facteur Serumlar + Collagen Mask Intensive-Pads /

(8)

8

(9)

9

Kabin Bakımları için Yıllık Plan

OCAK ILSA 3 / ILSA 2

Ultrason

ŞUBAT ILSA - PRO CONTOUR Reparateur

Ultrason

MART ILSA - PRO Beaulift Visage (Yüz) ILSA-PRO ZENSATION

ILSA-PRO EXCELLENCE Ultrason

NİSAN Hydralgina ADN

ILSA – PRO Beaulift pour les yeux (Göz) ILSA – PRO Beaulift pour le cou (Boyun) Ultrason

SYSTEME AQUAMARIN

MAYIS ILSA - PRO Vitamina C asya fırça masajı ile ILSA – PRO BODYLIA

Matricol® / Matrigel® Ultrason

SYSTEME AQUAMARIN

HAZİRAN ILSA - PRO CONTOUR Decongestionnant Matricol® / Matrigel®

Ultrason

SYSTEME AQUAMARIN

TEMMUZ Matricol® / Matrigel® Ultrason

SYSTEME AQUAMARIN AĞUSTOS Matricol® / Matrigel®

Ultrason

SYSTEME AQUAMARIN

EYLÜL VITAMINA Soin Restructurant - İpek masaj çubukları ile ILSA-PRO ZENSATION

Ultrason

SYSTEME AQUAMARIN

EKİM Hydralgina AHA

ILSA - PRO Beaulift Visage (Yüz) Ultrason

KASIM SURMER Enerji tedavisi - midye taşı masajı ile ILSA-PRO EXCELLENCE

Ultrason

ARALIK ILSA – PRO Essentielle - Digito-Akupressur ile ILSA-PRO EXCELLENCE

Ultrason

(10)

10

(11)

11

B A S I S

Temizleme Ürünleri

Gel Démaquillant Visage et Yeux MOUSSE MINUTE Crème Nettoyante PEAUX SECHES – Lait Démaquillant PEAUX SECHES – Tonique Fraîcheur

PEAUX MATURES – Emulsion Démaquillante PEAUX MATURES – Tonique Naturel

PEAUX SENSIBLES – Lait Démaquillant PEAUX SENSIBLES – Tonique Apaisant

PEAUX A PROBLEMES – Crème Savon Moussante PEAUX A PROBLEMES – Lotion Apaisante

Peeling

Gommage Visage Doux (Soyucu granüller ile)

Serumlar / Ampuller / Tamamlayıcı Bakım ürünleri

Solution Essentielle – Sérum Rééquilibrant Solution Essentielle – Sérum Stimulant Sérum Lifting A H A

Sérum Actif Hydratante Sérum Actif Tenseur Sérum Actif Anti-Rougeurs Facteur Décongestionnant Facteur Réparateur

Collagen Masque Intensive-Pads

Ruticrème Hibiscus

(12)

12

(13)

13

BASIS

Gel Démaquillant Visage et Yeux – Soin Douceur

(Yüz ve göz için temizleme)

İçerik Maddeleri Aqua, Cyclomethicone, Dimethicone, Caprylyl/Capryl Glucoside, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Hydrolyzed Silk, Anthemis Nobilis Flower Extract, Centaurea Cyanus Flower Extract, Polyisobutene, Palmitoylprolin, Magnesium Palmitoyl Glutamate, Sodium Palmitoyl Sarcosinate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Propylene Glycol, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben,

Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Sodium Benzoate, Parfum, CI 42090

Etken Maddeler İpek proteinleri (cilde eşdeğer aminoasitler), peygamber çiçeği ve roma papatyası

Özellikler Peygamber çiçeği etken madde konsantresi ve roma papatyasının değerli özleri bir yandan ciltteki kiri, göz ve yüz makyaj kalıntılarını temizlerken diğer yandan da sakinleştirici ve anti enflamatuvar etki gösterir. Böylelikle cildin tahriş olması engellenir.

Kullanım Yeterli miktarda Gel Démaquillant Visage et Yeux nemli bir makyaj temizleme pamuğu üzerine alınır ve bununla dairesel hareketlerle yüz ve göz makyajı temizlenir. Daha sonra su yada tonik ile ikinci bir temizleme işlemi ille de gerekli değildir.

Güzellik Enstitüs Profesyonel kabin bakımları için idealdir. Erkek cildi ve hafif yağlı ciltler için özellikle tavsiye edilir.

Sunum 1.11005 Satış Boyu 150 ml Tüpte, karton kutu içinde 4.11005 Kabinde 200 ml Tüpte * Testerı mevcuttur

Satış ipucu Çok yumuşak formülasyon – Yüzey aktif yıkama maddeleri içermez – yumuşak, yağ içermeyen ve serinletici bir temizlik sunar.

(14)

14

BASIS

MOUSSE MINUTE Crème Nettoyante

(köpüren temizleme kremi)

İçerik Maddeleri Aqua, Cocoglucoside, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Myristyl Sulfate, Glycerin, Sodium Cetyl Sulfate, Paraffin, Sodium Stearyl Sulfate, Laureth-10, Ceteareth-20, Glyceryl Oleate, Helianthus Annuus Seed Oil, Tocopherol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Hydroxide, Carbomer, Phenoxyethanol,

Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Parfum, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Linalool, Benzyl

Salicylate, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Isobutylparaben

Etken Maddeler İpek proteininden kazanılan Aminoasit içeren yumuşak yüzey aktif yıkama maddeleri

Özellikler Yüz ve vücut için derinlemesine temizlik. Tahrişe yol açmaz. Cilt yumuşacık olur ve sabunla temizlediğinizde ortaya çıkan gerilim hissinden eser kalmaz.

Kullanım Bir miktar MOUSSE MINUTE, 2 adet nemli sünger yada parmak uçları ile tüm cilde yumuşak dairesel hareketlerle uygulanır. Bol ılık su ile cilt durulanır.

Güzellik Enstitüsü Frimatör ile kullanmak için idealdir. Daha sonrasında cit yapısına uygun bir tonik ile cilt toniklenir.

Sunum 1.11507 Satış boyu 150 ml Tüp karton kutu içinde 4.11557 Kabin 200 ml Tüp içinde

*Tester boyu da mevcuttur.

Satış için ipucu Hem beylerin hem de bayanların kullanımı için uygundur. Cildini sabunla temizlemeye alışkın ama daha sonrasında sabunun suyun kirecini cilde yapıştırmasıyla ortaya çıkan kuruma ve gerilim hissinden rahatsız olan kişiler için özellikle tavsiye edilir. Vücut kullanımı için de uygundur.

Derinlemesine temizlik için tamamlayıcı temizleme ürünü olarak da tavsiye edilir.

(15)

15

BASIS

PEAUX SECHES - Lait Démaquillant

(Nemsiz ciltler için temizleme sütü)

İçerik Maddeleri Aqua, Cetearyl Isononanoate, Octyldodecanol, Glycerin, Sucrose Laurate, Orbignya Oleifera Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Tocopherol,

Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Hydroxide, Xanthan Gum, Alcohol Denat., Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Parfum

Etken Maddeler Babassu yağı ve özellikle yumuşak yüzey aktif madde özelliği ile şeker emulgatörleri

Özellikle Hafif ve cilde uyumlu teizleme sütü. Bey ve bayanlar için günlük temizleme ürünü olarak uygundur.

Ideal :  Normal Ciltler

 Nemsiz ve kurumuş ciltler

 Çevresel faktörler nedeni ile yıpranmış ciltler

Kullanım Derinlemesine temizlik için sabah ve akşamları düzenli olarak bir miktar PEAUX SECHES - Lait Démaquillant tüm yüze dağıtılır ve dieresel

hareketlerle cilde uygulanır. Daha sonrasında ılık su ile temizlenir ve cilt PEAUX SECHES – Tonique Fraîcheur ile toniklenir.

Güzellik Enstitüsü Yukarıda tanımlanmış olan ciltlerin temizliği için hafif temizleme sütü. Özellikle elle manuel uygulanması tavsiye edilir. Göz makyajının temizlenmesi için de uygundur.

Sunum 2.91009 Satış boyu 250 ml şişe

1.21009 Satış boyu 125 ml şişe

5.91050 Kabin 400 ml pompalı şişe içinde

Satış için ipucu Yumuşak ve tazeleyici özellikte temizleme. Az miktarda yağ içerir. Özellikle sıcak yaz aylarında kullanımı idealdir. Bakımına özen gösteren beyler için de tavsiye edilir.

(16)

16

BASIS

PEAUX SECHES – Tonique Fraîcheur

(Nemsiz ciltler için tonik)

İçerik Maddeleri Aqua, Propylene Glycol, Hamamelis Virginiana Water, PPG-1-PEG-9 Lauryl Glycol Ether, Glycerin, Glyceryl Acrylate/ Acrylic Acid Copolymer, Pvm/ma Copolymer, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Parfum, CI 14700

Etken Maddeler Hamamelis suyu

Özellikler Serinletici, canlandırıcı tonik. Alkol içermez. Aynı zamanda antienflamatuvar, sakinleştirici ve cildi toparlayıcı etki gösterir.

Kullanım PEAUX SECHES Lait Dem. ile temizleme işleminden sonra PEAUX SECHES Tonique Fraicheur nemli pamuk üzerine koyup bununla tüm yüzünüzü tonikleyiniz.

Güzellik Enstitüsü Asit-baz mantosunun yeniden yapılandırılması ve temizlemeden hemen sonra ilk nemlendirme adımının gerçekleştirilmesi için kullanılır. Özellikle bey ve bayanlarda nemsiz kalmış ciltler için tavsiye edilir.

Göz kompres uygulaması için uygundur.

(Ör: EGOSTYLE Gel Contour des Yeux ile birlikte)

Sunum 2.90009 Satış boyu 250 ml şişe

1.20009 Satış boyu 125 ml şişe

5.90050 Kabin 400 ml pompalı şişe içinde

Satış İpucu Nemsiz ciltlerin gün içinde bir kaç defa bu tonik ile spreylenmesi ve özellikle yorgun bacaklara serinletici ve rahatlatıcı olarak uygulanması tavsiye edilir.

(17)

17

BASIS

PEAUX MATURES - Emulsion Démaquillante

(Kuru ve olgun ciltler için temizleme sütü)

İçerik Maddeleri Aqua, Octyldodecanol, Ethylhexyl Stearate, Pentylene Glycol, Polyglyceryl- 3 Methylglucose Distearate, Sorbitol, Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol, Hedera Helix Leaf/Stem Extract, Equisetum Arvense Extract, Helianthus Annuus Seed Oil, Tocopherol, Inulin Lauryl Carbamate, Coco-Glycerides, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Hydroxide, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Alcohol Denat., Parfum,

Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Hydroxyisohexyl 3- Cyclohexene Carboxaldehyde

Etken Maddeler Sarmaşık, At kuyruğu bitkisi, Vitamin E

Özellikler Yumuşak ve kremimsi yapıda cildi kurutmayan temizleme sütü. Kiri ve makyaj kalıntılarını derinlemesine arındırır. Ve cildin asit-baz mantosuna zarar vermez.

Kullanım Sabah ve akşamları yeterli miktarda ki ürünü kuru ellerinizle tüm yüz ve boyuna dağıtınız. Ve sonrasında ellerinizle dairesel hareketlerle uygulayınız. Ilık su ile cildi durulayınız. Aşırı hassas ciltlerde su yerine kuru pamuk ile ürün ciltten temizlenebilir.

Güzellik Enstitüsü Her bakımda, bakıma başlamadan hemen önce makyaj kalıntıları ve kirin ciltten temizlenmesi ve cildin bakıma hazırlanması için uygulanır.

Sunum 1.16700 Satış boyu 250 ml Şişe

1.26700 Satış Boyu 125 ml Şişe

4.16710 Kabin 400 ml pompalı şişe içinde

Satış için İpucu Makyaj kalıntılarını, kiri ve teri derinlemesine emulge ederek temizler.

İçeriğinde ki cilde uyumlu emulgatörler sayesinde problemsiz ve yumuşak bir şekilde cilt temizlenir.

(18)

18

BASIS

PEAUX MATURES - Tonique Naturel

(Kuru ve olgun ciltler için tonik)

İçerik Maddeleri Aqua, Sorbitol, Pentylene Glycol, Propylene Glycol, Equisetum Arvense Extract, Hedera Helix Leaf/Stem Extract, Alcohol Denat., Caprylyl/Capryl Wheat Bran/Straw Glycosides, Fusel Wheat Bran/Straw Glycosides, Ethylhexylglycerin, Polyglyceryl-5 Oleate, Sodium Cocoyl Glutamate, Citric Acid, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Glyceryl Caprylate,

Phenoxyethanol, Parfum, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, CI 19140, CI 42090

Etken Maddeler Sarmaşık özleri, At kuyruğu bitkisi, Biberiye asitleri

Özellikler uyarıcı, tazeleyici

sağlamlaştıcı, güçlendirici cilt kızarıklıklarını azaltır

tahrişe yol açmaz

Kullanım Sabah ve akşamları cilt temizlendikten sonra bir parça pamuk yardımıyla tüm yüz ve boyuna tonik uygulanır.

Güzellik Enstitüsü Cilt bakımında cilt temizliğinden hemen sonra cildin yapısına uygun tonikleme işlemi için kullanılır.

Ayrıca göz üzerine kompres olarak uygulanma için idealdir.

Sunum 1.16705 Satış boyu 250 ml şişe

1.26705 Satış boyu 125 ml şişe

4.16705 Kabin boyu 400 ml pompalı şişe içinde

Satış için ipucu Her cilt temizleme işleminden sonra cildin doğal asit koruma mantosunun tekrar sağlanması için tonik kullanımı vazgeçilmezdir.

Tonik cildi bir sonraki aşamada kullanılacak olan bakım ürünün mükemmel şekilde kabul edilmesi için hazırlar.

(19)

19

BASIS

PEAUX SENSIBLES – Lait Démaquillant

(Hassas ciltler için yumuşak temizleme sütü)

Hassas, kuru ve bariyer fonksiyonları zarar görmiş ciltlerde emulgatör içermeyen ve temizlenmesi için ille de suya gerek duyulmayan temizleme sütleri kullanılmalıdır. Böylelikle cildin nem düzeyi yükseltilir ve önemli epidermal yağların kaybedilmesinin önüne geçilmiş olur. Bu ürünün içinde ki yağ maddeleri yumuşak bir şekilde ciltte ki kiri temizlerken, aynı zamanda cildin bakımını da yapar.

Hibiskus ve at kestanesi özleri ise cilt hassasiyetini azaltarak kan damarlarını güçlendirir.

İçerik Maddeleri Aqua, Octyldodecanol, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Ethylhexyl Stearate, Sorbitol, Propylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Hibiscus Sabdariffa Extract, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Helianthus Annuus Seed Oil, Tocopherol, Inulin Lauryl Carbamate, Ethylhexylglycerin, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Coco-Glycerides, C18-C22 Hydroxyalkyl Hyroxypropyl Guar, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Phenoxyethanol, Parfum

Etken Maddeler Frutozdan zengin polisakaridler, Hibiskus- ve At kestanesi özleri

Özellikler Çok hafif ve ince yapılı süt cildi yumuşakça temizler. Tahrişe yol açmaz ve cildi yatıştırma özelliğine sahiptir.

Kullanım Sabah ve akşamları yeterli görülen miktarda ürün tüm cilde sürülür ve kuru ellerle dairesel hareketlerle cilde yedirilir. Daha sonrasında ise su ile cilt yıkanır veya kuru bir kağıt mendil ile ürün ciltten temizlenir. Son olarak da PEAUX SENSIBLES – Tonique Apaisant ile cilt toniklenir.

Güzellik Enstitüsü Bakıma başlarken bu temizleme sütü kuru cilt üzerine sürülür ve dairesel hareketlerle tüm cilde yedirilir. Bu esnada yağ bazlı kirler ve makyaj artıkları ürün tarafından emulge edilir ve artık ılık kompres veya kağıt mendil ile cilt temizlenebilir. Tonikleme işlemi ise PEAUX SENSIBLES – Tonique Apaisant ile gerçekleştirilir.

Sunum 1.18010 Satış boyu 250 ml Şişe

1.28010 Satış boyu 125 ml Şişe

4.18010 Kabin boyu 400 ml pompalı şişe içinde

Satış için ipucu Kuru ciltler sıklıkla cilt hassasiyetine meğil gösterirler. Böyle durumlarda cildin yumuşak bir şekilde temizlenmesi oldukça önemlidir. Böylelikle cilt

hassasiyetine yol açılmaz ve allerjik reaksiyonlarında önüne geçilmiş olur.

Bu ürün hafif yapıdaki dokusundan dolayı beylerin cilt temizliği için de çok tercih edilmektedir.

(20)

20

BASIS

PEAUX SENSIBLES - Tonique Apaisant

(Hassas ciltler için sakinleştirici tonik)

İçerik Maddeleri Aqua, Propylene Glycol, Sorbitol, Glycerin, Biosaccharide Gum-1, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Sodium Hydroxide, Levulinic Acid, Glyceryl Caprylate, p-Anisic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate,

Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol

Etken Maddeler Fruktoz zengini polisakaridler, Hibiskus- ve at kestanesi özleri, esensiyel Aminoasitler

Özellikler Bu tonik içeriğinde ki yüksek miktarda Hibikus özleri içeriği sayesinde güçlü yatıştırıcı özelliğe sahiptir.

Kullanım Sabah ve akşamları temizleme işleminden sonra bir parça pamuk yardımıyla tüm yüz ve boyuna uygulanır.

Güzellik Enstitüsü Kabin bakımı esnasında her temizleme işleminin hemen akabinde cilde uyumlu tonikleme için kullanılır.

Cilt tahrişleri kızarıklıklar belirgin bir şekilde yumuşatılır ve cilt daha sonra uygulanacak bakım aşamaları için mükemmel bir şekilde hazırlanır.

Sunum 1.18015 Satış boyu 250 ml Şişe

1.28015 Satış boyu 125 ml Şişe

4.18015 Kabin 400 ml pompalı şişe

Satış için İpucu Güçlü sakinleştirici özelliğinden dolayı bu tonik hem bayanlar hem de beyler tarafından çok tercih edilmektedir. Özellikle traş sonrası hassaslaşan erkek cildinde klasik After Shave ürünlere alternatif bir üründür.

(21)

21

BASIS

Peaux a problèmes - Crème Savon Moussante

(Akneli ve yağlı ciltler için köpüren temizleme kremi)

İçerik Maddeleri Aqua, Octyldodecanol, Cocamidopropyl Betaine, Propylene Glycol, Squalane, Arachidyl Alcohol, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate

Copolymer, Caprylyl/Capryl Glucoside, Behenyl Alcohol, Polyisobutene, Arachidyl Glucoside, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Helianthus Annuus Seed Oil, Potassium Sorbate, Sodium Hydroxide, Tocopherol, Citric Acid, Sodium Benzoate, Carbomer, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tetrasodium EDTA, Phenoxyethanol, Butylparaben, Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Parfum

Etken Maddeler Aloe Vera ve yumuşak , cilde uyumlu yüzey yıkama maddeleri

Özellikler Dezenfekte etme ve sakinleştirme özelliklerine sahip, yoğun ama aynı zamanda çok yumuşak temizleyici. Cildi kurutmaz.

Kullanım Sabah ve akşamları çay kaşığı büyüklüğünde ürün nemli yüz ve boyun bölgesine sürülür. Parmak uçları yada bir fırça yardımıyla cilde emulde edilir.

Ve daha sonra ılık su ile cilt güzelce temizlenir.

Güzellik Enstitüsü Yağlı ve akneli ciltlerin temizliği için bir miktar Crème Savon Moussante iki adet nemli sünger üzerine konularak, bu süngerler yardımıyla dairesel hareketlerle cilt temizlenir.

Aynı zamanda bu ürün frimatör ile çalışmak içinde uygundur. Daha sonra ise cilt ılık su ile temizlenir ve PEAUX A PROBLEMES – Lotion Apaisante ile toniklenir.

Sunum 1.15020 Satış boyu 200 ml şişe

1.25020 Satış boyu 125 ml şişe

4.15020 Kabin boyu 400 ml pompalı şişe

Satış için İpucu Sabah ve akşamları düzenli olarak kullanılır. Özellikle akneli ciltler tek kullanımlık havlu tercih etmelidirler. Böylelikle enfeksiyonun cildin temiz bir bölgesine sıçrama riskinin önüne geçilmiş olur.

(22)

22

BASIS

PEAUX A PROBLEMES - Lotion Apaisante

(Akneli ciltler için antienflamatuvar etkiye sahip tonik)

İçerik Maddeleri Aqua, Sorbitol, Propylene Glycol, Cocoyl Proline, Alcohol Denat., Glyceryl Caprylate, Achillea Millefolium Extract, Urtica Dioica Extract, Arginine, Rosmarinic Acid, Glycerin, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Potassium Sorbate, Sorbic Acid, Parfum, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Citronellol, Hydroxycitronellal, CI 42090

Etken Maddeler Civan perçemi , büyük ısırgan otu

Özellikler EO-içermez Sakinleştirici Keralotik Dezenekte edici

Yağ bezlerinin fonksiyonlarını düzenler.

Kullanım Sabahları ve akşamları cilt temizliğinden sonra, pamuk yardımıyla tüm yüz ve boyun bölgesi toniklenir.

Güzellik Enstitüsü Creme Savon Moussante ile temizlik işleminden sonra ya da siyah noktaların ve sivilcelerin temizlenmesinden sonra cildi bol miktarda tonikleyiniz.

Sunum 1.15025 Satış boyu 200 ml şişe

1.25025 Satış boyu 125 ml şişe

4.15025 Kabin boyu 400 ml pomplaı şişe

Satış için ipucu Bu tonik PURALINE-Akne Bakım programı esnasında müşterinizin cildinde beklenen iyileşmeyi sağlamak için kesinlikle kullanılmalıdır.

Bu tonik ile cilt yeterli şekilde dezenfekte edilir ve böylelikle iltihaplanmaların önüne geçilmiş olur.

Tedavinin başarısı için Masque pur à la Chlorophylle ve PURALINE Sérum Actif Purifiant tavsiye edilmelidir.

(23)

23

BASIS

Gommage Visage Doux

(doğal soyucu granüller içeren köpük peeling)

İçerik Maddeleri Aqua, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Xanthan Gum, Polyethylene, Cocoglucoside, Solum Diatomeae, Glyceryl Oleate, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Laureth-8 Sulfate, Gellan Gum, Magnesium Laureth-8 Sulfate,

Magnesium Laureth Sulfate, Sodium Citrate, Sodium Oleth Sulfate, Magnesium Oleth Sulfate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Parfum, CI 73360

Etken Maddeler Basur otu , Lizin aspartat ve doğal soyucu olarak Diatomenerde

Özellikler Ölü hücre tabakasını derinlemesine ve cilde uyumlu bir şekilde cilt yüzeyinden derinlemesine arındırır. Gözenekleri sıkıştırır. Cildi berraklaştırır. Tüm cilt tiplerinin kullanımı için uygundur. Ancak çok kuru yada hassas ciltlere önerilmez.

Kullanım Cildin ölü hücre tabakasının cilde uyumlu etken maddeler ile arındırılması ve aynı zamanda arındıcı etkiye sahip maddeler sayesinde cilt dupduru ve taze bir görünüm kazanır. Cilt gözenekleri daha ince bir görünüm alır. Peeling

işleminden sonra cilt mutlaka bol su ile yıkanmalıdır. Ve daha sonrasında cildi iyi bir şekilde nemlendiren ve kurumayı önleyen bir bakım ürünü uygulanmalıdır.

Güzellik Enstitüsü Derinlemesine bir temizlik işlemi için fırça yada soyucu gereçler ile uygulanması uygundur. Peeling işlemi sonrasında bol su ile cilt

temizlenmelidir. Yağlı ve kalınlaşmış cilt kısımları bu ürün ile kendisinden sonra uygulanacak özel bakım için ideal şekilde hazırlanmış olur.

Sunum 1.11520 Satış boyu 150 ml Karton paket içinde tüpte 4.11520 Kabin boyu 200 ml Tüpte

Satış ipucu Haftalık olarak bir yada maksimum iki defa uygulandığında cilt belirgin

şekilde taze ve ince bir görünüm kazanır. Duştan önce kullanım tavsiye edilir.

Gözeneklerin açılması ile birlikte cilt yağına akışkanlık da kazandırıldığından akne ve sivilceler etkili bir şekilde önlenmiş olur..

(24)

24

BASIS

Solution Essentielle - Sérum Rééquilibrant

(Uçuçu yağ konsantresi)

İçerik Maddeler Carthamus Tinctorius Oil, Octyldodecanol, Cyclomethicone, Squalane, Camellia Kissi Seed Oil, Bisabolol, Tocopherol, Retinyl Palmitate, Geranium Maculatum Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Calendula Officinalis Extract, Cananga Odorata Oil, Melaleuca Leucadendron Cajaput Oil, Aniba Rosaedora Oil, Zea Mays Oil, Carotene, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben Etken Maddeler Aspir yağı, ıtır yağı, nergis yağı, bisabolol, vitamin A palmitat, papatya yağı, yer

fıstığı yağı, Gül ağacı yağı, Ylang-Ylang Yağı

Özellikler Farklı sayı ve çeşitte ki uçucu yağların kombinasyonu sakinleştirici, dengeleyici ve antiseptik özellikleri ile bu ürüne çok özel bir koku ve etkinlik kazandırır.

Aynı zamanda eşsiz temel etken maddeler (Aspir yağı)ve diğer aktif maddeler bakımı mükemmel bir şekilde tamamlar.

Örneğin:Bisabolol ve Vitamin A-Palmitat.

Kullanım Günlük olarak bakım kreminin altına bir yada iki damla ürün uygulanır ve hafif bir masaj ile yedirilir.

Sunum 1.14010 Satış boyu 15 ml pipetli cam şişe içinde 4.14410 Kabin boyu 30 ml cam şişe içinde

Satış için ipucu Çok aşırı kuru, kızarıklığa ve iritasyonlara meyilli cillerin tedavisi için sakinleştirici özellikte eşşiz bir tamamlayıcı bakım ürünüdür.

(25)

25

BASIS

Solution Essentielle - Sérum Stimulant

(Uçucu yağ konsantresi)

İçerik Maddeleri Carthamus Tinctorius Oil, Octyldodecanol, Cyclomethicone, Squalane, Camellia Kissi Seed Oil, Bisabolol, Tocopherol, Citrus Medica Limonum Oil, Ocimum Basilicum Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Chamomilla Recutita Extract, Rosmarinus Officinalis Oil, Cymbopogon Schoenanthus Oil, Zea Mays Oil, Retinyl Palmitate, Carotene, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate,

Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben

Etken Maddeler Aspir yağı, Papatya Yagi, Yer fıstığı yagi, dan, selviden kazanılan esensiyel yağlar, ardıç, biberiye, Gül ağacı ve kekik, bisabolol, Vitamin A-palmitat

Özellikler Uyarıcı ve aktifleştirici özellikte ki farklı uçucu yağların kombinasyonu bu eşsiz ürüne çok özel bir koku kazandırmaktadır.Özellikle yıpranmış, yorgun ve kuru ciltlerin bakımı için tavsiye edilir. Aynı zamanda Aspir yağının eşsiz temel yapısı ve diğer aktif maddeler ile (örn:Bisabolol ve Vitamin A-Palmitat) bakımı

mükemmel şekilde tamamlanır.

Kullanım Günlük olarak bakım kreminin altına bir yada iki damla ürün uygulanır ve hafif bir masaj ile yedirilir.

Sunum 1.14005 Satış boyu 15 ml pipetli cam şişe 4.14405 Kabin boyu 30 ml Cam şişe

Satış için İpucu Çok aşırı kuru ciltlerin yada dolaşım bozukluğu problemi olan ciltlerin kan dolaşımın iyileştirilmesi için mükemmel bir tamamlayıcı bakım ürünüdür.

(Sigara kullanan kişilerin ciltleri için idealdir.)

(26)

26

BASIS

Sérum Lifting AHA

(%6 Meyve Asitli serum)

Yumuşak ve keralotik etkiye sahip meyve asidi konsantresi cildin mükemmel bir şekilde ışıldaması için tavsiye edilir. Farklı çeşitte ki meyve asidi konsantreleri ile ölü cilt hücreleri temizlenir. Aynı zamanda şeker kamışı içeriği cildin nem kapasitesini optimum düzeyde iyileştirerek ( limon ve naranciye asitleri ile birlikte) cildin bakımını yapar. Serinletici yaban mersini özleri iltihaplanmayı önleyici ve güçlendirici etki gösterir.

İçerik Maddeleri Aqua, Glycerin, PPG-1-PEG-9 Lauryl Glycol Ether, Lactic Acid, Glycolic Acid, Disodium L-Tartrate, Acer Saccharinum Extract, Citrus Limon Fruit Extract, Citrus Aurantium Dulcis Fruit Extract, Saccharum Officinarum Extract,

Tamarindus Indica Extract, Vaccinium Myrtillus Fruit Extract, Citric Acid, Malic Acid, Xanthan Gum, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl

Methoxydibenzoylmethane, Octyl Salicylate, Sodium Hydroxide,

Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Sorbic Acid, Parfum, CI 19140, CI 42090

Etken Maddeler Laktik asit, Glikol asidi, Akçaağaç ekstreleri , Şeker kamışı, demir hindi, yaban mersini özleri

Özellikler Doğal meyve asitlerinin %6 oranında ki konsantrasyonu

Düşük pH-Değeri 3,8 – cilt yapısına uygun bir şekilde soyucu etki gösterir.

( AHA-Etkisi)

Kullanım Onarıma ihtiyaç duyan ve olgun ciltlerde Kuru ve kepekli ciltlerde

Açık yaraları olmayan akneli ciltlerde

Cilt temizlendikten sonra Sérum Lifting AHA sürülür. (Göz çevresine

uygulanmaz) Ve parmak uçları ile tüm cilde minik vuruşlarla ürün uygulanır. Ve cilt reaksiyonu hemen gözlenmeye başlanır. Özellikle hassas ciltlerde hafif bir karıncalanma hissi ortaya çıkabilir. Bu durum tamamen normaldir. Böyle bir durumda ürün temizlenmeli ve bir sonra ki gün tekrar uygulanmalıdır. Böylelikle cilt yavaş yavaş meyve asitli uygulamalar alıştırılmış olur.Her cilt tipi için değişkenlik göteren kısa bir tolerans zamanından sonra cilde uygun bir bakım ürünü bu serumun üzerine uygulanır.

Sunum 1.17000 Satış boyu 20 ml Pompalı şişe içinde

Satış ipucu Güzellik merkezlerinde uygulanacak olan daha yüksek konsantrayondaki meyve asitli bakımlar için ev hazırlık ürünü. Bu şekilde cilt evde meyve asitli uygulamalara alıştırılarak, güzellik salonunda daha yüksek konsantrasyonları daha uzun süre taşıyabilmesi ve böylelikle etkinliğin artması sağlanır.

(27)

27

BASIS

Sérum Actif Hydratant

(Yoğun nemlendirici serum)

İçerik Maddeleri Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, PPG-1-PEG-9 Lauryl Glycol Ether, Disodium Adenosine Triphosphate, Sodium Hyaluronate, Carica Papaya Fruit Extract, Serine, Sodium Lactate, Alanine, Algin, Urea, Sorbitol, Lactic Acid, Polyacrylic Acid, Lecithin, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octyl Methoxycinnamate, Octyl Salicylate, Tetrasodium EDTA, Glycine, Disodium Phosphate, Biosaccharide Gum-1, Potassium Phosphate, Sodium Hydroxide, Alcohol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Parfum, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Alpha- Isomethyl Ionone, Cinnamyl Alcohol, Hydroxycitronellal, CI 14700

Etken Maddeler Papaya, Algler, ATP, Nemlendirici faktörler ile yüklü Liposomlar, Hyaluronik asit

Özellikler Yoğun nem sağlama özelliğine sahip serum / ampul.

Cildin doğal nem kapasitesi aktive edilir ve düzenlenir.

Düzenli uygulama ile cildin görünümü kalıcı olarak iyileştirilir.

Kullanım Sabah ve akşamları bir kaç damla serum yüz ve boyun bölgesine uygulanır.

Daha sonra nemlendirici krem uygulanarak bakım tamamlanır.

Güzellik Enstitüsü Kabinde bu nem serumunu masaj uygulamasından hemen önce cilde sürünüz ve hafif dokunuşlarla cilde yediriniz. Serum cilt tarafından tamamen emildikten sonra masaj kremini sürerek cilde masaj uygulayınız.

Cildin tarafından emilim düzeyini artırmak için özellikle bu serum Iontoferez ile uygulanmak için çok idealdir.

Serum cilde sürüldükten sonra üzerine kuru bir gazlı bez konulur ve 5 dk yüksek frekans ile çalışılırsa ürünün etkinliği çok daha artırılabilir.

Sunum 1.16745 Satış boyu 30 ml cam şişe içinde

1.16750 Satış boyu 5 x 2 ml cam ampul (karton kutu içinde) 4.55030 Kabin boyu 50 x 2 ml cam ampul

Satıl için ipucu Özellikle nemsiz kalmış ciltlerin özel bakımı için ideal bir serum / ampuldür.

Yoğun nem ihtiyacının hissedildiği dönemlerde gündüz-gece bakım kremini takviye ürün olarak tavsiye edilir. (kısa veya uzun kür olarak)

Böylelikle Epidermis yeniden hissebilir şekilde yumuşacık olur.

Cilt lezyonları hızlı bir şekilde yatışır ve ince çizgi ve kırışıklılar yok olur.

(28)

28

BASIS

Sérum Actif Tenseur

(Onarıcı serum)

Yıpranmış ve özel bakıma ihtiyaç duyulan ciltler için saf bitkisel özler içeren yoğun onarıcı serum.

Kür olarak yada lokal uygulama için tavsiye edilir. Bu serum bir kaç dk içerisinde etkinliğini gözle görülebilir bir şekilde sergiler. Suda çözünen yüksek konsantrasyonda ki buğday proteinlerinin bir dk.

içerisinde cildin üst yüzeyinde kuruma etkisi sayesinde cilt görülebilir ve hissebilir bir şekilde gerginleşir.

İçerik Maddeleri Aqua, Glycerin, PPG-1-PEG-9 Lauryl Glycol Ether, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Triticum Vulgare Protein, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Pyrus Malus Seed Extract, Artemia Extract, Sodium Hyaluronate, Polyacrylic Acid, PPG-2- Ceteareth-9, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Octyl Salicylate, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol,

Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Caprylyl Glycol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Parfum, Benzyl Salicylate, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Limonene,

CI 42090

Etken Maddeler Buğday proteinleri, Aloe Vera, Fotosteroller,Fotostimulin, Tocopherol, Provitamin D,Deniz planktonlarından kazanılan Super-ATP ve Hyaluronik asit.

Özellikler Buğday proteinlerinin anında toparlayıcı ve gerginleştirici etkisi ile deniz planktonlarının cilt aktivasyonlarını güçlendirici etkilerinin kombinasyonu.

Aloe Vera ve Fotosteroller stresli ve irrite olmuş cilt kısımlarını sakinleştirir ve cildi tam anlamıyla onarır.

Kullanım Kür olarak – veya ihtiyaç halinde sürekli olarak – sabah ve akşamları bir kaç damla serum temizlenmiş cilde göz çevresi de dahil olmak üzere hafif vuruşlarla uygulanır. Daha sonra alışılagelen nemlendirici sürülür.

Güzellik Enstitüsü Bir kaç damla serum nem maskesi yada masaj kremi altına sürülür. Ampulün kalanı maskeden sonra tekrar cilde dikkatli bir şekilde yedirilir. Cilt mükemmel bir şekilde yumuşaklık ve gözle görülebilir bir toparlanma kazanır.

Sunum 1.18545 Satış boyu 30 ml cam şişe

1.18550 Satış boyu 5 x 2 ml cam ampul (karton kutu içinde) 4.55040 Kabine 50 x 2 ml cam ampul

Satış için ipucu Onarıcı bakımların etkinliğini yükseltmek üzere veya olgun ve özel bakıma gereksinim duyan ciltlerde kür şeklinde uygulanır. Anında toparlayıcı etkisi bu ürünü aynı zamanda ideal bir makyaj öncesi hazırlık ürünü haline getirmektedir.

(29)

29

BASIS

Sérum Actif Anti-Rougeurs

(Kızarıklıklara karşı serum)

İçerik Maddeleri Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, Ranunculus Ficaria Extract, PPG-1-PEG-9 Lauryl Glycol Ether, Cupressus Sempervirens Nut Extract, Arnica Montana Extract, Polygonatum Multiflorum Extract, Iris Florentina Root Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Mentha Piperita Extract, Sodium

Hyaluronate, Retinyl Palmitate, Zinc PCA, Polyacrylic Acid, Sodium Hydroxide, Alcohol, Alcohol Denat., Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Linalool, CI 16035

Etken Maddeler Kadife çiçeği, Kırlangıç otu, selvi, iris, yabani buğday, arnika, nane ve Hyaluronik Asit

Özellikler Damar cepherlerini sağlamlaştırır, güçlendirir ve korur. Antienflamatuvar etkisi ile yoğun temizleme işlemlerinden sonra ortaya çıkma ihtimali olan mikro yaralanamalarda koruyucu etki gösterir. Enzim sistemi aktive edilir

Kullanım Akşamları bir kaç damla serum yüz ve boyun bölgesine uygulanır. Hemen akabinde RUTILIA Ruticreme Hibiscus gece kremi olarak cilde sürülür.

Güzellik Enstitüsü Yoğun temizleme işleminden sonra tüm yüze serumu sürünüz. Özellikle yoğun yıpranmaların gözlemlendiği veya iritasyonların ortaya çıktığı bölgelere serumu sürdükten sonra üzerine gazlı bez koyarak 5 dk. kadar yüksek frekans ile çalışınız.

Sunum 1.18045 Satış boyu 20 ml pompalı şişe (kutu içinde) 1.18050 Satış boyu 5 x 2 ml Cam ampul

4.55020 Kabin boyu 50 x 2 ml Cam ampul

Satış için ipucu Damar geçirgenliği problemi olan ciltler için özel tedavi serumu. Cilt kızarıklıkları kısa bir süre içinde yatıştırılır.

İçeriğindeki değerli aktif maddeler sayesinde cilt kızarıklıları giderilir, damar cepheri güçlendirilir ve dermisten ödemin atılmasına yardımcı olur.

(30)

30

BASIS

Facteur Décongestionnant

(şişkinlik ve ödem atıcı, gerginleştirici göz çevresi özel bakım serumu)

İçerik Maddeleri Aqua, Glycerin, Butylene Glycol, PEG-8, Bupleurum Falcatum Extract, Rosa Damascena Distillate, Methylsilanol Mannuronate, Caffeine, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Polyacrylic Acid, PPG-2 Methyl Ether, Deceth-8, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, Sodium Benzoate, Sodium Methylparaben, Iodopropinyl Butylcarbamate, Methylparaben, Propylparaben, Sorbic Acid, Benzyl Alcohol, Citronellol, Geraniol

Etken Maddeler Enzimaktivatör Bupleurum Chinensis, Yosunlardan kazanılan Bio- Aktifmaddeler, Kafein, Gül suyu

Özellikler Lipoliz ve mikro sirkülasyonu artırıcı farklı etken madde kombinasyonu.

Ürünün içeriğindeki etken maddelerin G-Proteinleri ile kontak haline geçmesi ile birlikte vücudun kendi ‚‘‘Yağ Yakıcı mekanizması‘‘ uyarılır ve bu da yağların parçalanma sürecini başlatır. Aynı zamanda mikrosirkülasyonun aktive edilmesi ile birlikte yorgun görünüme yol açan göz altı torbalanmaları tedavi edilmeye başlanır.

Kullanım Göz çevresi temizlendikten sonra bir kaç damla Facteur Décongestionnant parmak uçları ile tüm göz çevresine dikkatli bir şekilde sürülür ve yavaşça cilde yedirilir.

Uzun süreli etki ve aynı zamanda anında farkedilebilir bir değişim için Collagen Masque Intensive-Padler (BASIS) ile kombine edilerek kullanılması tavsiye edilir. Epidermisin dengeli ve yoğun bir şekilde nemlendirilme etkisi saatler boyunca devam eder.

Sunum 1.17405 Satış Boyu 20 ml pompalı şişe, kutu içinde

+ 1 çift Collagen Intensive Pedler

Satış için ipucu Mikro sirkülasyonun artırılması ile göz çevresindeki şişkinlik ve torbalanmaların önüne geçilmiş olur.

Daha önceden süregelen göz altı torbalanmaları bu bölgedeki fazla yağın çözülmesi ile yumuşar ve o bölgeye gerginlik kazandırılır.

Yumuşak dokuya dahi uyumlu çok yumuşak saklama maddeleri ihtiva eder.

PROFESSIONAL ILSA-PRO Décongestionnant kabin bakımının evde de desteklenmesi için bu ürün idealdir.

(31)

31

BASIS

Facteur Reparateur

(Canlandırıcı göz çevresi bakım serumu)

İçerik Maddeleri Aqua, Glycerin, Centaurea Cyanus Flower Extract, Palmitoyl-pentapeptide 3, DNA, Butylene Glycol, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/vp Copolymer, Polyacrylic Acid, Caprylyl Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Carbomer, Propylene Glycol, Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Methylparaben,

Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Potassium Sorbate

Etken Maddeler Micro-Kolejenler, Denizden kazanılan DNA, peygamber çiçeği özü

Özellikler Hassas ve yıpranmış göz çevresi için bakım yapan ve yeniden yapılandıran aktif maddelerin ideal kombinasyonu. Düzenli kullanıldığında mevcut çizgi ve kırışıklıklar, cildin doğal kolejen sentezinin uyarılması neticesinde azalır.

Kullanım Temizleme işleminden sonra bir kaç damla Facteur Reparateur serum parmak uçları ile göz çevresine sürülür ve yumuşak hareketlerle yedirilir.

Uzun süreli ve kalıcı etki için ama aynı zamanda anında farkedilebilir değişim için Collagen Masque Intensive Padler (BASIS) ile birlikte kullanımı tavsiye edilir. Epidermisin dengeli ve yoğun bir şekilde nemlendirilme etkisi saatler boyunca devam eder.

Sunum 1.17410 Satış Boyu 20 ml pompalı şişe, karton içinde

+ 1 çift Collagen Intensive Pedler

Satış için ipucu Hassas göz çevresinde meydana gelen yoğun yıpranmalara karşı çok etkili onarıcı bir üründür.

Mevcut çizgiler uzun süreli kalıcı bir şekilde silinir. Yumuşak dokuya dahi uyumlu çok yumuşak saklama maddeleri ihtiva eder.

PROFESSIONAL ILSA-PRO Reparateur kabin bakımının evde de desteklenmesi için bu ürün idealdir.

(32)

32

BASIS

Ruticreme Hibiscus

(Kızarıklıklara karşı özel bakım kremi)

İçerik Maddeleri Aqua, Petrolatum, Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol, Sorbitol, Squalane, Ximenia Americana Seed Oil, Dimethicone, Arachidyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Titanium Dioxide, Hibiscus Sabdariffa Extract, Esculin, Helianthus Annuus Seed Oil, Alantoin, Magnolol, Tocopherol, Inulin Lauryl Carbamate, Cetearyl Glucoside, Arachidyl Glucoside, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Alumina, Stearic Acid, Polyhydroxystearic Acid, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Behenyl Alcohol, Phenoxyethanol, Parfum, CI 19140

Etken Maddeler Hibiscus, Esculin ve Alantoin

Özellikler İnce kılcal damar çepherlerini güçlendirir ve elastikiyetlerini artırır. Kan dolaşımını hızlandırarak, kızarıklıkların azalmasını sağlar.

Kullanım Sabahları lokal olarak yüz ve boyunda kızarıklık olan bölgelerin üzerine sürülür.Daha sonra ise önerilen günlük bakım kremi uygulanır.

Ör. Surmer Legere veya DermaZen kullanınız.

Bu kremi akşamları tüm yüze gece kremi olarak uygulayınız.

Güzellik Enstitüsü Cildin durumuna uygun bir masajla birlikte bu ürünün cilde yedirilmesi uygundur.

Veya etkinin artırılması için 5 dk. yüksek frekans ile uygulanabilir.

Bu kremin maske olarak kullanılması uygun görüldüğü durumlarda daha kalın bir tabaka halinde sürünüz ve 10-15 dk etki süresi için bekleyiniz.Kalan kremin fazlasını BASIS Tonique Apaisant pour peaux sensibles ile cilde yediriniz. Eğer hala fazlalık varsa bir parça pamuk yada kağıt mendil ile temizleyiniz. Özellikle dudak üstü bölgesinde uygulanan depilasyon işlemi sonrasında yatıştırıcı ürün olarak kullanımı da tavsiye edilir.

Sunum 1.18030 Satış Boyu 50 ml Tüpte, karton kutu içinde 4.18093 Kabin boyu 200 ml Tüpte

Satış için İpucu Genişlemiş ve yüzeye yaklaşmış kılcal damar görüntüsü yaşanan ciltlerde tamamlayıcı bir bakım ürünüdür. Beylerin traş sonrası kızaran ciltlerini yatıştırmak için lokal olarak yada tüm yüze uygulanabilir.

Önemli: Bu ürün uygulandıktan sonra gündüz yada gece bakım kreminin uygulanması için en az 10 dk beklenmelidir.

(33)

33

V I T A M I N A

Mousse Démaquillante Tonique Mousse Fraicheur

Sérum à la Vitamine C Pure Soin Protecteur – SPF 15 Crème Cocktail Vitaminé

Crème Veloutée aux vitamines

Crème au Rétinol + Vitamin E

Masque Crème Fraîcheur

(34)

34

(35)

35

VITAMINA

Mousse Démaquillante

(Temizleme köpüğü)

İçerik Maddeleri Aqua, Propylene Glycol, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Squalane, Citrus Nobilis Fruit Extract, Gellan Gum, Carbomer, Sodium Hydroxide, Tetrasodium EDTA, Xanthan Gum, Phenoxyethanol,

Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Potassium Sorbate, Parfum, Hexyl Cinnamal

Etken Maddeler bitkisel squalan ve mandalina özleri içeren yumuşak yüzey temizleme maddeleri

Özellikler Günlük temizlik için yumuşak ve kremsi dokulu temizleme köpüğü. Canlandırıcı mandalina özleri bu ürüne meyvemsi ve taze bir karakter kazandırır. Ayrıca zeytinden kazanılan bitkisel yağlar temizleme işleminden sonra cildin

kurumasını önler. Mandalina özlerinin ihtiva ettiği AHA Asitleri, karbonhidratlar, pektin ve C Vitamini temizleme sürecini destekler ve bu ürüne mükemmel bir bakım ürünü olma özelliği kazandırır.

Kullanım Bir miktar VITAMINA Mousse Démaquillante ile ve iki adet nemli sünger veya parmak uçları ile dairesel hareketlerle tüm yüz temizlenir. Ilık su ile ürün köpürtülür ve sonra su i le temizlenir.

Güzellik Enstitüsü Temizleme işleminden sonra Tonique Mousse Fraîcheur ile cilt toniklenir. Ve böylelikle şimdi uygulanacak olan bakım ürünleri cilt tarafından mükemmel bir şekilde kabul edilebilir.

Ürünün pompalı şişe içinde ki sunumu Aerosol yada itici gazlara ihtiyaç

duymadan ürünün şişesinden köpük şeklinde çıkmasını olanaklı kılar. Böylelikle ürünün uygulaması çok kolaydır vede aynı zamanda çok da tasarrufludur.

Sunum 1.10000 Satış boyu 100 ml Pompalı şişe içinde Satış için ipucu Hem bayanların hem de beylerin günlük cilt temizliği için idealdir.

(36)

36

VITAMINA

Tonique Mousse Fraîcheur

(Köpük Tonik)

İçerik Maddeleri Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, Citrus Nobilis Fruit Extract, PPG-1-PEG-9 Lauryl Glycol Ether, Sodium Cocoyl Glutamate, Disodium Cocoyl Glutamate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Potassium Sorbate, Parfum, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, CI 19140, CI 15985 Etken Maddeler yumuşak, tazeleyici ve canlandırıcı özellikte mandalina özlü köpük tonik.

Özellikler Bu yumuşak ve tazeleyici özellikte ki köpük tonik günlük bakımın tamamlanması için mükemmel bir üründür. Mandalina özleri sayesinde vitaminden zengin içeriği ile tazeleyici ve canlandırıcı bir etkiye sahiptir. Ve cildi temizleme işleminden sonra kullanılacak olan bakım ürünü için güzel bir şekilde hazırlar.

Glutaminasitleri(Aminoasitler) ve doğal yağ asitlerinden oluşan yumuşak ve antiallerjik kompleksler cildi arındırır ve tazeler. Komedogenik etki göstermeyen yumuşak bir film tabakası oluşturarak cildin aşırı kurumasının ve buna bağlı olarak yıpranmasının da önüne geçilmiş olur.

Kullanım Bir miktar VITAMINA Tonique Mousse Fraîcheur nemli iki adet pamuk üzerine alınır ve daha öncesinde temizlenmiş olan cilde uygulanarak cilt toniklenir. Yada köpük şeklinde ki bu tonik parmak uçları ile cilde uygulanarak sonrasında kuru pamuk ile de fazlası alınabilir.

Güzellik Enstitüsü VITAMINA Mousse Démaquillante ile cilt temizlendikten sonra bu tonik ile cilt toniklenir. Böylelikle sonrasında uygulanacak olan bakım ürünü cilt tarafından mükemmel bir şekilde kabul edilebilir hale gelmiş olur.

Bu pompalı şişe içinde ki yeni sunum şekli Aerosol olamadan ürünün köpürerek şişeden çıkmasını ve daha kolay uygulanmasını olanaklı kılar.

Sunum 1.10005 Satış boyu 100 ml Pompalı şişe içinde

Satış için ipucu Hem bayanlar hem de beyler için günlük cilt temizliğinin tamamlanması için tavsiye edilir.

(37)

37

VITAMINA

Sérum à la Vitamine C Pure

(C Vitamini serumu)

İçerik Maddeleri Aqua, Glycerin, Ascorbic Acid, Squalane, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Polyacrylic Acid, Helianthus Annuus Seed Oil, Tocopherol, Biosaccharide Gum- 1, Dimethicone Crosspolymer, Tetrasodium EDTA, Galactoarabinan, Sodium Hydroxide, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Parfum, Limonene

Etken Maddeler Vitamin C ve fukozdan zengin Polisakaridler

Özellikler Sérum Pure Vitamin C cilt yüzeyinde geçirgen ve ince bir film tabakası oluşturarark cildi nem kaybına karşı korur. Ve aynı zamanda bu serum bir nemlendiricinin özelliklerine sahiptir. Buna ek olarak C Vitamini cildi güneş ışınlarına bağlı yaşlanma etkilerinden ve iltihaplardan korur.

Kullanım Sabah ve/ veya akşamları Sérum Pure Vitamin C düzenli kullanılan nemlendiricinin altına tüm yüz ve dekolteye uygulanır. Göz çevresine uygulanmaz. Bir ampul bir hafta boyunca uygulama için yeterlidir.

Uyarı: Açılmış ürünü serin muhafaza ediniz ve bir hafta içinde tüketiniz!

Güzellik Enstitüsü a) Masaj kremi altına ampul olarak

b) Oklusif etki gösteren tedavi metotları ile birlikte uygulandığında ürünün etkinliği artar.

(Modelaj maskeler, MATRICOL® veya yosun tedavileri) Ultrason ile birlikte kullanım için UYGUN DEĞİLDİR.

Sunum 1.10105 Satış boyu 4 x 7 ml cam ampul (pudra kapsülü ve buna entegre edilmiş pipet ile birlikte)

9.80105 Kabin boyu 4 x 7 ml cam ampul (pudra kapsülü ve buna entegre edilmiş pipet ile birlikte)

Saış için ipucu Yıl boyunca 2-3 kere kür olarak.

Özellikle güneş banyosu alınan günlerde ve hemen sonrasında bu serumun kullanımı tavsiye edilir. Serbest radikalleri yakalayıp yok etme özelliği ile koruma ve onarım mekanizmalarını bir arada sunan sıradışı bir serumdur.

(38)

38

VITAMINA

SOIN PROTECTEUR VITAMINE - SPF 15 (Spf 15 içeren Vitaminli bakım kremi)

Güneşe hassasiyet gösteren ciltler için taze Mango hücreleri ve Vitaminler içeren anti-aging özellikli günlük bakım kremi. Doğal mineral pigmentler ile güneş koruma faktörlerinin bu ideal kombinasyonu cildi UV ışınlarının zararlarından korur ve porselen gibi dupduru bir cilt görünümü kazandırır.

Göz çevresi ve yanaklar gibi özellikle güneşe karşı daha savunmasız ve hassas cilt kısımlarının UV ışınlarının zararlı etkilerinden korunmasına yönelik, yılın her zamanı kullanılabilen tamamlayıcı bir bakım ürünüdür. Ve bunun yanı sıra çil ve cilt lekelerinin oluşumunu azaltır.

İçerik Maddeleri Aqua, Alcohol Denat., Ethylhexyl Methoxycinnamate, Alumina, Propylene Glycol, Phenyl Trimethicone, Titanium Dioxide, Benzophenone-3, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Helianthus Annuus Seed Oil, Panthenol, Isopropyl Myristate, Bisabolol, Xanthan Gum, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate

Crosspolymer, Microcrystalline Cellulose, Mangifera Indica Fruit Extract, Cellulose Gum, Tocopherol, Stearic Acid, Polyhydroxystearic Acid, Tetrasodium EDTA, Sodium Hydroxide, Pantolactone, Citric Acid, Sorbic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol,

Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Limonene, Parfum

Etken Maddeler Aloe Vera, Mango-bebek hücreleri, Tocopherol, Panthenol, Bisabolol, ay çiçeği çekirdeği yağı

Özellikler emulgator içermez Cildin bakımını yapar Nem kazandırır Cildi korur Yatıştırır

Optik olarak cildi aydınlatır

Kullanım Günlük bakım kreminin üzerine güneş ışınlarından korunmak üzere sürülür.

Üzerine makyaj uygulaması yapılabilir.

Sunum REF. 1.10110 Satış boyu 25 ml Plastik tüp içinde

Şekil

Updating...

Referanslar

Updating...

Benzer konular :