Etkili ve düşük maliyetli

Tam metin

(1)

Etkili ve düşük maliyetli

Uygulamanız kalsın ve

sorunsuz olarak Genios teknolojisine geçiş yapın

İnce ya da kalın kapak, hafif ya da ağır kapak; Genios tamamına uygunluk gösterir.

One-Step-Anyway özelliğiyle istediğiniz kadar ince ayar yapma olasılığı sayesinde, Genios’un uygunluk göstermeyeceği durum yoktur.

göstermeyeceği uygulama yoktur.

Genios: the hidden power (gizli güç)

Montaj plakasının önceden boş olan orta kısmının altına yerleştirilen SlowMotion yavaşlatıcısı Optima menteşenin görünüm ve dış boyutlarında değişikliğe yol açmaz. Gücü ve ayarlanabilme özelliği bir araya gelerek gizli bir güç verip muhteşem kapanma özelliği sağlar.

Uygunluk

Bu mantıklı ve dahice teknolojide ne bir süreç değişikliği yapmaya, ne kalın pahalı kapaklar kullanmaya, ne de ürünü bir “gaz” deposuna dönüştürmeye gerek var.

Sadece “entegre çözüm” ile “ilaveli çözüm” arasında bir seçim yapacaksınız. Tüm bileşenler bir araya gelerek, gizli menteşe alanında Avrupa lideri olan, Veduggio’da yerleşik ve 250 milyon menteşe üretim kapasiteli FGV’nin sunduğu en uygun çözümü yaratmıştır.

Delme derinliğiKapak kalınlığı

Sergileme etkisi

Muhteşem kapanma

Ayarlama

* MT versiyonunda 30 mm / standart 26 mm

*

5

(2)

FGV / ÇEBI TURKIYE

Yunus Emre Mah. ‹skenderpafla Cad.

No: 23 Sancaktepe PK 34791 ‹STANBUL T : (0216) 430 81 81

F : (0216) 430 81 85 cebi@cebidesign.com TR 09.10

(3)

Gizli

Güç

(4)

Tek kelimeyle dahice

Basit ve yaratıcı

Yavaşlatıcıyı menteşenin en az sorun çıkaran bölgesine, yani bağlantı plakasına yerleştirmek son derece uygun bir tasarım çözümüdür. Kaba menteşe gövdesi yok – menteşe kolundan taşma yok. Tek kelimeyle Genios!

Güçlü ve ayarlanabilir

Yavaşlatıcı, büyük ve ağır kapaklarda uygulanacak kadar güçlüdür. Bununla beraber, bu güç daha küçük ve hafif kapaklara göre de ayarlanabilir. Yavaşlatıcının sadece belli menteşelerde bile kullanılması mümkündür. Tek kelimeyle Genios!

Bütün olarak veya ayrı

Bu ürün grubu, yavaşlatıcının menteşe tabanına önceden takılarak bir bütün olarak tedarik edilmesi veya, isteğe ve gereksinime göre, sonradan takılmak üzere ayrı tedarik edilmesi gibi değişik çözümler sunarak imalat ve pazarlama için tamamen yeni perspektifler açmaktadır. Tek kelimeyle Genios!

2

(5)

Yararları

Optima menteşe grubunun sağladığı tüm yararlar

Optima, FGV’nin en üst sınıf menteşesidir. Bu tasarım her zaman geçerli olup, SafeClick gibi hızlı montaj ve One-Step 3D ayarı gibi özelliklerle tamamlanmaktadır.

Genios, entegre gizli menteşe alanında yeni bir gündem yaratmaktadır.

Uygularken değişik yapmanıza gerek yok

Delik açma derinliği, b,inme mesafesi ve açılış açıları değişmemiştir. Genios özel çözümler gerektirmez. 16-30 mm’lik ekstra ince kapak kalınlıklarında bile değişiklik yapmaya gerek olmadan çalışır.

Basit bir çözüm

Bir menteşe, bir montaj plakası ve bir yavaşlatıcıyı bir araya getirin - işte sır bu. Uzay bilimi değil, sadece akıllı düşüncedir. Montaj plakasının altındaki boş alan, en son üretilen SlowMotion yavaşlatıcı için mükemmel bir yuva oluşturmaktadır.

Tüm uygulamaları kapsayan tek bir teknoloji

Genios tüm krank ve açılı menteşeleriyle, çerçeveli kapaklarda, aluminyum-çerçeveli kapaklarda çalıştığı gibi;

ekstra düz kolu ile de içten montajlı kabinlerde ve İngiliz çekmecelerinde de çalışır. Bu uygulama, One-Step-Anyway iç ve dış ayarlama sayesinde gerçekleşir. Genios her boyut ve ağırlıktaki kapağa uygulanabilir.

İşlemde değişiklik yok

Makinelerinize dokunmayın! Standart Optima menteşe uygulamanız aynen kalsın; sadece şimdiki montaj plakanızı çıkartın ve yerine entegre yavaşlatıcıya sahip Genios’u takarak işinize devam edin!

Bütün olarak veya ayrı: Seçim sizin!

SlowMotion yavaşlatıcı montaj plakasına önceden monte edilmiş olarak veya sonradan ilave edilmek üzere ayrı gelebilir. Yavaşlatıcı menteşelerin sayısını kapağın boyut ve ağırlığına göre seçin. Bu yavaşlatıcının pazara hangi şekli ile gireceği konusunda karar size kalmış : bir bütün olarak mı yoksa sonradan ilave edilecek şekilde mi ?

3

(6)

Tam program

Optima Menteşe

Genios

Dirsekler

Montaj Plakaları*

* H2/4 mm ile ve 37/28 mm delme mesafesinde mevcuttur.

Açılar + Özel bölgeler 0

24°

8

45°

15

90° Cranks 0/8/15

4

Made in ital y

r Fo

menti & Gioven zan

a

Veduggio

Şekil

Updating...

Referanslar

Updating...

Benzer konular :