Merkez Dr. Mediha Eldem Sk. 69/ Kocatepe / ANKARA. Tel: (312) (pbx) Faks: (312) Fct: (549)

Tam metin

(1)

Merkez

Dr. Mediha Eldem Sk. 69/3 06640 Kocatepe / ANKARA

Omlight

www.gulegulekullan.com.tr

”Avrupa ve Ortadoğu’ya düzenli ihracat...”

Tel: (312) 651 51 00 (pbx) Faks: (312) 651 51 45 Fct: (549) 651 51 00 Tel: (312) 433 31 33 (pbx) Faks: (312) 434 05 22 Fct: (549) 433 31 34

Fabrika

Haymana Yolu 45. Km. İkizce Küme Evleri 1/A-B-C 06830 İkizce Gölbaşı / ANKARA

(2)

OMAK MAKİNA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

MERKEZ:DR. MEDİHA ELDEM SOKAK NO. 69/3 ÇANKAYA ANKARA ŞUBE:İKİZCE YOLU 45. KM HAYMANA ANKARA

Sertifika No: AQ/14001/920

TS EN ISO 14001:2004

ELEKTRİKLİ ÜRÜNLER (HER TÜRLÜ MEDİKAL ISITICI, ENDÜSTRİYEL ISITICILAR, YERDEN ISITMA SİSTEMLERİ, FİLM ISITICILAR, ISI KONTROL SİSTEMLERİ), PLASTİK ÜRÜNLER (EV GEREÇLERİ VE GIDA İLE TEMAS EDEN MUTFAK EŞYALARI), İMALATI VE İHRACATI, GIDA DIŞI

EV GEREÇLERİ MAMUL İTHALATI, DEPOLAMASI VE NAKLİYESİ Yukarıda adı geçen kuruluş, aşağıda belirtilen kapsamda bir yönetim sistemi yürürlüğe koymuş ve uygulamakta olup ilgili standarda uygunluğu ALBERK QA TEKNİK tarafından onaylanmıştır.

EA KODU : EA 14,19,29,31 Bu belge, firma ISO 14001:2004 standardının gerekliliklerini yerine getirdiği ve ALBERK QA TEKNİK’e karşı sorumluluğunu taşıdığı sürece geçerlidir.

Sertifika Düzenleme Tarihi: 06 Aralık 2012 Sertifikasyon Bitiş Tarihi : 06 Aralık 2015

Sertifika Geçerlilik Tarihi : 06 Aralık 2013 Belgelendirme Periyodu : 3 Yıl Genel Müdür Latif Murat YILMAZ

ALBERK QA ULUSLARARASI TEKNİK KONTROL VE BELGELENDİRME LTD. ŞTİ.

Fevzipaşa Cad. No:59 Kandiş Plaza K:4 D:4 K.Bakkalköy/İstanbul/ TÜRKİYE Tel : 0216 572 49 10-11-12 Fax : 0216 572 49 14 www.qatechnic.com

OMAK MAKİNA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

MERKEZ:DR. MEDİHA ELDEM SOKAK NO. 69/3 ÇANKAYA ANKARAŞUBE:İKİZCE YOLU 45. KM HAYMANA ANKARA Sertifika No: AQ/TR/5591

TS EN ISO 9001:2008

ELEKTRİKLİ ÜRÜNLER ( MEDİKAL ISITICI, ENDÜSTRİYEL ISITICILAR, YERDEN ISITMA SİSTEMLERİ, FİLM ISITICILAR, ISI KONTROL SİSTEMLERİ), TEKSTİL ÜRÜNLERİ (ÜTÜ MASASI KILIFI, ELEKTRİKLİ BATTANİYE, MİNDER, KIRLENT, POLAR VE VELSOFT BATTANİYE, MUTFAK

SETİ), PLASTİK ÜRÜNLER (EV GEREÇLERİ VE GIDA İLE TEMAS EDEN MUTFAK EŞYALARI), İMALATI VE İHRACATI, GIDA DIŞI EV GEREÇLERİ MAMUL İTHALATI, DEPOLAMASI VE NAKLİYESİ

Yukarıda adı geçen kuruluş, aşağıda belirtilen kapsamda bir yönetim sistemi yürürlüğe koymuş ve uygulamakta olup ilgili standarda uygunluğu ALBERK QA TEKNİK tarafından onaylanmıştır.

EA KODU : EA 4,14,19,29,31 Bu belge, firma ISO 9001:2008 standardının gerekliliklerini yerine getirdiği ve ALBERK QA TEKNİK’e karşı sorumluluğunu taşıdığı sürece geçerlidir.

Sertifika Düzenleme Tarihi: 06 Aralık 2012 Sertifikasyon Bitiş Tarihi : 06 Aralık 2015

Sertifika Geçerlilik Tarihi : 06 Aralık 2013 Belgelendirme Periyodu : 3 Yıl Genel Müdür Latif Murat YILMAZ

ALBERK QA ULUSLARARASI TEKNİK KONTROL VE BELGELENDİRME LTD. ŞTİ.

Fevzipaşa Cad. No:59 Kandiş Plaza K:4 D:4 K.Bakkalköy/İstanbul/ TÜRKİYE Tel : 0216 572 49 10-11-12 Fax : 0216 572 49 14 www.qatechnic.com

KAPSAM DIŞI MADDELER : - OMAK MAKİNA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

MERKEZ:DR. MEDİHA ELDEM SOKAK NO. 69/3 ÇANKAYA ANKARA ŞUBE:İKİZCE YOLU 45. KM HAYMANA ANKARA

Sertifika No: AQ/22000/705 TS EN ISO 22000:2005

PLASTİK ÜRÜNLER (EV GEREÇLERİ VE GIDA İLE TEMAS EDEN MUTFAK EŞYALARI) Yukarıda adı geçen kuruluş, aşağıda belirtilen kapsamda bir yönetim sistemi yürürlüğe koymuş ve

uygulamakta olup ilgili standarda uygunluğu ALBERK QA TEKNİK tarafından onaylanmıştır.

KATEGORİ : K

Bu belge, firma ISO 22000:2005 standardının gerekliliklerini yerine getirdiği ve ALBERK QA TEKNİK’e karşı sorumluluğunu taşıdığı sürece geçerlidir.

Sertifika Düzenleme Tarihi: 06 Aralık 2012 Sertifikasyon Bitiş Tarihi : 06 Aralık 2015

Sertifika Geçerlilik Tarihi : 06 Aralık 2013 Belgelendirme Periyodu : 3 Yıl Genel Müdür Latif Murat YILMAZ

ALBERK QA ULUSLARARASI TEKNİK KONTROL VE BELGELENDİRME LTD. ŞTİ.

Fevzipaşa Cad. No:59 Kandiş Plaza K:4 D:4 K.Bakkalköy/İstanbul/ TÜRKİYE Tel : 0216 572 49 10-11-12 Fax : 0216 572 49 14 www.qatechnic.com

by

Türkiye Market Distribütör’ü

1970’ten bu günlere...

(3)

1970 senesinde Ofis Makinaları Ticareti için kurulan firmamız 1972 yılında Türkiye distribütörlüğünü aldığı fotokopi makinelerinin ithalatına başladı. 1978 yılından sonra imalat faaliyetlerine yönelen Omak Makina Sanayi, 1982 senesinde şirketleşmek sureti ile kurumsal bir yapıya büründü.

Firmamız, 1986 yılında Ankara Haymana Yolu 45. kilometredeki bulunan kendi üretim tesislerini hizmete açmıştır. Bu tesislerde üretimin yanı sıra Yönetim, depolama, AR&GE ve Kalite Kontrol birimleri de bulunmaktadır. Firmanın Muhasebe ve Dış Ticaret birimi ise Ankara Kocatepe ’de bulunan Merkez Büro içerisinde yer almaktadır.

1989 yılından itibaren firmamız, tamamen kendi tasarımı ve üretimi olan özel makineler sayesinde Türkiye’ de ilk defa olarak “dikişsiz” Elektrikli Alt Battaniye üretimine başlamıştır.

İleriki yıllarda yapılan yatırımlar neticesinde firmamız gerek kapasite gerekse de ürün çeşitliği açısından büyümüştür. Elektrikli battaniyenin yanı sıra boyun, bel, karın ve diz ısıtıcısı, elektrikli minder, oto minderi, elektrikli bot ve pille çalışan ayakkabı taban ısıtıcısı şeklinde dijital sıcaklık kontrolüne sahip lokal ısıtıcıların imalatına başlanmıştır.

Firmamızın, diğer bir üretim kolu ise endüstriyel ısıtıcı ve sıcaklık kontrol sistemleridir. Bu bölümünde ekstrüder cihazları ile başlayan üretim serüvenimiz, makine parkımıza yeni katılan ve istenilen dirençte rezistans üretebileceğimiz spiral sarma makineleri, sayısal kablo kesme makinası, yerden ısıtma sistemi laminasyon bandı ve presleri, hassas lazer kesim makinesi ve cam elyaf örgü makinası ile farklı bir yön almıştır. Omak Makine Sanayi bugün; elektrikli battaniye, endüstriyel ısıtıcı ve sıcaklık kontrol sistemleri konusunda, kalite, kapasite, üretim ve ARGE laboratuarındaki cihaz teknolojileri göz önüne alındığında Ortadoğu ve Balkanların yanı sıra birçok Avrupa ülkesinin en büyük üreticisi durumuna gelmiş olup savunma sanayinden otomotiv endüstrisine gıda ve kimya sektöründen ağır sanayiye kadar çok geniş bir yelpazede yer alan müşteri portföyüne akıllı sıcaklık kontrollü yerden ısıtma sistemleri, film ısıtıcıları, endüstriyel tip patentli varil - IBC tank ısıtıcıları, ısı bantları, oluk ısıtıcıları, mazot filtresi ısıtıcıları, sera ısıtıcıları, arı kovanı ısıtıcıları, haberleşme ve data transferinde kullanılan uydu anten ısıtıcıları vb. farklı ihtiyaçlara yönelik özel esnek ısıtıcı çözümleri ve sıcaklık kontrol sistemleri sunmaktadır.

Yarı mamul imalatı yapabilmek için kurulmuş olan plastik enjeksiyon tesisimiz farklı tonajlara sahip yeni makinelerin devreye girmesi ile genişlemiştir. Yarı mamullerin yanı sıra tasarımı kendimize ait olan kristal, plastik elbise askıları, çocuk kristal elbise askısı, mandal, tabure, kilitli saklama kapları gibi mamul üretimi de hız kazanmıştır.

Ev tekstili konusunda yaptığımız girişimler ise dört adet. laminasyon bandı , silikon ve elyaf açma makinesi ile otomatik dolum makineleri olarak yatırımlarımıza yansımıştır. Ev tekstili bölümümüzde üretime katılan ürünler arasında ise Polar Battaniye; Yanmaz Ütü Masası Kılıfı, Klozet Takımı, Polyester Banyo Perdeleri, Duck Bezi Mutfak Seti, Duck Bezi Masa Örtüsü, Kırlent, silikon yastık vb. sayılabilir.

Yoğun üretim faaliyetlerinin yanında, ithalat açısından da kalite ve istikrarı yakalayan firmamız, anlaşmalı olduğu yurtdışındaki tedarikçi firmaları düzenli olarak denetlemekte ve ilgili standartlara uyum konusunda gerekli hassasiyeti göstermektedir. İthal ürünlerimizin arasında ahşap elbise askıları, şeffaf raf örtüleri, kaydırmaz tabanlı raf örtüleri, yapışkanlı dekoratif folyolar, farklı türlerde halı kaydırmaz matlar, organik sisal banyo bakım ürünleri, küvetiçi paspaslar ve şekilli yolluklar, cam kesme panoları, değişik gramajlarda paslanmaz çelikden bulaşık telleri, mikrofiber temizlik bezleri, silikon mandal, pil ve tasarruflu ampul, LED aydınlatma ürünleri bulunmaktadır.

Firmamız; Ev Tekstili, Banyo Aksesuarları, Banyo Tekstili ve Nalburiye Gruplarındaki ürünlerinde tescilli markası olan Greenleaves ve DecoBella, tasarruflu Ampul ve LED aydınlatma grubundaki ürünlerde Omlight markasını ve endüstriyel ısıtıcı, sıcaklık kontrol sistemlerinde OMAK markasını kullanmaktadır.

Üretimini yaptığımız tüm ürünler için kalite, kapasite ve fiyat konusunda oldukça rekabetçi yapımız sayesinde farklı ülkelere ihracatımız bulunmaktadır. İhracata yönelik yatırım ve çalışmalarımız ile birlikte son yıllarda gittikçe artan ihracat işlemlerimiz sonucu başta Yunanistan ve Almanya olmak üzere Fas, Mısır, Sırbistan, Rusya, Azerbaycan, Bulgaristan ve İsrail müşterilerimiz arasına katılmıştır.

Sürekli artan ürün gamı, kalitesi ve uygun fiyatları ile Omak Makine San. Tic. Ve Ltd. Şti, bugün Türkiye’ de bulunan zincir marketlerin en büyük tedarikçilerinden biri konumuna gelmiştir.

Kendi markalarımızla Yapı, Hiper ve Discount marketlere yaptığımız satışların yanı sıra, A101 – Carrefour – Tesco ve Koçtaş gibi birçok ulusal zincire öz markalarında üretim ve ithalat yapmaktayız.

Hizmet ve ürün kalitesi açısından sürekli daha iyiyi hedefleyen yönetim anlayışımız; imalat, ihracat ve ithalat konularında istikrarlı bir büyümeyi amaçlayan vizyonumuz ve misyonumuz ile Omak Makine San. Tic. Ve Ltd. Şti, önümüzdeki yıllarda da perakende sektöründe adını söz ettirecektir. 46 yıldan fazla bir dönemi kapsatan deneyimimiz, rekabetçi yapımız ve sonuç odaklı çalışma ilişkilerimiz sonucu müşterilerimize, çalışanlarımıza ve tedarikçilerimize verdiğimiz değer ve sunduğumuz güven, geleceğimize yaptığımız en büyük yatırım olarak kalmaya devam edecektir.

OMAK MAKİNE SANAYİİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

(4)

Our company, founded in 1970 for the trade and commerce of Office Equipments, began importing the copy machines, of which it obtained a dealership. Omak Makine LLC, who head for manufacturing activities after 1978, gained a corporate identity by being incorporated in 1982.

Our company put its own production facilities, located at 45th km. on Haymana Road Ankara into operation in 1986. In our facilities, in addition to manufacturing activities, Administration, Storage, R&D and Quality Assurance Divisions are also present. The accounting and Import &

Export departments of the Company are located at our Office, located in City Center.

As of 1989, our company began producing the seam-free Electric Under Blankets for the first time in Turkey thanks to the custom made machinery, which are its own design and production. As the result of the investments, made in subsequent years, our company has experienced a steady growth both in terms of capacity and product diversity. Apart from the Electric Under Blanket, the production of the local heaters with digital temperature control, such as neck, belly, abdomen and knee heaters, electrical heating pad and auto heating pad, electric boot warmer and battery powered shoe sole heater, was initiated as well.

Another division of our company is comprised of the industrial heaters and temperature control systems. Our journey of production regarding this branch which has began with the extrusion machines, took a different turn with spiral winding machines, by which we are now able to produce heating elements of our selection of resistance, digital wire cutting machines, ground heating system lamination bands and presses, precision laser cutter and glass fiber knitting machine, all of which has joined our machine pool over the years. Today, when the quality, capacity, production and the device technologies in its R&D labs are taken into account, Omak Makine Sanayi has became the largest manufacturer of electric under blanket, industrial heaters and temperature control systems amongst the Middle East and Balkan Regions. Omak provides purpose built special flexible heating solutions and temperature control systems such as ground heating systems with smart temperature controls, film heaters, patented industrial grade barrel IBC tank heaters, heating tapes, overflow heaters, diesel fuel filter heaters, greenhouse heaters, bee hive heaters, special purpose heaters for satellite dishes that are used for communications and data transfer etc. to its large array of customers, from the defense industry to automobile industry, from food and chemical sector to the heavy duty industry.

Our plastic injection molding facility, established to manufacture semi-products, has expanded as the result of commissioning new machines. In addition to the semi products, the production of items such as the crystal and plastic cloth hanger, kids crystal clothes hanger, clothespins, bathroom stools and lockable lid storage containers has also been accelerated.

The initiatives that we undertook regarding the home textile division were reflected onto our investments as four lamination bands, silicon and fiber dispersion machine and automatic

filling machines. The new products that joined to our lineup in home textile range can be counted as Fleece Blankets, Fire Retardant Ironing Board Covers, Bathroom Mat Sets, Polyester Bathroom Shower Curtains, Duck Fabric Kitchen Apron Sets, Duck Fabric Table Clothes, Lace Pillows, Silicon Pillows etc.

In addition to its strong manufacturing activities, our company, which has grasped the quality and consistency in terms of its import activities, regularly audits its contracted foreign suppliers and displays the necessary sensitivity regarding the compliance with the relevant standards and regulations. Our imported products include wooden clothes hangers, transparent shelf mats, anti slip shelf mats, adhesive decorative foils, anti slip mats of different sorts, organic sisal bathroom care products, bathroom mats and shaped mats, glass cutting boards, stainless steel scourers of different weights, microfiber cleaning clothes, silicon clothespins, batteries and energy saving and LED lights.

Our Company, uses its registered trademarks of Greenleaves and DecoBella on its Home Textile, Bathroom Accessories, Bathroom Textile and Hardware Groups, uses Omlight on its Energy Saving lights and LED lighting products and uses its registered trademarks of OMAK for its industrial heating and temperature control systems.

Due to our competitive structure for all products that we manufacture in terms of quality, capacity and pricing, we have strong export activities to different countries. As the result of our export transactions, increased along with our export oriented investments and works, Greece, Germany, Morocco, Serbia, Russia, Azerbaijan, Bulgaria and Israel joined into our foreign client list.

Omak Makina, with its ever increasing product range, quality and reasonable prices, has become one of the largest suppliers in market chains in Turkey. In addition to the sales that we undertake to DIY markets, Hyper Market and Discount Market Chains by our own brands, we undertake manufacturing and importing activities to various national chain markets such as A101 – Carrefour – Tesco and Koçtaş.

With our Management Approach that constantly aims better in terms of product and service quality and with our mission and vision with the purpose of steady growth in the fields of manufacturing, export and import, Omak Makine San. Tic. Ve Ltd. Şti shall continue making a name for itself. Our experience that encompasses a period of 46 years and the trust and value that we offer to our customers, employees and suppliers, which came as the result of our competitive nature and our goal oriented business relations will remain as the most important investment that we make to our future.

OMAK MAKİNE SANAYİİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

OMAK MAKİNE SANAYİİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

(5)

BANYOGRUBU

BATHROOM LINE

(6)
(7)

Çift Kanat Banyo Perdesi Tetris Desen • Shower Curtain Art No •º 70232 Koli Adedi •º 12 Koli Ebatı •º 15x34x51 cm Koli Net Ağırlık •º 11,40 kg Koli Brüt Ağırlık •º 11,80 kg Ürün Ağırlığı •º 475 gr Ürün Ebatı •º 2x110x200 cm Banyo Borusu • Bathroom Pipe Art No •º 70210 Koli Adedi •º 30 Koli Ebatı •º 36x134x12 cm Koli Net Ağırlık •º 150,00 kg Koli Brüt Ağırlık •º 161,00 kg

Ürün Ağırlığı •º 500 gr Ürün Ebatı •º 110x220 cm

8 694816 702108 70210

Köşeli Banyo Borusu • Angled Bathroom Pipe Art No •º 70211 Koli Adedi •º 25 Koli Ebatı •º 50x80x20 cm Koli Net Ağırlık •º 180,00 kg Koli Brüt Ağırlık •º 20,50 kg Ürün Ağırlığı •º 720 gr Ürün Ebatı •º 90x90, 90x180 cm

8 694816 702115 70211

Tek Kanat Banyo Perdesi • Shower Curtain Art No •º 70220 Koli Adedi •º 12 Koli Ebatı •º 15x34x51 cm Koli Net Ağırlık •º 3,00 kg Koli Brüt Ağırlık •º 3,40 kg Ürün Ağırlığı •º 250 gr Ürün Ebatı •º 110x200 cm

8 694816 702207 70220

8 694816 702320 70232

Çift Kanat Banyo Perdesi • Shower Curtain Art No •º 70230 Koli Adedi •º 12 Koli Ebatı •º 15x34x51 cm Koli Net Ağırlık •º 5,40 kg Koli Brüt Ağırlık •º 5,70 kg Ürün Ağırlığı •º 475 gr Ürün Ebatı •º 2x110x200 cm

8 694816 702306 70230

24

15x34x51 cm 11,45 kg 9,96 kg Köşeli Banyo Borusu •

Angled Bathroom Pipe Art No •º 70211 Koli Adedi •º 25 Koli Ebatı •º 50x80x20 cm Koli Net Ağırlık •º 18,00 kg Koli Brüt Ağırlık •º 20,50 kg Ürün Ağırlığı •º 720 gr Ürün Ebatı •º 90x90, 90x180 cm Banyo Borusu • Bathroom Pipe Art No •º 70210 Koli Adedi •º 30 Koli Ebatı •º 36x134x12 cm Koli Net Ağırlık •º 15,00 kg Koli Brüt Ağırlık •º 16,00 kg

Ürün Ağırlığı •º 500 gr Ürün Ebatı •º 110x220 cm

Tek Kanat Banyo Perdesi • Single Wing Shower Curtain

Art No •º 70220 Koli Adedi •º 18 Koli Ebatı •º 15x34x51 cm Koli Net Ağırlık •º 4,50 kg Koli Brüt Ağırlık •º 5,20 kg Ürün Ağırlığı •º 250 gr Ürün Ebatı •º 110x200 cm

Çift Kanat Banyo Perdesi • Double Wing Shower Curtain

Art No •º 70230 Koli Adedi •º 12 Koli Ebatı •º 15x34x51 cm Koli Net Ağırlık •º 5,40 kg Koli Brüt Ağırlık •º 5,66 kg Ürün Ağırlığı •º 450 gr Ürün Ebatı •º 2 Adet 110x200 cm Çift Kanat Banyo Perdesi Tetris Desen •

Shower Curtain Art No •º 70232 Koli Adedi •º 12 Koli Ebatı •º 15x34x51 cm Koli Net Ağırlık •º 5,4 kg Koli Brüt Ağırlık •º 6,00 kg Ürün Ağırlığı •º 475 gr Ürün Ebatı •º 2 Adet 110x200 cm

24

26x37x56 cm 11,4 13,40 kg

(8)

BANYO GRUBU BANYO GRUBU

Green Leaves Sırtlı Banyo Lifi • Green Leaves Backed Bathroom Loufah Art No •º 70150 Koli Adedi •º 120 Koli Ebatı •º 42x48x72 cm Koli Net Ağırlık •º 7,20 kg Koli Brüt Ağırlık •º 10,20 kg Ürün Ağırlığı •º 60 gr 8 694816 060123

70150

Green Leaves Hayvan Figürlü Küçük Lif • Green Leaves Art No •º 70144

Koli Adedi •º 30 Koli Ebatı •º 45x50x9 cm Koli Net Ağırlık •º 1,50 kg Koli Brüt Ağırlık •º 1,85 kg Ürün Ağırlığı •º 50 gr

Green Leaves Süngerli Banyo Lifi • Green Leaves Bathroom Sponged Loufah

Art No •º 70143 Koli Adedi •º 200 Koli Ebatı •º 42x48x72 cm Koli Net Ağırlık •º 8,00 kg Koli Brüt Ağırlık •º 11,00 kg Ürün Ağırlığı •º 40 gr 8 694816 701439

70143

Green Leaves Hayvan Figürlü Büyük Lif • Green Leaves Art No •º 70145 Koli Adedi •º 30 Koli Ebatı •º 46x55x13 cm Koli Net Ağırlık •º 1,80 kg Koli Brüt Ağırlık •º 2,45 kg Ürün Ağırlığı •º 60 gr 8 694816 701453

70145

8 694816 701446 70144

Green Leaves Düz Banyo Lifi • Green Leaves Plain Bathroom Loufah Art No •º 70140 Koli Adedi •º 240 Koli Ebatı •º 42x48x72 cm Koli Net Ağırlık •º 9,60 kg Koli Brüt Ağırlık •º 12,00 kg Ürün Ağırlığı •º 40 gr 8 694816 060116

70140

Green Leaves Saplı Banyo Lifi • Green Leaves Backed Bathroom Loufah With Handle

Art No •º 70160 Koli Adedi •º 100 Koli Ebatı •º 42x48x72 cm Koli Net Ağırlık •º 9,50 kg Koli Brüt Ağırlık •º 11,50 kg Ürün Ağırlığı •º 95 gr 8 694816 701606

70160

150

52x47x46 cm 7,50 kg 10,70 kg

150

57x47x63 cm 9,00 kg 13,80 kg Greenleaves Hayvan

Figürlü Küçük Lif • Greenleaves Animal Shaped Loofah - Small

Greenleaves Hayvan Figürlü Büyük Lif • Greenleaves Animal Shaped Loofah - Large

(9)

Geenleaves Banyo Bakım Seti • Geenleaves Bath Care Set

Art No •º 70170 Koli Adedi •º 12 Koli Ebatı •º 26x26x40 cm Koli Net Ağırlık •º 3,72 kg Koli Brüt Ağırlık •º 3,95 kg Ürün Ağırlığı •º 310 gr Sisal Masaj Bandı •

Sisal Art No •º 70162 Koli Adedi •º 20 Koli Ebatı •º 22x36x15,5 cm Koli Net Ağırlık •º 1,30 kg Koli Brüt Ağırlık •º 1,55 kg Ürün Ağırlığı •º 65 gr

Sisal Yüz Pedi•

Sisal Art No •º 70163 Koli Adedi •º 20 Koli Ebatı •º 15x33x9 cm Koli Net Ağırlık •º 500 gr Koli Brüt Ağırlık •º 550 gr Ürün Ağırlığı •º 25 gr

200

42x50x45 cm 13,00 kg 14,00 kg

200

66x32x21 cm 5,00 kg 5,58 kg

200

37x44x17 cm 8,00 kg 9,15 kg Sisal Eldiven •

Sisal Art No •º 70161 Koli Adedi •º 20 Koli Ebatı •º 23x30x12 cm Koli Net Ağırlık •º 800 gr Koli Brüt Ağırlık •º 950 gr Ürün Ağırlığı •º 40 gr

Sisal Ahşap Saplı • Sisal Art No •º 70164 Koli Adedi •º 20 Koli Ebatı •º 21x40x30 cm Koli Net Ağırlık •º 1.40 kg Koli Brüt Ağırlık •º 1,80 kg Ürün Ağırlığı •º 70 gr

8 694816 701705 70170 8 694816 701620

70162

8 694816 701637 70163

8 694816 701613 70161

8 694816 701644 70164

8 694816 701729 70172

8 694816 701712 70171

8 694816 701736 70173

Decobella Sisal Organik Eldiven Lif • Decobella Organic Sisal Glove

Art No •º 70161 Koli Adedi •º 20 Koli Ebatı •º 18x24x24 cm Koli Net Ağırlık •º 0,80 gr Koli Brüt Ağırlık •º 0,94 gr Ürün Ağırlığı •º 40,00 gr Ürün Ebatı •º 14x20 cm Decobella Sisal Organik

Sırt Masaj Lifi • Decobella Organic Sisal Back Massage Sponge Art No •º 70162 Koli Adedi •º 20 Koli Ebatı •º 18x24x24 cm Koli Net Ağırlık •º 1,10 gr Koli Brüt Ağırlık •º 1,18 gr Ürün Ağırlığı •º 55,00 gr Ürün Ebatı •º 38x10 cm

(sisal bölge 25 cm)

Decobella Sisal Organik Yüz Pedi - 12 X15 Cm. • Decobella Organic Sisal Face Pad 12x15 cm

Art No •º 70163 Koli Adedi •º 20 Koli Ebatı •º13x23x16 cm Koli Net Ağırlık •º 0,52 gr Koli Brüt Ağırlık •º 0,56 gr Ürün Ağırlığı •º 26,00 gr Ürün Ebatı •º 15x12 cm

Greenleaves Banyo Bakım Seti • Greenleaves Bath Care Set

Art No •º 70170 Koli Adedi •º 12 Koli Ebatı •º 26x40x26 cm Koli Net Ağırlık •º 3,42 gr Koli Brüt Ağırlık •º 3,74 gr Ürün Ağırlığı •º 285,00 gr

Decobella Sisal Ahşap Saplı Sırt Lifi • Decobella Organic Sisal Back Scrubber with Wooden Handle

Art No •º 70164 Koli Adedi •º 20 Koli Ebatı •º42x51x18 cm Koli Net Ağırlık •º 1,80 kg Koli Brüt Ağırlık •º 2,66 kg Ürün Ağırlığı •º 90,00 gr 8 694816 701620

70162

8 694816 701613 70161

8 694816 701644 70164

8 694816 701637 70163

(10)

BANYO GRUBU

Decobella Peluş 3’lü Klozet Takımı • 3 Pcs Bathroom Set

Art No •º 25410 Koli Adedi •º 30 Koli Ebatı •º 64x105x16 cm Koli Net Ağırlık •º 31,80 kg Koli Brüt Ağırlık •º 33,20 kg Ürün Ağırlığı •º 1060 gr Ürün Ebatı •º 60x100 cm

Decobella Cut-Loop 3’lü Klozet Takımı • 3 Pcs Bathroom Set

Art No •º 25510 Koli Adedi •º 30 Koli Ebatı •º 53x80x35 cm Koli Net Ağırlık •º 25,90 kg Koli Brüt Ağırlık •º 27,50 kg Ürün Ağırlığı •º 740 gr Ürün Ebatı •º 50x80 cm Green Leaves 40x60 Paspas •

...

Art No •º 25211 Koli Adedi •º 40 Koli Ebatı •º 40x59x30 cm Koli Net Ağırlık •º 10,80 kg Koli Brüt Ağırlık •º 11,30 kg Ürün Ağırlığı •º 270 gr Ürün Ebatı •º 40x60 cm

8 694816 254102 25410

8 694816 255109 25510 8 694816 252115

25211

8 694816 254119 25411

8 694816 254133 25413

8 694816 254140 25414

8 694816 254126 25412

3’lü Banyo Takımı • 3 Pcs. Bathroom Set

Art No •º 25107 Koli Adedi •º 50 Koli Ebatı •º 60x97x53 cm Koli Net Ağırlık •º 28,25 kg Koli Brüt Ağırlık •º 30,55 kg Ürün Ağırlığı •º 565 gr Ürün Ebatı •º 50x80 cm

60x90 55x60 47x50

Ebat ve ağırlık toleransı ± %5 Abbrevihation lor linear dimension and weight ± %5 8 694816 251071

25107 Art No •º 25412

Art No •º 25411 Art No •º 25413 Art No •º 25414

BANYO GRUBU

Greenleaves 40 X 60 cm Paspas • Greenleaves 40x60 cm Single Mat

Decobella Cut-Loop 3’lü Klozet Takımı 50x80 cm • Decobella 3 pcs Cut Loop Bathroom Set 50x80 cm Art No •º 25510 Koli Adedi •º 30 Koli Ebatı •º 53x87x35 cm Koli Net Ağırlık •º 28,50 kg Koli Brüt Ağırlık •º 29,75 kg Ürün Ağırlığı •º 950 gr Ürün Ebatı •º 50x80 cm Decobella Peluş 3’lü KlozetTakımı • Decobella 3 pcs Plush Bathroom Set

Art No •º 25410 Koli Adedi •º 10 Koli Ebatı •º 55x63x16 cm Koli Net Ağırlık •º 10,60 kg Koli Brüt Ağırlık •º 12,10 kg Ürün Ağırlığı •º 1060 gr Ürün Ebatı •º 60x100 cm

8 694816 254102 25410

BANYO GRUBU

Decobella Peluş 3’lü Klozet Takımı • 3 Pcs Bathroom Set

Art No •º 25410 Koli Adedi •º 30 Koli Ebatı •º 64x105x16 cm Koli Net Ağırlık •º 31,80 kg Koli Brüt Ağırlık •º 33,20 kg Ürün Ağırlığı •º 1060 gr Ürün Ebatı •º 60x100 cm

Decobella Cut-Loop 3’lü Klozet Takımı • 3 Pcs Bathroom Set

Art No •º 25510 Koli Adedi •º 30 Koli Ebatı •º 53x80x35 cm Koli Net Ağırlık •º 25,90 kg Koli Brüt Ağırlık •º 27,50 kg Ürün Ağırlığı •º 740 gr Ürün Ebatı •º 50x80 cm Green Leaves 40x60 Paspas •

...

Art No •º 25211 Koli Adedi •º 40 Koli Ebatı •º 40x59x30 cm Koli Net Ağırlık •º 10,80 kg Koli Brüt Ağırlık •º 11,30 kg Ürün Ağırlığı •º 270 gr Ürün Ebatı •º 40x60 cm

8 694816 254102 25410

8 694816 255109 25510 8 694816 252115

25211

8 694816 254119 25411

8 694816 254133 25413

8 694816 254140 25414

8 694816 254126 25412

3’lü Banyo Takımı • 3 Pcs. Bathroom Set

Art No •º 25107 Koli Adedi •º 50 Koli Ebatı •º 60x97x53 cm Koli Net Ağırlık •º 28,25 kg Koli Brüt Ağırlık •º 30,55 kg Ürün Ağırlığı •º 565 gr Ürün Ebatı •º 50x80 cm

60x90 55x60 47x50

Ebat ve ağırlık toleransı ± %5 Abbrevihation lor linear dimension and weight ± %5 8 694816 251071

25107 Art No •º 25412

Art No •º 25411 Art No •º 25413 Art No •º 25414

3’lü Banyo Takımı • 3 Pcs. Bathroom Set

Art No •º 25107 Koli Adedi •º 50 Koli Ebatı •º 60x97x53 cm Koli Net Ağırlık •º 28,25 kg Koli Brüt Ağırlık •º 30,55 kg Ürün Ağırlığı •º 565 gr Ürün Ebatı •º 55x90 cm

55x90 55x60 47x50

Ebat ve ağırlık toleransı ± %5 Abbrevihation lor linear dimension and weight ± %5 8 694816 251071

25107

BANYO GRUBU

Decobella Peluş 3’lü Klozet Takımı • 3 Pcs Bathroom Set

Art No •º 25410 Koli Adedi •º 30 Koli Ebatı •º 64x105x16 cm Koli Net Ağırlık •º 31,80 kg Koli Brüt Ağırlık •º 33,20 kg Ürün Ağırlığı •º 1060 gr Ürün Ebatı •º 60x100 cm

Decobella Cut-Loop 3’lü Klozet Takımı • 3 Pcs Bathroom Set

Art No •º 25510 Koli Adedi •º 30 Koli Ebatı •º 53x80x35 cm Koli Net Ağırlık •º 25,90 kg Koli Brüt Ağırlık •º 27,50 kg Ürün Ağırlığı •º 740 gr Ürün Ebatı •º 50x80 cm Green Leaves 40x60 Paspas •

...

Art No •º 25211 Koli Adedi •º 40 Koli Ebatı •º 40x59x30 cm Koli Net Ağırlık •º 10,80 kg Koli Brüt Ağırlık •º 11,30 kg Ürün Ağırlığı •º 270 gr Ürün Ebatı •º 40x60 cm

8 694816 254102 25410

8 694816 255109 25510 8 694816 252115

25211

8 694816 254119 25411

8 694816 254133 25413

8 694816 254140 25414

8 694816 254126 25412

3’lü Banyo Takımı • 3 Pcs. Bathroom Set

Art No •º 25107 Koli Adedi •º 50 Koli Ebatı •º 60x97x53 cm Koli Net Ağırlık •º 28,25 kg Koli Brüt Ağırlık •º 30,55 kg Ürün Ağırlığı •º 565 gr Ürün Ebatı •º 50x80 cm

60x90 55x60 47x50

Ebat ve ağırlık toleransı ± %5 Abbrevihation lor linear dimension and weight ± %5 8 694816 251071

25107 Art No •º 25412

Art No •º 25411 Art No •º 25413 Art No •º 25414

(11)

Ayak-Kaymaz Banyo Yolluk•

Feet - Shaped Anti-Slip Bathroom Mat Art No •º 25104 Koli Adedi •º 48 Koli Ebatı •º 48x73x25,5 cm Koli Net Ağırlık •º 10,30 kg Koli Brüt Ağırlık •º 11,00 kg Ürün Ağırlığı •º 215 gr Ürün Ebatı •º 45x72 cm Balık-Kaymaz Banyo Yolluk • Fish - Shaped Anti-Slip Bathroom Mat

Art No •º 25103 Koli Adedi •º 48 Koli Ebatı •º 74x47x25 cm  Koli Net Ağırlık •º 11,70 kg Koli Brüt Ağırlık •º 12,50 kg Ürün Ağırlığı •º 245 gr Ürün Ebatı •º 45x72 cm

8 694816 251033 25103

8 694816 251040 25104

Kelebek-Kaymaz Banyo Yolluk • Butterfly - Shaped Anti-Slip Bathroom Mat

Art No •º 25105 Koli Adedi •º 48 Koli Ebatı •º 54x66x26 cm Koli Net Ağırlık •º 11,50 kg Koli Brüt Ağırlık •º 12,00 kg Ürün Ağırlığı •º 240 gr Ürün Ebatı •º 65x46 cm

8 694816 251057 25105

Papatya-Kaymaz Banyo Yolluk • Flower - Shaped Anti-Slip Bathroom Mat

Art No •º 25106 Koli Adedi •º 48 Koli Ebatı •º 67x67x25 cm Koli Net Ağırlık •º 11,20 kg Koli Brüt Ağırlık •º 11,80 kg Ürün Ağırlığı •º 235 gr Ürün Ebatı •º 65x64 cm

8 694816 251064 25106

(12)

45x90 cm Vantuzlu Banyo Yolluk • 45x90 Antislip Bathroom Mat W/Suction Cups

Art No •º 25119 Koli Adedi •º 36 Koli Ebatı •º 45x46x46 cm Koli Net Ağırlık •º 13,60 kg Koli Brüt Ağırlık •º 16,50 kg Ürün Ağırlığı •º 375 gr Ürün Ebatı •º 45x90 cm

8 694816 251194 25119

40x70 cm Vantuzlu Banyo Yolluk • 40x70 Antislip Bathroom Mat W/Suction Cups Art No •º 25125 Koli Adedi •º 36 Koli Ebatı •º 46x46x42 cm Koli Net Ağırlık •º 9,36 kg Koli Brüt Ağırlık •º 11,16 kg Ürün Ağırlığı •º 260 gr Ürün Ebatı •º 40x70 cm

8 694816 251255 25125

BANYO GRUBU

65x45cm Banyo Kaymaz Yolluk • 65x45cm Anti-Slip Bathroom Mat

Art No •º 25108 Koli Adedi •º 48 Koli Ebatı •º 36,5x49,5x68 cm 

Koli Net Ağırlık •º 12,50 kg Koli Brüt Ağırlık •º 14,00 kg Ürün Ağırlığı •º 255 gr Ürün Ebatı •º 65x45 cm

8 694816 251088 25108

65x150 cm Banyo Kaymaz Yolluk • 65x150 cm Anti-Slip Bathroom Mat

Art No •º 25101 Koli Adedi •º 18 Koli Ebatı •º 36,5x49,5x68 cm 

Koli Net Ağırlık •º 13,30 kg Koli Brüt Ağırlık •º 14,00 kg Ürün Ağırlığı •º 750 gr Ürün Ebatı •º 65x150 cm

8 694816 251019 25101

65x200 cm Banyo Kaymaz Yolluk • 65x200 cm Anti-Slip Bathroom Mat

Art No •º 25102 Koli Adedi •º 12 Koli Ebatı •º 36,5x49,5x68 cm 

Koli Net Ağırlık •º 13,20 kg Koli Brüt Ağırlık •º 13,80 kg Ürün Ağırlığı •º 1100 gr Ürün Ebatı •º 65x200 cm

8 694816 251026 25102

65x100 cm Banyo Kaymaz Yolluk • 65x100 cm Anti-Slip Bathroom Mat

Art No •º 25100 Koli Adedi •º 24 Koli Ebatı •º 36,5x49,5x68 cm Koli Net Ağırlık •º 13,50 kg Koli Brüt Ağırlık •º 14,20 kg Ürün Ağırlığı •º 550 gr Ürün Ebatı •º 65x100 cm

8 694816 251002 25100

BANYO GRUBU

65x100 cm Banyo Kaymaz Yolluk • 65x100 cm Anti-Slip Bathroom Mat

Art No •º 25100 Koli Adedi •º 24 Koli Ebatı •º 36,5x49,5x68 cm Koli Net Ağırlık •º 13,20 kg Koli Brüt Ağırlık •º 14,20 kg Ürün Ağırlığı •º 550 gr Ürün Ebatı •º 65x100 cm

8 694816 251002 25100

65x150 cm Banyo Kaymaz Yolluk • 65x150 cm Anti-Slip Bathroom Mat

Art No •º 25101 Koli Adedi •º 18 Koli Ebatı •º 36,5x49,5x68 cm 

Koli Net Ağırlık •º 13,50 kg Koli Brüt Ağırlık •º 14,00 kg Ürün Ağırlığı •º 750 gr Ürün Ebatı •º 65x150 cm

8 694816 251019 25101

65x200 cm Banyo Kaymaz Yolluk • 65x200 cm Anti-Slip Bathroom Mat

Art No •º 25102 Koli Adedi •º 12 Koli Ebatı •º 36,5x49,5x68 cm 

Koli Net Ağırlık •º 13,20 kg Koli Brüt Ağırlık •º 13,80 kg Ürün Ağırlığı •º 1100 gr Ürün Ebatı •º 65x200 cm

40x70 cm Vantuzlu Banyo Yolluk • 40x70 cm Antislip Bathroom Mat

W/Suction Cups Art No •º 25125 Koli Adedi •º 36 Koli Ebatı •º 46x46x42 cm 

Koli Net Ağırlık •º 9,36 kg Koli Brüt Ağırlık •º 11,16 kg Ürün Ağırlığı •º 260 gr Ürün Ebatı •º 40x70 cm

8 694816 251026 25102

65x45cm Banyo Kaymaz Yolluk • 65x45cm Anti-Slip Bathroom Mat

Art No •º 25108 Koli Adedi •º 48 Koli Ebatı •º 36,5x49,5x68 cm 

Koli Net Ağırlık •º 12,24 kg Koli Brüt Ağırlık •º 14,00 kg Ürün Ağırlığı •º 255 gr Ürün Ebatı •º 65x45 cm

8 694816 251088 25108

45x90 cm Vantuzlu Banyo Yolluk • 45x90 cm Antislip Bathroom Mat W/Suction Cups

Art No •º 25119 Koli Adedi •º 36 Koli Ebatı •º 45x46x46 cm Koli Net Ağırlık •º 13,60 kg Koli Brüt Ağırlık •º 16,50 kg Ürün Ağırlığı •º 375 gr Ürün Ebatı •º 45x90 cm

8 694816 251194 25119

(13)

Balık-Vantuzlu Küvet İçi Paspas • Fish Design Bathtub Mat W/Suction Cups Art No •º 25112 Koli Adedi •º 36 Koli Ebatı •º 72x38x16 cm  Koli Net Ağırlık •º 16,00 kg Koli Brüt Ağırlık •º 17,50 kg Ürün Ağırlığı •º 450 gr Ürün Ebatı •º 30x60 cm

8 694816 251125 25112

Boncuk-Vantuzlu Küvet İçi Paspas • Bead Design Bathtub Mat W/Suction Cups Art No •º 25114 Koli Adedi •º 36 Koli Ebatı •º 70x40x17 cm Koli Net Ağırlık •º 12,60 kg Koli Brüt Ağırlık •º 14,50 kg Ürün Ağırlığı •º 350 gr Ürün Ebatı •º 68x39 cm

8 694816 251149 25114

Yunus-Vantuzlu Küvet İçi Paspas • Dolphin Design Bathtub Mat W/Suction Cups Art No •º 25113 Koli Adedi •º 36 Koli Ebatı •º 16x40x75 cm 

Koli Net Ağırlık •º 18,5 kg Koli Brüt Ağırlık •º 20 kg Ürün Ağırlığı •º 520 gr Ürün Ebatı •º 70x38 cm

8 694816 251132 25113

Çiçek-Vantuzlu Küvet İçi Paspas • Flower Design Bathtub Mat W/Suction Cups Art No •º 25122 Koli Adedi •º 36 Koli Ebatı •º 88x39x14 cm Koli Net Ağırlık •º 19,40 kg Koli Brüt Ağırlık •º 22,00 kg Ürün Ağırlığı •º 540 gr Ürün Ebatı •º 38x70 cm

8 694816 251224 25122

(14)

BANYO GRUBU

Taş-Vantuzlu Küvet İçi Paspas • Pebble-Shaped Bathtub Mat W/Suction Cups

Art No •º 25115 Koli Adedi •º 36 Koli Ebatı •º 70x42x16 cm Koli Net Ağırlık •º 23,50 kg Koli Brüt Ağırlık •º 25,50 kg Ürün Ağırlığı •º 650 gr Ürün Ebatı •º 69x36 cm

Su Damlası Vantuzlu Küvet İçi Paspas • Bathtub Mat W/Suction Cups Art No •º 25128 Koli Adedi •º 24 Koli Ebatı •º 75,5x43,5x16 cm Koli Net Ağırlık •º 23,52 kg Koli Brüt Ağırlık •º 24,32 kg Ürün Ağırlığı •º 980 gr Ürün Ebatı •º 71x42 cm

Çimen-Vantuzlu Küvet İçi Paspas • Lawn Design Bathtub Mat W/Suction Cups

Art No •º 25123 Koli Adedi •º 24 Koli Ebatı •º 69x40x27 cm Koli Net Ağırlık •º 15,5 kg Koli Brüt Ağırlık •º 17,5 kg Ürün Ağırlığı •º 640 gr Ürün Ebatı •º 65x36 cm Kabartma-Vantuzlu Küvet İçi Paspas •

Emboss Design Bathtub Mat W/Suction Cups Art No •º 25121 Koli Adedi •º 40 Koli Ebatı •º 20x40x75 cm Koli Net Ağırlık •º 20,80 kg Koli Brüt Ağırlık •º 22,20 kg Ürün Ağırlığı •º 520 gr Ürün Ebatı •º 72x36 cm

BANYO GRUBU

8 694816 251231 25123 8 694816 251217

25121 8 694816 251156

25115

8 694816 251286 25128

Taş-Vantuzlu Küvet İçi Paspas • Pebble-Shaped Bathtub Mat W/Suction Cups Art No •º 25115 Koli Adedi •º 36 Koli Ebatı •º 70x42x16 cm Koli Net Ağırlık •º 23,50 kg Koli Brüt Ağırlık •º 25,50 kg Ürün Ağırlığı •º 650 gr Ürün Ebatı •º 69x36 cm

8 694816 251156 25115

Kabartma-Vantuzlu Küvet İçi Paspas • Emboss Design Bathtub Mat W/Suction Cups Art No •º 25121 Koli Adedi •º 40 Koli Ebatı •º 20x40x75 cm Koli Net Ağırlık •º 20,80 kg Koli Brüt Ağırlık •º 22,20 kg Ürün Ağırlığı •º 520 gr Ürün Ebatı •º 72x36 cm

Su Damlası - Vantuzlu Küvet İçi Paspas • Bathtub Mat w/ Suctions Watermark Design

Art No •º 25128 Koli Adedi •º 24 Koli Ebatı •º 75,5x43,5x16 cm Koli Net Ağırlık •º 23,52 kg Koli Brüt Ağırlık •º 24,32 kg Ürün Ağırlığı •º 980 gr Ürün Ebatı •º 71x42 cm

8 694816 251217 25121

8 694816 251286 25128

Çimen-Vantuzlu Küvet İçi Paspas • Lawn Design Bathtub Mat W/Suction Cups Art No •º 25123 Koli Adedi •º 24 Koli Ebatı •º 69x40x27 cm Koli Net Ağırlık •º 15,50 kg Koli Brüt Ağırlık •º 17,50 kg Ürün Ağırlığı •º 640 gr Ürün Ebatı •º 65x36 cm

8 694816 251231 25123

(15)

Metal Bornoz Askısı • Metal Bathrub Hanger

Art No •º 70314 Koli Adedi •º 100 Koli Ebatı •º 51x25x47 cm  Koli Net Ağırlık •º 18,00 kg Koli Brüt Ağırlık •º 19,50 kg

8 694816 703143 70314

Metal WC Kağıtlık • Metal Wc Paper Holder

Art No •º 70316 Koli Adedi •º 90 Koli Ebatı •º 51x25x47 cm  Koli Net Ağırlık •º 12,00 kg Koli Brüt Ağırlık •º 13,00 kg

8 694816 703167 70316

Metal Etejer • Metal Bathroom Shelf

Art No •º 70315 Koli Adedi •º 25 Koli Ebatı •º 51x25x47 cm Koli Net Ağırlık •º 14,70 kg Koli Brüt Ağırlık •º 15,20 kg

8 694816 703150 70315

Metal Yuvarlak Havluluk • Metal Round Towel Holder

Art No •º 70317 Koli Adedi •º 35 Koli Ebatı •º 51x25x47 cm  Koli Net Ağırlık •º 8,70 kg Koli Brüt Ağırlık •º 10,30 kg

8 694816 703174 70317

Metal Sabunluk • Metal Soap Holder

Art No •º 70311 Koli Adedi •º 50 Koli Ebatı •º 51x25x47 cm   Koli Net Ağırlık •º 13,50 kg Koli Brüt Ağırlık •º 15,00 kg

8 694816 703112 70311

Metal Diş Fırçalığı • Metal Toothbrush Holder

Art No •º 70312 Koli Adedi •º 35 Koli Ebatı •º 51x25x47 cm Koli Net Ağırlık •º 9,20 kg Koli Brüt Ağırlık •º 10,50 kg

8 694816 703129 70312

Metal Bornoz Askısı • Metal Bathrub Hanger

Art No •º 70314 Koli Adedi •º 100 Koli Ebatı •º 51x25x47 cm  Koli Net Ağırlık •º 18,00 kg Koli Brüt Ağırlık •º 19,50 kg

8 694816 703143 70314

Metal WC Kağıtlık • Metal Wc Paper Holder

Art No •º 70316 Koli Adedi •º 90 Koli Ebatı •º 51x25x47 cm  Koli Net Ağırlık •º 12,00 kg Koli Brüt Ağırlık •º 13,00 kg

8 694816 703167 70316

Metal Etejer • Metal Bathroom Shelf

Art No •º 70315 Koli Adedi •º 25 Koli Ebatı •º 51x25x47 cm Koli Net Ağırlık •º 14,70 kg Koli Brüt Ağırlık •º 15,20 kg

8 694816 703150 70315

Metal Yuvarlak Havluluk • Metal Round Towel Holder

Art No •º 70317 Koli Adedi •º 35 Koli Ebatı •º 51x25x47 cm  Koli Net Ağırlık •º 8,70 kg Koli Brüt Ağırlık •º 10,30 kg

8 694816 703174 70317

Metal Sabunluk • Metal Soap Holder

Art No •º 70311 Koli Adedi •º 50 Koli Ebatı •º 51x25x47 cm   Koli Net Ağırlık •º 13,50 kg Koli Brüt Ağırlık •º 15,00 kg

8 694816 703112 70311

Metal Diş Fırçalığı • Metal Toothbrush Holder

Art No •º 70312 Koli Adedi •º 35 Koli Ebatı •º 51x25x47 cm Koli Net Ağırlık •º 9,20 kg Koli Brüt Ağırlık •º 10,50 kg

8 694816 703129 70312

(16)

Metal Bornoz Askısı • Metal Bathrub Hanger

Art No •º 70314 Koli Adedi •º 100 Koli Ebatı •º 51x25x47 cm  Koli Net Ağırlık •º 18,00 kg Koli Brüt Ağırlık •º 19,50 kg

8 694816 703143 70314

Metal WC Kağıtlık • Metal Wc Paper Holder

Art No •º 70316 Koli Adedi •º 90 Koli Ebatı •º 51x25x47 cm  Koli Net Ağırlık •º 12,00 kg Koli Brüt Ağırlık •º 13,00 kg

8 694816 703167 70316

Metal Etejer • Metal Bathroom Shelf

Art No •º 70315 Koli Adedi •º 25 Koli Ebatı •º 51x25x47 cm Koli Net Ağırlık •º 14,70 kg Koli Brüt Ağırlık •º 15,20 kg

8 694816 703150 70315

Metal Yuvarlak Havluluk • Metal Round Towel Holder

Art No •º 70317 Koli Adedi •º 35 Koli Ebatı •º 51x25x47 cm  Koli Net Ağırlık •º 8,70 kg Koli Brüt Ağırlık •º 10,30 kg

8 694816 703174 70317

Metal Sabunluk • Metal Soap Holder

Art No •º 70311 Koli Adedi •º 50 Koli Ebatı •º 51x25x47 cm   Koli Net Ağırlık •º 13,50 kg Koli Brüt Ağırlık •º 15,00 kg

8 694816 703112 70311

Metal Diş Fırçalığı • Metal Toothbrush Holder

Art No •º 70312 Koli Adedi •º 35 Koli Ebatı •º 51x25x47 cm Koli Net Ağırlık •º 9,20 kg Koli Brüt Ağırlık •º 10,50 kg

8 694816 703129 70312

BANYO GRUBU

Metal Kağıt Havluluk • Metal Paper Towel Holder

Art No •º 70325 Koli Adedi •º 50 Koli Ebatı •º 51x25x47 cm  Koli Net Ağırlık •º 11,00 kg Koli Brüt Ağırlık •º 12,00 kg Metal 3’lü Elbise Askısı •

Metal Triple Clothes Holder Art No •º 70322 Koli Adedi •º 75 Koli Ebatı •º 51x25x47 cm 

Koli Net Ağırlık •º 8,75 kg Koli Brüt Ağırlık •º 10,00 kg

BANYO GRUBU

2’li Metal Banyo Köşeli • Dual Metal Bathroom Angle Bead

Art No •º 70281 Koli Adedi •º 12 Koli Ebatı •º 50x35x71 cm Koli Net Ağırlık •º 8,80 kg Koli Brüt Ağırlık •º 9,40 kg Ürün Ağırlığı •º 740 gr 3’lü Metal Banyo Köşeli •

Triple Metal Bathroom Angle Bead Art No •º 70282 Koli Adedi •º 12 Koli Ebatı •º 54,5x51x71 cm Koli Net Ağırlık •º 14,40 kg Koli Brüt Ağırlık •º 16,00 kg Ürün Ağırlığı •º 1200 gr

30mm 355mm 230mm

55mm 560mm

65mm 65mm 35mm 230mm

8 694816 703228 70322

8 694816 703259 70325

8 692947 001015 70281

8 692947 001022 70282

Metal Uzun Havluluk • Metal Extended Towel Holder Art No •º 70318 Koli Adedi •º 40 Koli Ebatı •º 51x25x47 cm  Koli Net Ağırlık •º 8,60 kg Koli Brüt Ağırlık •º 9,80 kg

8 694816 703181 70318

Metal Kapalı WC Kağıtlık • Metal Wc Paper Holder With Cover

Art No •º 70321 Koli Adedi •º 40 Koli Ebatı •º 51x25x47 cm  Koli Net Ağırlık •º 7,60 kg Koli Brüt Ağırlık •º 8,80 kg

8 694816 703211 70321

(17)

Metal Kağıt Havluluk • Metal Paper Towel Holder

Art No •º 70325 Koli Adedi •º 50 Koli Ebatı •º 51x25x47 cm  Koli Net Ağırlık •º 11,00 kg Koli Brüt Ağırlık •º 12,00 kg Metal 3’lü Elbise Askısı •

Metal Triple Clothes Holder Art No •º 70322 Koli Adedi •º 75 Koli Ebatı •º 51x25x47 cm 

Koli Net Ağırlık •º 8,75 kg Koli Brüt Ağırlık •º 10,00 kg

BANYO GRUBU

2’li Metal Banyo Köşeli • Dual Metal Bathroom Angle Bead

Art No •º 70281 Koli Adedi •º 12 Koli Ebatı •º 50x35x71 cm Koli Net Ağırlık •º 8,80 kg Koli Brüt Ağırlık •º 9,40 kg Ürün Ağırlığı •º 740 gr 3’lü Metal Banyo Köşeli •

Triple Metal Bathroom Angle Bead Art No •º 70282 Koli Adedi •º 12 Koli Ebatı •º 54,5x51x71 cm Koli Net Ağırlık •º 14,40 kg Koli Brüt Ağırlık •º 16,00 kg Ürün Ağırlığı •º 1200 gr

30mm 355mm 230mm

55mm 560mm

65mm 65mm 35mm 230mm

8 694816 703228 70322

8 694816 703259 70325

8 692947 001015 70281

8 692947 001022 70282

Metal Uzun Havluluk • Metal Extended Towel Holder Art No •º 70318 Koli Adedi •º 40 Koli Ebatı •º 51x25x47 cm  Koli Net Ağırlık •º 8,60 kg Koli Brüt Ağırlık •º 9,80 kg

8 694816 703181 70318

Metal Kapalı WC Kağıtlık • Metal Wc Paper Holder With Cover

Art No •º 70321 Koli Adedi •º 40 Koli Ebatı •º 51x25x47 cm  Koli Net Ağırlık •º 7,60 kg Koli Brüt Ağırlık •º 8,80 kg

8 694816 703211 70321

Metal Kağıt Havluluk • Metal Paper Towel Holder

Art No •º 70325 Koli Adedi •º 50 Koli Ebatı •º 51x25x47 cm  Koli Net Ağırlık •º 11,00 kg Koli Brüt Ağırlık •º 12,00 kg Metal 3’lü Elbise Askısı •

Metal Triple Clothes Holder Art No •º 70322 Koli Adedi •º 75 Koli Ebatı •º 51x25x47 cm 

Koli Net Ağırlık •º 8,75 kg Koli Brüt Ağırlık •º 10,00 kg

BANYO GRUBU

2’li Metal Banyo Köşeli • Dual Metal Bathroom Angle Bead Art No •º 70281 Koli Adedi •º 12 Koli Ebatı •º 50x35x71 cm Koli Net Ağırlık •º 8,80 kg Koli Brüt Ağırlık •º 9,40 kg Ürün Ağırlığı •º 740 gr 3’lü Metal Banyo Köşeli •

Triple Metal Bathroom Angle Bead Art No •º 70282 Koli Adedi •º 12 Koli Ebatı •º 54,5x51x71 cm Koli Net Ağırlık •º 14,40 kg Koli Brüt Ağırlık •º 16,00 kg Ürün Ağırlığı •º 1200 gr

30mm 355mm 230mm

55mm 560mm

65mm 65mm 35mm 230mm

8 694816 703228 70322

8 694816 703259 70325

8 692947 001015 70281

8 692947 001022 70282

Metal Uzun Havluluk • Metal Extended Towel Holder Art No •º 70318 Koli Adedi •º 40 Koli Ebatı •º 51x25x47 cm  Koli Net Ağırlık •º 8,60 kg Koli Brüt Ağırlık •º 9,80 kg

8 694816 703181 70318

Metal Kapalı WC Kağıtlık • Metal Wc Paper Holder With Cover

Art No •º 70321 Koli Adedi •º 40 Koli Ebatı •º 51x25x47 cm  Koli Net Ağırlık •º 7,60 kg Koli Brüt Ağırlık •º 8,80 kg

8 694816 703211 70321

(18)

Puff Klozet Kapağı • Puff Toilet Seat Cover

Art No •º 71311 Koli Adedi •º 20 Koli Ebatı •º 45x35x92 cm Koli Net Ağırlık •º 12,80 kg Koli Brüt Ağırlık •º 13,40 kg Ürün Ağırlığı •º 640 gr

72311 72312 72313

8 694816 713111 71311

Puff Çocuk Adaptörü • Puff Kids Adapter

Art No •º 71313 Koli Adedi •º 35 Koli Ebatı •º 38x46x95 cm

Koli Net Ağırlık •º 8,40 kg Koli Brüt Ağırlık •º 8,90 kg Ürün Ağırlığı •º 240 gr

8 694816 713135 71313

Plastik Klozet Kapağı • Plastic Toilet Seat Cover

Art No •º 71314 Koli Adedi •º 12 Koli Ebatı •º 38x52x38 cm Koli Net Ağırlık •º 7,80 kg Koli Brüt Ağırlık •º 8,40 kg Ürün Ağırlığı •º 650 gr 8 694816 713142

71314

Hasır Tabure • Bathroom Stool Art No •º 70260 Koli Adedi •º 15 Koli Ebatı •º 30x36x79 cm Koli Net Ağırlık •º 7,20 kg Koli Brüt Ağırlık •º 8,20 kg Ürün Ağırlığı •º 480 gr

320mm 35mm 250mm

8 694816 702603 70260

Puff Çocuk Adaptörü • Puff Kids Adapter

Art No •º 71313 Koli Adedi •º 30 Koli Ebatı •º 84x56x30 cm

Koli Net Ağırlık •º 6.75 kg Koli Brüt Ağırlık •º 7.44 kg Ürün Ağırlığı •º 225 gr

BANYO GRUBU

(19)

EVGEREÇLERİ

HOME APPLIANCES

(20)
(21)

Halı Kaydırmaz 30x100 cm • Anti-Slip Mat 30x100 cm

Art No •º 25111 Koli Adedi •º 48/96 Koli Ebatı •º 34,5x52x32.5 cm Koli Net Ağırlık •º 5,76 kg Koli Brüt Ağırlık •º 6,76 kg Ürün Ağırlık •º 60 gr Ürün Ebat •º 30x100 cm

8 698550 200029 25111

Halı Kaydırmaz 30x200 cm • Anti-Slip Mat 30x200 cm

Art No •º 25127 Koli Adedi •º 24 Koli Ebatı •º 37x54x33 cm Koli Net Ağırlık •º 6,24 kg Koli Brüt Ağırlık •º 7,24 kg Ürün Ağırlık •º 260 gr Ürün Ebat •º 30x200 cm

8 694816 251279 25127

25x100 cm Kaydırmaz Tabanlı Raf Örtüsü • Anti-Slip Self Cover 25x100 cm.

Art No •º 83211 Koli Adedi •º 50 Koli Ebatı •º 18x25x32 cm Koli Net Ağırlık •º 3,00 kg Koli Brüt Ağırlık •º 3,60 kg Ürün Ağırlık •º 60 gr Ürün Ebat •º 25x100 cm Halı Kaydırmaz 30x150 cm •

Anti-Slip Mat 30x150 cm Art No •º 25110 Koli Adedi •º 48/96 Koli Ebatı •º 48x70x33 cm Koli Net Ağırlık •º 9,12 kg Koli Brüt Ağırlık •º 11,02 kg Ürün Ağırlık •º 95 gr Ürün Ebat •º 30x150 cm

8 694816 251101 25110

Halı Kaydırmaz 45x125 cm • Anti-Slip Mat 45x125 cm

Art No •º 25120 Koli Adedi •º 36 Koli Ebatı •º 42x42x48 cm Koli Net Ağırlık •º 8,64 kg Koli Brüt Ağırlık •º 10,04 kg Ürün Ağırlık •º 240 gr Ürün Ebat •º 45x125 cm

8 694816 251200 25120

Decobella

Decobella Decobella

Decobella Green Leaves Green Leaves

Green Leaves Green Leaves

(22)

Halı Kaydırmaz 30x100 cm • Anti-Slip Mat 30x100 cm

Art No •º 25111 Koli Adedi •º 48/96 Koli Ebatı •º 34,5x52x32.5 cm Koli Net Ağırlık •º 5,76 kg Koli Brüt Ağırlık •º 6,76 kg Ürün Ağırlık •º 60 gr Ürün Ebat •º 30x100 cm

8 698550 200029 25111

Halı Kaydırmaz 30x200 cm • Anti-Slip Mat 30x200 cm

Art No •º 25127 Koli Adedi •º 24 Koli Ebatı •º 37x54x33 cm Koli Net Ağırlık •º 6,24 kg Koli Brüt Ağırlık •º 7,24 kg Ürün Ağırlık •º 260 gr Ürün Ebat •º 30x200 cm

8 694816 251279 25127

25x100 cm Kaydırmaz Tabanlı Raf Örtüsü • Anti-Slip Self Cover 25x100 cm.

Art No •º 83211 Koli Adedi •º 50 Koli Ebatı •º 18x25x32 cm Koli Net Ağırlık •º 3,00 kg Koli Brüt Ağırlık •º 3,60 kg Ürün Ağırlık •º 60 gr Ürün Ebat •º 25x100 cm Halı Kaydırmaz 30x150 cm •

Anti-Slip Mat 30x150 cm Art No •º 25110 Koli Adedi •º 48/96 Koli Ebatı •º 48x70x33 cm Koli Net Ağırlık •º 9,12 kg Koli Brüt Ağırlık •º 11,02 kg Ürün Ağırlık •º 95 gr Ürün Ebat •º 30x150 cm

8 694816 251101 25110

Halı Kaydırmaz 45x125 cm • Anti-Slip Mat 45x125 cm

Art No •º 25120 Koli Adedi •º 36 Koli Ebatı •º 42x42x48 cm Koli Net Ağırlık •º 8,64 kg Koli Brüt Ağırlık •º 10,04 kg Ürün Ağırlık •º 240 gr Ürün Ebat •º 45x125 cm

8 694816 251200 25120

EV GEREÇLERİ

50x100 cm Kaydırmaz Tabanlı Raf Örtüsü • Anti-Slip Self Cover 50x100 cm

Art No •º 83221 Koli Adedi •º 30 Koli Ebatı •º 18x25x51 cm Koli Net Ağırlık •º 3,15 kg Koli Brüt Ağırlık •º 3,90 kg Ürün Ağırlık •º 105 gr Ürün Ebat •º 50x100 cm

8 694816 832218 83221

Greenleaves 50x125 Şeffaf Raf Örtüsü • Greenleaves 50x125 cmTransparent Shelf Mat

Art No •º 83113 Koli Adedi •º 36 Koli Ebatı •º 26x26x52,5 cm Koli Net Ağırlık •º 9,00 kg Koli Brüt Ağırlık •º 11,00 kg Ürün Ağırlık •º 250 gr

30x 200 cm Şeffaf Kaydırmaz Raf Örtüsü • 30x200 cm Transparent Shelf Mat

Art No •º 83112 Koli Adedi •º 24 Koli Ebatı •º ..x..x.. cm Koli Net Ağırlık •º ... kg Koli Brüt Ağırlık •º ... kg Ürün Ağırlık •º ... gr

8 694816 831136 83116

8 694816 831129 83112

25x100 cm Kaydırmaz Tabanlı Raf Örtüsü • Anti-Slip Self Cover 25x100 cm.

Art No •º 83211 Koli Adedi •º 50 Koli Ebatı •º 18x25x32 cm Koli Net Ağırlık •º 3,00 kg Koli Brüt Ağırlık •º 3,60 kg Ürün Ağırlık •º 60 gr Ürün Ebat •º 25x100 cm

8 694816 832119 83211

yeni gönderildi

yeni gönderildi

EV GEREÇLERİ

Decobella 50x125 cm Şeffaf Raf Örtüsü • Decobella 50x125 cm Transparent Shelf Mat

Art No •º 83113 Koli Adedi •º 36 Koli Ebatı •º 26x26x52,5 cm Koli Net Ağırlık •º 9,00 kg Koli Brüt Ağırlık •º 11,00 kg Ürün Ağırlık •º 250 gr

Decobella 30x200 cm Şeffaf Raf Örtüsü • Decobella 30x200 cm Transparent Shelf Mat

Art No •º 83112 Koli Adedi •º 24 Koli Ebatı •º 23x33x33 cm Koli Net Ağırlık •º 6,24 kg Koli Brüt Ağırlık •º 6,56 kg Ürün Ağırlık •º 260 gr

EV GEREÇLERİ

50x100 cm Kaydırmaz Tabanlı Raf Örtüsü • Anti-Slip Self Cover 50x100 cm

Art No •º 83221 Koli Adedi •º 30 Koli Ebatı •º 18x25x51 cm Koli Net Ağırlık •º 3,15 kg Koli Brüt Ağırlık •º 3,90 kg Ürün Ağırlık •º 105 gr Ürün Ebat •º 50x100 cm

8 694816 832218 83221

Greenleaves 50x125 Şeffaf Raf Örtüsü • Greenleaves 50x125 cmTransparent Shelf Mat

Art No •º 83113 Koli Adedi •º 36 Koli Ebatı •º 26x26x52,5 cm Koli Net Ağırlık •º 9,00 kg Koli Brüt Ağırlık •º 11,00 kg Ürün Ağırlık •º 250 gr

30x 200 cm Şeffaf Kaydırmaz Raf Örtüsü • 30x200 cm Transparent Shelf Mat

Art No •º 83112 Koli Adedi •º 24 Koli Ebatı •º ..x..x.. cm Koli Net Ağırlık •º ... kg Koli Brüt Ağırlık •º ... kg Ürün Ağırlık •º ... gr

8 694816 831136 83116

8 694816 831129 83112

25x100 cm Kaydırmaz Tabanlı Raf Örtüsü • Anti-Slip Self Cover 25x100 cm.

Art No •º 83211 Koli Adedi •º 50 Koli Ebatı •º 18x25x32 cm Koli Net Ağırlık •º 3,00 kg Koli Brüt Ağırlık •º 3,60 kg Ürün Ağırlık •º 60 gr Ürün Ebat •º 25x100 cm

8 694816 832119 83211

yeni gönderildi

yeni gönderildi

(23)

8 694816 833123 83312

45x200 cm Yapışkanlı Folyo • Self Adhesive Foil 45X200 cm

Art No •º 83312 Koli Adedi •º 36 Koli Ebatı •º 24,5x20,5x46 cm Koli Net Ağırlık •º 6,60 kg Koli Brüt Ağırlık •º 6,85 kg Ürün Ağırlık •º 185 gr Ürün Ebat •º 45x200 cm

45x500 cm Yapışkanlı Folyo • Self Adhesive Foil 45X500 cm

Art No •º 83314 Koli Adedi •º 48 Koli Ebatı •º 25,5x31x48 cm Koli Net Ağırlık •º 19,20 kg Koli Brüt Ağırlık •º 20,20 kg Ürün Ağırlık •º 400 gr Ürün Ebat •º 45x500 cm

45x1500 cm Yapışkanlı Folyo • Self Adhesive Foil 45X1500 cm

Art No •º 83315 Koli Adedi •º 12 Koli Ebatı •º 21x26x48 cm Koli Net Ağırlık •º 13,80 kg Koli Brüt Ağırlık •º 14,50 kg Ürün Ağırlık •º 1150 gr Ürün Ebat •º 45x1500 cm 8 694816 833123

83312

8 694816 833147 83314

8 694816 833154 83315

72

23x43x48 cm 13,5 kg 14,5 kg 45x200 cm Yapışkanlı Folyo • Self Adhesive Foil 45X200 cm

Art No •º 83312 Koli Adedi •º 36 Koli Ebatı •º 24,5x20.5x46 cm Koli Net Ağırlık •º 6,60 kg Koli Brüt Ağırlık •º 6,85 kg Ürün Ağırlık •º 185 gr Ürün Ebat •º 45x200 cm

72

23x43x48 cm 13,50 kg 14,50 kg

(24)

EV GEREÇLERİ

6’lı Plastik Çocuk Elbise Askısı • 6 Pcs. Plastic Kids Clothes Hanger

Art No •º 50612 Koli Adedi •º 84 Koli Ebatı •º 36x30x79 cm Koli Net Ağırlık •º 12,60 kg Koli Brüt Ağırlık •º 13,30 kg Ürün Ağırlık •º 150 gr

6’lı Kristal Çocuk Elbise Askısı • 6 Pcs. Cristal Kids Clothes Hanger

Art No •º 50613 Koli Adedi •º 84 Koli Ebatı •º 30x36x79 cm Koli Net Ağırlık •º 15,96 kg Koli Brüt Ağırlık •º 16.68 kg Ürün Ağırlık •º 190 gr

275mm 40mm 130mm

75mm 5mm 8 694816 506126

50612

8 694816 506133 50613

EV GEREÇLERİ

6’lı Plastik Çocuk Elbise Askısı • 6 Pcs. Plastic Kids Clothes Hanger Art No •º 50612 Koli Adedi •º 84 Koli Ebatı •º 36x30x79 cm Koli Net Ağırlık •º 12,60 kg Koli Brüt Ağırlık •º 13,30 kg Ürün Ağırlık •º 150 gr

6’lı Kristal Çocuk Elbise Askısı • 6 Pcs. Cristal Kids Clothes Hanger Art No •º 50613 Koli Adedi •º 84 Koli Ebatı •º 30x36x79 cm Koli Net Ağırlık •º 15,96 kg Koli Brüt Ağırlık •º 16.68 kg Ürün Ağırlık •º 190 gr

275mm 40mm 130mm

75mm 5mm 8 694816 506126

50612

8 694816 506133 50613

EV GEREÇLERİ

Decobella Ahşap Figürlü Bebek Askısı • Decobella Wooden Shaped Baby Clothes Hanger Art No •º 50616 Koli Adedi •º 24 / 240 Koli Ebatı •º 24x27x12 cm

Koli Net Ağırlık •º 1,25 kg Koli Brüt Ağırlık •º 1,36 kg Ürün Ağırlık •º 51,5 gr

24

34x34x25 cm 3,60 kg 4,22 kg

24

34x34x25 cm 4,56 kg 5,18 kg

8 694816 506164

(25)

6’lı Plastik Elbise Askısı • 6 Pcs. Plastic Clothes Hanger

Art No •º 50611 Koli Adedi •º 30 Koli Ebatı •º 40x40x63 cm Koli Net Ağırlık •º 9,39 kg Koli Brüt Ağırlık •º 10,60 kg Ürün Ağırlık •º 313 gr

8 694816 506119 50611

6’lı Kristal Elbise Askısı • 6 Pcs. Cristal Clothes Hanger

Art No •º 50614 Koli Adedi •º 30 Koli Ebatı •º 40x40x63 cm Koli Net Ağırlık •º 11,97 kg Koli Brüt Ağırlık •º 12,90 kg Ürün Ağırlık •º 339 gr

8 694816 506140 50614

370mm 55mm 160mm

100mm

5mm

Ahşap 3 ‘lü Elbise Askısı - Pvc Hortumlu • 3 Pcs. Wooden Clothes Hanger with PVC Hose

Art No •º 50623 Koli Adedi •º 48 Koli Ebatı •º 55x46,5x46,5 cm Koli Net Ağırlık •º 17,50 kg Koli Brüt Ağırlık •º 19,00 kg Ürün Ağırlık •º 365 gr

8 694816 506119 50611

2 Lt Kilitli Saklama Kabı • 2 lt Lockable Storage Container

Art No •º 81121 Koli Adedi •º 40 Koli Ebatı •º 22x60x42 cm Koli Net Ağırlık •º 5,40 kg Koli Brüt Ağırlık •º 5,80 kg Ürün Ağırlık •º 135 gr

170mm 190mm

115mm

95mm 20mm

8 694816 811213 81121

6’lı Kristal Elbise Askısı • 6 Pcs. Cristal Clothes Hanger

Art No •º 50614 Koli Adedi •º 30 Koli Ebatı •º 40x42x68 cm Koli Net Ağırlık •º 11,97 kg Koli Brüt Ağırlık •º 13,10 kg Ürün Ağırlık •º 399 gr Koli Ebatı •º 40x42x68 cm

4’lü Ahşap Elbise Askısı - Pvc Hortumlu • 4 Pcs. Wooden Clothes Hanger with PVC Hose

Art No •º 50624 Koli Adedi •º 40 Koli Ebatı •º 47x50x55 cm Koli Net Ağırlık •º 16,00 kg Koli Brüt Ağırlık •º 17,55 kg Ürün Ağırlık •º 400 gr 8 694816 506249

Şekil

Updating...

Referanslar

Updating...

Benzer konular :