Farkındalıklarımız. Bizi tercih etmen için, öne çıkan özelliklerimizi keşfet

Tam metin

(1)

Farkındalıklarımız

Bizi tercih etmen için, öne çıkan özelliklerimizi keşfet

KMK, seninle ve iş ortakları ile güven ve karşılıklı yarara dayalı güçlü sürekli ilişkiler kurma azmindedir. Etkin ve teknolojik çözümler üretmek için yenilikleri sürekli takip ederek, sana

beklentilerinin üzerinde hizmet ve ürün sunmak gayreti içerisindedir.

(2)

Farkındalıklarımız

Ömür Boyu Kullanım Lisansı

KMK, tüm web tabanlı yazılımlarında müşterilerine ömür boyu yıllık lisans yenileme ücreti almadan lisans kullanım hakkı vermektedir.

Satın almış olduğun yazılımlar KMK tarafından senin adına lisanslanarak ömür boyu lisans ücreti ödemeden kullanım hakkına sahip olursun.

KMK, kurumsal çözümler alanında geliştirdiği yazılımların, müşterileri tarafından kullanılmasına yönelik lisanslama hizmetlerini sunmaktadır. Lisanslama hizmeti, müşterinin kullanmış olduğu yazılım özelliğine göre sunulmaktadır. Müşterinin kullandığı yazılımın ömür boyu maliyetlerini minimum seviyede tutması hedeflenir. Telif hakkına sahip olan yazılım KMK’nın haklarını koruyan, yazılım ürününü satın alan şahıs veya firmanın ise tanımlanmış bir şekilde yazılımı kullanmasına izin veren bir sözleşmedir.

Alacağınız yazılımlara devlet teşviki, (KOSGEB) vb. desteği alabilmeniz için yazılımlarınız lisanslı olmalıdır. Yazılımlarınız lisans hakkına sahip değilse hibe desteklerden, yatırımlardan faydalanamazsınız.

Uluslararası telif anlaşmalarına göre, telif hakkına sahip olan KMK’dan, bilgisayar yazılımının ve yazılım bileşenlerinin belirli kullanım hakkı alınmadan; her ne sebeple olursa olsun

kopyalanması, kullanımı ve dağıtımı yasaktır.

Bilgisayar yazılımları, “Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu” kapsamında yasal koruma altındadır.

(3)

Farkındalıklarımız

5 Yıl Ücretsiz Destek

KMK, dan satın alacağın her ürün 5 yıl ücretsiz destek hizmeti kapsamındadır.

Tüm KMK ürünleri bu kapsamdadır, Satın almış olduğun ürünlerle ilgili desteğe ihtiyacın olduğu an, sınırsız ve koşulsuz destek alabilirsin.

Yazılımlarımızdan daha fazla faydalanabilmen için yazılımlarımız güçlü destek altyapı özel- likleriyle birlikte sunulur.

Türkiye'de, bir ürün kusurlu ise tüketiciler özellikle 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve bu kanun uyarınca düzenlenmiş Garanti Belgesi Uygulama Esaslarına Dair Yönetme- lik'te yer alan haklardan faydalanabilirler. KMK ise müşterilerine daha güçlü destek altyapısı sağlayarak tüm müşterilerini sınırsız destek sağlamaktadır.

Destek kapsamı

5 yıl destek hizmeti aşağıdaki konu başlıklarını kapsamaktadır. Tüm KMK müşterileri bu konu başlıklarında sınırsız destek alabilirler.

Yazılım kullanım desteği Network altyapı desteği Yazılım desteği

Tasarım desteği

SEO optimizasyon desteği Dijital medya desteği

Bilgi teknolojileri danışmanlık desteği

(4)

Farkındalıklarımız

5 Yıl Ücretsiz Eğitim

KMK Ürünlerini kullanamaya başladığın andan itibaren 5 yıl

boyunca sen ve ekibin tüm KMK Akademi eğitimlerinden ücretsiz faydalanabilir.

KMK Akademi eğitimleri sana özel olarak düzenlenir, eğitim talebin alınır, eğitim konuları belirlenir ve alanında uzman kişiler tarafından eğitim sağlanır. Bu eğitimleri 5 yıl boyunca sınırsızca alabilirsin.

Ayrıca, dijital eğitim seçenekleri ile her an alanında kendini geliştirebilirsin. KMK Akademi bilgi teknolojileri alanında kapsamlı eğitim içeriği üreterek bilinçli kullanıcılar oluşturmayı

amaçlamaktadır.

Dijital bilgini geliştir

İşini büyütmek veya kariyerinde yükselmek için, bu eğitimlerin sana çok faydası olacaktır.

Ürünlerimize ait kontrol panel eğitimleri, Seo optimizasyon eğitimleri, sosyal medya yönetim eğitimleri, arama motoru reklamcılık eğitimleri, e-posta pazarlamasına kadar birçok konuda ücretsiz derslerden faydalanabilirsin.

(5)

Farkındalıklarımız

5 Yıl Ücretsiz Yazılım Güncellemesi

KMK ürünleri sürekli yeni nesil teknoloji altyapısına ayak uydurabilmek için yenilenmektedir. Bu yeniliklerden 5 yıl boyunca ücretsiz faydalananmaktasın.

Hâlihazırda kullandığın yazılımın güncellemeleri ve gelecek yazılım sürümlerinden 5 yıl ücretsiz faydalanabilirsin. Yazılım güncellemeleri ile ürünlerimizi daha hızlı ve sorunsuz kullanırsın.

Yazılım güncellemeleri potansiyel sorunları çözmenin en hızlı ve kolay yoludur.

Ek yatırımlara girmeden satın almış olduğun ürünler yıllar sonra bile günün koşullarına uygun şekilde dinamikliğini korur ve ürünlerden yüksek verim alman sağlanır. Bu özellik KMK ürünlerinin tercih edilmesinin en büyük özelliklerinden sadece biridir.

KMK Yazılımları Müşteri ile geliştirme yöntemini kullanmaktadır. Senden gelen geliştirme istekleri Ar-Ge ekibimiz tarafından değerlendirilerek yazılımlarımıza eklenmektedir. Yazılımlarımız her iki ayda bir güncellenmektedir ve bu güncellemelerden sürekli sende faydalanabilmektesin.

Yaşayan yazılımlarla performansını artır, geleceğe emin adımlarla ilerle.

(6)

Farkındalıklarımız

Özgün Yazılım ve Tasarım

KMK ürünleri tamamen özgün olarak hazırlanarak kullanımına sunulmaktadır.

KMK Yazılımların özgün olması sektörlere daha verimli, fonksiyonel, kullanışlı, estetik, ekonomik yazılımlar sunmaya yardımcı olmaktadır.

Özgün yazılım: senin işini kolaylaştırır, ihtiyaçlarını karşılar, problemlerine çözüm üretir. KMK’nın özgün yazılımlarını kullanırsan sektöründe, rekabette öne çıkaran özelliklere sahip olursun.

Özgün tasarım: markalaşmayı da beraberinde getirir. Özgün tasarım markalaşmak için kilit noktadır. Özgün tasarım tamamen kendimize ait olan tasarımlardır. Özgün tasarımlar kullanıcı dostu ve faydalı olmalıdır.

SEO için özgün ol: Arama motorları içeriklerin kadar, yazılım ve tasarımlara da dikkat etmektedir. Özgün içerik internet sitesini ayakta tutan, internet sitesini diğer sitelerden farklı kılan ve internet sitesini internet sitesi haline getiren en önemli detaydır.

KMK’nın özgünlük politikası: Birebir aynı olacak şekilde daha önce farklı bir internet sitesinde kullanılan tema farklı bir müşteri için kullanılamaz. Her müşteri için özel olarak yeni tema hazırlanır ve senin satın almış olduğun yazılıma entegre edilir. Bu şekilde sana özel bir tasarım ve kod yapısı oluşmuş olur.

(7)

Farkındalıklarımız

Yazılımlarda Güvence Garantisi

KMK, ISO 27001 standartlarında hizmet vermektedir.

KMK sana hizmet veremeyecek bir durama gelirse senin iş devamlılığını sağlayacak, sana ait veriyi istediğin formatta vermeyi garanti etmektedir. Sana ait datayı her zaman erişebilir ve istediğin şekilde yedekleyebilirsin. KMK yazılımlarını kullanmaktan istediğin zaman vaz geçebilirsin. İstediğin zaman sana ait datayı istediğin formatta KMK’dan alabilirsin.

Bilgi güvenliği yönetimi sertifikası

KMK Bilgi Teknolojileri ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi standardının gereksinimlerini karşılayacak şekilde “bilgi güvenliği sistemini” oluşturmuştur. Bilgi Güvenlik sisteminin belgelendirilmesi için sertifikasyon kuruluşu NUVO CERTIFICATION ile Anlaşarak ISO 27001 bilgi güvenliği yönetim sisteminin standardın şartlarını karşılayıp karşılamadığını tespit etmek üzere bir uygunluk değerlendirme denetimi yaptırmıştır. Bu denetimin sonucunda belgelendirme kuruluşu NUVO CERTIFICATION, ISO 27001 bilgi güvenliği yönetim sisteminin şartlarının

karşılandığına karar vererek ISO 27001 Bilgi güvenliği standartlarına uygunluk sertifikası vermiştir. Datalarınız ISO 27001 Bilgi güvenliği standartlarında saklanmaktadır.

Verilerin, KMK koruması altındadır. 07.04.2016 tarihinde resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) kapsamında KMK Veri Sorumlusu sıfatına sahip olup bu sıfatın gerektirdiği yükümlülükler yerine getirmek için gerekli uyum

çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

KMK, Bilgi Teknolojileri Kurumu (BTK) yer sağlayıcı faaliyet belgesine sahip, BTK tarafından yetkilendirilmiş yer sağlayıcısıdır.

(8)

Farkındalıklarımız

Yüksek Güvenlik

Yeni nesil güvenlik duvarları ile datalarını yüksek güvenlik sistemleri ile koruma altına alıyoruz.

KMK, en son gelişmeleri senin adına takip ederek ve uygulayarak güncel ve yüksek güvenlikli bir hizmet sunmaktadır.

Data-Center güvenliği: Turkcell Superonline veri merkezi, güçlü altyapısını kullanarak internet sitene yüksek hızda güvenli erişim sağlıyoruz. Ayrıca internet siteni sürekli izleyip, raporlayarak iş sürekliliğini destekliyoruz.

DDOS Atak önleme: DDoS (Dağıtık Servis Dışı Bırakma) atak önleme hizmeti ile veri trafiğin saldırılardan korunmaktadır. Bu hizmet, trafiğinde meydana gelebilecek herhangi bir DDOS atağını tespit eder ve temizler, böylece ataklardan dolayı göreceğin zararı minimuma indirmiş oluruz. DDoS hizmeti KMK altyapısı üzerinden sunulduğu için ayrıca bir altyapı yatırımı yapmana gerek kalmaz.

Güvenlik duvarı: KMK güvenlik duvarı hizmeti ile internet trafiğin kontrol altındadır. Bu hizmet ile ağından internete, internetten de ağına doğru gelen trafiği ağa giriş çıkışını kolayca

yönetebiliyoruz ve belirlediğimiz kurallara uygun olmayan trafiğin geçişini engelleyebiliyoruz.

365 gün 7/24 izlenir: İnternet siteni her saniye izleyen özel bir güvenlik ekibimiz bulunmaktadır, internet siteni 7/24 izleyen güvenlik ekibimiz olağanüstü durumlarda anında internet sitene müdahale eder ve gerekli önlemleri alırlar.

(9)

Farkındalıklarımız

En Uygun Fiyat Garantisi

Daha az ödeyerek daha fazlasını yap

Müşteri dostu fiyatlarımız, çoğu ürün ve iş yükü için diğer şirketlere kıyasla %60 daha düşüktür.

KMK ürünleri yüksek nitelikli ürünlerdir. Piyasada KMK ürünlerinin kapasitesinde ürünleri KMK satış fiyatı altında bulman nerdeyse imkânsızdır.

KMK’ da müşteri dostu fiyatlar ve ödeme koşulları vardır. Sana ihtiyacın olan ürünler ve altyapı sunulur, haksız menfaat sağlamak için ihtiyacın olmayan bir ürün kullanımına sunulmaz.

KMK’ da lisans ücreti veya gizli bilinmeyen farklı ücretler yoktur. KMK Ürün fiyatlandırmalarında şeffaf olarak davranır ve tüm hizmet ve ek ürünlerini açıkça belirtir. Ödediğiniz rakamları neden ödediğinizi açıkça görebilirsiniz. KMK Tüm yazılımlarını yıllık lisans yenileme ücreti almadan ömür boyu kullanım imkanı sağlar.

Kullandığın kadar ödersin

KMK, Hosting ve diğer altyapılarda sektörde öncü yeniliklerle, "kullandığın kadar öde"

fiyatlandırmasının sınırlarını zorlar.

Diğer altyapı sağlayıcılar seni alan/trafik aşımları için ödeme yapmaya veya ihtiyacın yalnızca 20 GB olduğunda seni 32 GB satın almaya zorlar. Bunlar da faturanıza gereksiz maliyetler ekler.

"Kullandığın kadar öde" fiyatlandırması gerçek tasarruf sağlar. KMK, ihtiyacın olan paketler sunarak ihtiyacından fazlasını satın almaya zorlamaz.

Sürekli altyapımızın verimliliğini artırırken, senin de maliyetten tasarruf etmeni sağlarız.

(10)

Farkındalıklarımız

Hızlı Kurulum, Hızlı Destek

Birçok iş yazılımına, eticaret sitelerine, kurumsal web sitelerine 15 dakika gibi kısa sürede sahip olabilirsin.

Hızlı Kurulum

KMK ürünleri hızlı kurulum altyapısına sahiptir. KMK’dan satın alacağın ürünler satın aldığın gün içerisinde altyapı kurulumu tamamlanıp, kullanımına sunulur. Tasarım ve yazılım gerektiren uygulamalar 7 gün ile 15 gün içerisinde tamamlanmaktadır.

Hızlı Destek

Destek ihtiyacın olduğunda destek alamıyorsan işinde başarılı olman oldukça zor olacak sana zaman ve para kaybettirecektir. Hızlı Destek Programının amacı, sana ihtiyacın olan desteği en kısa zaman içerisinde sağlamaktır. Sektörde en büyük sıkıntılardan biri destek almaktır.

KMK’ da destek talepleriniz önem sırasına göre değerlendirilerek 5 dakika ile 12 saat içerisinde sonuçlandırılır. Her destek talebiniz mutlak suretle kapatılır ve bir çözüm alternatifi sağlanır.

KMK, Hizmet Yönetimi, Müşteri Memnuniyeti ve Şikâyetleri Yönetimi Standartlarında destek sağlamaktadır.

Bilgi teknolojilerinde en değerli unsur zamandır. Bu özellik sana minimum 60 günlük bir zaman kazandırır.

(11)

Farkındalıklarımız

Kesintisiz Altyapı

%100 SSD Bulut uygulama sunucularında eticaret siten güvenli bir şekilde TURKCELL veri merkezinde BTK Yer sağlayıcı yetki belgesi ile barındırılır.

KMK network’u NOC personeli tarafından 7/24 izleniyor, erişim kapasitesinde %80 doluluk oranına ulaşılması durumunda kapasiteler arttırılmaktadır.

Ayrıca tüm müşteri dataları anlık yedeklenerek, haftalık arşivlenmektedir. Arşivler 6 ay boyunca güvenli veri merkezlerinde ISO/IEC 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi standartlarında saklanmaktadır.

% 99,9 Uptime ile web projelerin barındırma garantisi altındadır. Bu sürenin üstünde web projen kapanmaması için uzman sistem yöneticilerimiz 7/24 365 gün limitleri zorlamaktadırlar. Uzman sistem yöneticilerimiz, sunucunuzun en yüksek performansta çalışması için sürekli çalışırlar.

Sektördeki en iyi uygulamaları, en iyi veri merkezlerini kullanıyoruz ve sunucunuzun en son güvenlik yamalarına sahip olduğundan emin oluyoruz. Bu yüzden % 99,9'undan fazlasını taahhüt ediyoruz.

Geleceğe Hazır Altyapı

Teknoloji sürekli olarak gelişme halindedir. Yazılımlarımızı geleceği düşünerek tasarlamaktayız.

KMK ile güvenli, yüksek performanslı, küresel, ekonomik ve işlevsel altyapıya sahip olursun.

(12)

Farkındalıklarımız

Yüksek Performans

Tüm yazılımlarımızdan yüksek performans alabilmen için en son teknolojileri takip ediyor ve yazılımlarımıza uyguluyoruz.

KMK Ar-ge departmanında yapılan performans testlerinin amacı, bir yazılımın kritik derecede önemli ve yüksek riskli modüllerin, belirli bir iş yükü altında nasıl çalıştığının belirlenmesini sağlar. Yazılımlar bu testlerden geçtikten sonra kullanıcılarının kullanımına sunulmaktadır.

Hız, güvenlik ve kullanıcı deneyimi gibi yazılımın önemli kalite özelliklerini doğrulamak için yapılan performans testlerini gerçekleştirmek, sürdürülebilirlik anlamında KMK için bir zorunluluktur.

KMK, yazılım performans test hizmetleri ile uygulamaların, en az hata ve en yüksek performans ile kullanıcı ile buluşmasını sağlamaktadır. KMK performans testi Ar-ge mühendisleri tarafından gerçekleştirilen testlerdir, yazılımların tüm safhalarında uygulanmaktadır.

Yazılım Yaşam Döngüsü

KMK yazılımları ISO/IEC IEEE 12207:2017 Yazılım Yaşam Döngüsü Süreç Standartlarında sana en yüksek performansı yaşatacak şekilde tasarlanmıştır.

(13)

Farkındalıklarımız

Güçlü ve Kolay Kontrol Panelleri

Kullanıcı dostu kontrol panelleri, her sektörün ve kişinin kolayca kullanabileceği şekilde tasarlandı

Yazılımlarımızı kullanmaya başladığın andan itibaren, kullanım kolaylığı her zaman yazılımı bir adım öne taşıdığına inanarak, senin isteğini karşılayacak konumda olması için sürekli seninle birlikte yazılımlarımızı geliştirmekteyiz.

Yazılımları kullanan tüm kullanıcılar, karmaşık, zor ve kullanışsız yazılımların aksine daha kullanılabilir, akıcı ve istediğine daha kolay ulaşılabilen yazılımlar istemektedir. Tüm ar-ge sürecimiz akıcı ve kolay yazılımlar oluşturma üzerinedir.

Tüm Akıllı Cihazlara Duyarlı

Kontrol panellerimiz tüm akıllı cihazlara (Tablet/Akıllı Telefon) uyumludur. Her an mobil olarak da işini takip edebilirsin.

Kendini Geliştiren Yazılımlar

Tüm yazılımlarımızı seninle birlikte geliştirmekteyiz. Senden gelen istekler ve öneriler büyük titizlikle incelenir, değerlendirilir, araştırılır ve yazılımlara istekleriniz entegre edilir. Bu sayede senin istediğin akıcı ve kolay yazılımlar ortaya çıkmaktadır.

(14)

İnternette görüşmek dileğiyle...

Şekil

Updating...

Referanslar

Updating...

Benzer konular :