DISCOVER BYAS PROFESSIONAL HOME BEAUTY HI-TECH ÜRÜN BİLGİSİ VE KULLANMA KILAVUZU

Tam metin

(1)

ÜRÜN BİLGİSİ VE KULLANMA KILAVUZU

DISCOVER

PROFESSIONAL HOME BEAUTY HI-TECH BYAS

(2)

Biyonik Genç Görünüm Sistemi (BYAS) ile güzellik sektöründe kullanılan en yeni ve en modern teknolojileri, herkesin ulaşabileceği fiyatlarda satın alabilir ve elde taşınabilen bu yenilikçi cihazı kendi evinizin konforunda kolaylıkla kullanabilirsiniz.

BYAS doğal, yalın ve aynı zamanda bir o kadar etkili olmak hedefiyle teknolojik ve bilimsel bulguları birleştirerek küresel

sektördeki en yeni sonuçları sizin için bir araya getiriyor.

BYAS SENSATION SİSTEM yüksek derecede etkili, birden fazla kademesi olan bütünsel konsept olup, BIOS AGE* Faktörü ile bireyselleştirildi. Böylece herkesin cilt tipine özel çalışır hale getirildi.

Bu broşür BYAS SENSATION SİSTEMİ’ni

en iyi şekilde uygulamanıza yardımcı olmak için tasarlandı.

Yıldızların gerçek güzellik sırlarını keşfedin.

Yenilikçi, yüksek derecede etkili ve ekonomik.

Artık siz de sahip olabilirsiniz.

Günümüzde modern teknoloji cilt için en iyi sonuçları veren uygulamaların deriye dokulara zarar vermeyen nazik metodlarla yapılmasını sağlar. Doğallık hissi veren bu teknolojinin öncüsü de BYAS’tir.

BYAS’I KEŞFET – PROSEFYONEL EV GÜZELLIĞI

YÜKSEK TEKNOLOJISI

(3)

02

İÇİNDEKİLER

FACE LIFTER 3 | 03

BYAS UYGULAMALARI | 19

BYAS ÖZEL ÜRÜNLER | 43

BYAS 30 HAFTA PLANI | 57

TAVSİYELER VE TEKNİK ÖZELLİKLER | 61

(4)

BYAS FACE LIFTER

MODERN GÜZELLIK TEKNOLOJILERININ MÜKEMMEL BIRLEŞIMI.

Face Lifter’in Eşsiz Multi Pro Senkron Teknolojisi® güzellik kliniklerinde ve enstitülerde çalışan uzmanların da yıllardır uygulamayı tercih ettiği profesyonel cilt bakımı teknolojisini elde kullanılır bir cihazda birleştirir.*

Trigliserid Emilim Sistemi (HRFTAS) cildi derinlemesine etkiler ve Trigliserid denilen yağ hücrelerinin yüzeye ulaşarak daha da incelmesine yardımcı olur.

BYAS HRFTS ile yüzün doğal şekline ekonomik fiyatlarla ve tehlikeli operasyonlar geçirmeye gerek kalmadan yeniden kavuşabilirsiniz.

MİKROVİBRASYON

Face Lifter iyontoferez ve EMS

programlarını mikrovibrasyon metodu ile bir araya getirir. Kısaca mikrovibrasyon birleşik hücre yapılarına derin bir masaj yapmak demektir. Ayrıca doku katmanlarının yapısal uyumluluğunu da geliştirir.

cildimizin direkt bir elektrik akıma maruz kalmasından kaçınmış oluruz.

EMS

BYAS Face Lifter elektriksel kas uyarımı Için ek programlarına sahiptir.

BYAS Face Lifter’in sahip olduğu Düşük Frekanslı Elektriksel Kas Uyarımı Teknolojisi (LF-EMS) yüz kaslarını güçlendirerek sıkı bir görünüme kavuşmasına etkili bir biçimde yardımcı olur. LF-EMS en hassas ciltlere bile uyumlu bir şekilde çalışır. Düşük seviyeli titreşim aktivasyonu insan yüz yapısındaki küçük ve hassas kaslara özel tasarlanmıştır.

RADYOFREKANS

BYAS Face Lifter içerdiği ana teknolojilerin üçüncüsü olarak radyofrekans teknolojisine sahiptir.

Cildin bağ dokusundaki kolajenler radyofrekans dalgaları sayesinde yayılan sıcaklıkla kısalır. Bu şekilde cilt daha sıkı bir görünüme sahip olur. Ayrıca, BYAS Face Lifter’in Yüksek Radyofrekans

İYONTOFEREZ

BYAS Face Lifter iyontoferez prensibini kullanır.

Geleneksel atımlı akımla çalışan pek çok iyontoferez cihazının aksine, Yüksek Seviye İyon Akımı Teknolojisi(HLIFT) direkt sabit akımın BYAS Face Lifter programında kullanılabilmesini sağlar.

Böylece BYAS’in üretimi olan serumlardaki özel içerikler iyonlaşarak yüksek etkili hiyalüron amino asit gibi bileşenlerin cildin katmanlarına nufüz etmesine yardımcı olur. Alman üniversitelerinin kliniğinde gerçekleştirilen çalışmalarda bir hafta boyunca yapılan BYAS Face Lifter uygulamasının ardından ciltteki hiyalüron seviyesinin %900 arttığı gözlendi.

Düşük Düzeyde İyon Dolaşımı Teknolojisi (LSICT) iyontoferez programıyla en hassas ciltlerde bile herhangi bir reaksiyona sebep olmadan en iyi sonuçların ortaya çıkmasını mümkün kılar. Medikal teknolojide kullanılan yüksek kailte paslanmaz çeliğin elektrokodları ile iyontoferez için gerekli olan elektrik akımı tüm vücuttan geçerek

yüze döner. Bu şekilde, yüzümüzün ve

(5)

04

* BYAS®, Face Lifter®, HLIFT®, LSICT®, LF-EMS®, HRFTAS® ve MPST® tescilli markalardır.

(6)

BÜTÜNSEL BYAS SENSATION ÇOK AŞAMALI SİSTEM

BASIC: 35 YAŞA KADAR

1. AŞAMA: CLEAN PROGRAMI TEMİZLEME & DETOKS ETKİSİ

BYAS özel bileşenlerine cildi hazırlamak ve sıkılaşmasına yardımcı olup yenilenmiş bir görünüm elde etmesini desteklemek için, cildin öncelikle BIONIC DETOX SERUM ile temizlenerek uygulamanın cilde daha iyi etki etmesi sağlanır.

BYAS SENSATION sisteminde cildin gözeneklerindeki kirler iyontoferez sayesinde cildin yüzeyine ulaşır. Etkili bir biçimde temizlenmiş cilt, yüksek etkili özel bileşenlerin uygulanmasına hazırdır.

Aynı zamanda Face Lifter iyontoferez sayesinde BIONIC DETOX SERUM’daki bileşenleri negatif galvanik akım ile cilde yönlendirir. Bu şekilde temizleme aşamasında cildin kaybettiği nem cilde hapsolur.

(7)

06 Temel fizik prensibi: Zıt kutuplar birbirini çeker, benzer kutuplar birbirini iter.

(8)

BÜTÜNSEL BYAS SENSATION ÇOK AŞAMALI SİSTEM

BASIC: 35 YAŞA KADAR

2. AŞAMA: NUTRI PROGRAMI DERİNLEMESİNE DESTEK &

YENİLENME HİSSİ

Temizlik aşamasından sonra cilt BIONIC HYALURON SERUM’daki yaşlanma karşıtı bileşenler, Face Lifter’daki pozitif galvanik akım sayesinde cilde daha iyi nüfuz eder.

BIONIC HYALURON SERUM’un 3 çeşidi vardır. Size verilen serum BIOS AGE® Faktörü ile cildinizin bireysel ihtiyaçlarına göre dizayn edilmiştir. Her bir serum temelde özel bir molekül yapıda üretilmiş yüksek etkili hiyalüronik asit içeren bir kompleks içerir.

Ayrıca her bir serumda BIOS AGE® Faktörüyle yaşınıza uygun olan özel geliştirilmiş bileşenler vardır.

Hiyalüron aktif bileşenin cilt tarafından emilmesinin şu sonuçları vardır:

Cilt daha esnek hale gelir ve daha çok nemlenir. Hiyalüronik asitin nemle beraber pek çok kez birleşme özelliği vardır.

Cildin daha genç görünmesine ve sıkı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olarak bir hafta içinde cilde yumuşacık bir etki verir. Cildinizin yeniden sıkılaşmasını destekleyerek genç bir görünüm elde etmenize yardımcı olur.

Washington Üniversitesi’nde yapılan çalışmalar, iyontoferez ile elastin liflerinin %45 arttığını göstermiştir.

(9)

08 Temel fizik prensibi: Zıt kutuplar birbirini çeker, benzer kutuplar birbirini iter.

(10)

3. Aşama:

KORUMA & YENİLEME ETKİSİ

BYAS Gündüz Kremi ve BYAS Gece Kremi deniz alglerinin özel bileşenleriyle cilt bakımı için harika bir bitiş sağlar.

BYAS Gündüz Kremi gün bitimine kadar cildi en yüksek seviyede nemli tutmaya yardımcı olur. Deniz alglerinden özenle seçilmiş bileşenler sayesinde çevresel etmenler ve UV ışıkları sebebiyle cildin maruz kaldığı serbest radikallerden cildi korur. Cildiniz taze ve canlı bir görünüme kavuşur.

BYAS Erkekler İçin Gündüz Kremi özellikle erkek cildinin ihtiyaçlarını karşılamak ve cildin nem kalkanını (hidro-lipit film) kuvvetlendirerek nem tutma kapasitesini arttırmaya yardımcı olmak için tasarlandı.

Erkekler için BYAS Gündüz ve BYAS Gece Kremlerinde yer alan yaşlanma karşıtı bir etkiye yardımcı deniz alglerinin özel kombinasyonu, cildin gece boyunca yenilenme hissi elde etmesine yardımcı olur.

Sabah uyandığınızda cildinizin daha parlak ve taze görünüme kavuşmasını destekler.

Deniz Kadayıfı (Chondrus Crispus) denilen bitki cilde nem bağlayıcı bir tabaka yayma özelliğine sahiptir.

Dahası bu alg cilt yapısını destekleyen vitamin, mineral ve bitki kaynaklı içerikler açısından oldukça zengindir.

BÜTÜNSEL BYAS SENSATION ÇOK AŞAMALI SİSTEM

BASIC: 35 YAŞA KADAR

(11)

10

BYAS FACE CREME for men Gün boyunca erkek cildinin ihtiyaç duyduğu daha çok bakım ve nem ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur.

BYAS NIGHT CREME Gece boyunca cildinizi besler böylece sabah ışıl ışıl bir cilt ve

taze bir hisle uyanırsınız. BYAS DAY CREME Gün boyunca taze ve parlak bir

görünüm için harika bir bakım.

(12)

BÜTÜNSEL BYAS SENSATION ÇOK AŞAMALI SİSTEM

PROFESYONEL: 35 YAŞ VE ILERISI IÇIN CILTTEKI YÜKSEK BAKIM IHTIYACINI KARŞILAMAYA YÖNELIK EK AŞAMALAR

Galway Üniversitesi’nde yürütülen klinik çalışmalar EMS ile yüzdeki kasların ortalama %20 oranında arttığını gösteriyor.

4. AŞAMA: SHAPE-/STRET- PROGRAMI

DOĞAL ŞEKILLENME

Biz yaşlandıkça dokularımızda daha çok yağ birikir. Bunun sonucu:

yanak, çene ve boyun bölgesindeki sarkık görünüm.

Yüzümüzdeki yağ, subkutan yağ dokunun üst kısmı ile dermisin alt kısmının arasında yer alır ve BYAS Face Lifter’daki Yüksek Radyofrekans Trigliserid Emilim Sistemi (HRFTAS) ile parçalanır.

Byas Face Lifter’daki radyofrekans dalgalarının termal efektinin 500kHz ile yayılmasıyla cilde derinlemesine nüfuz eder ve buradaki yağlar çok daha geçirgen bir hale gelir. Bu şekilde Trigliserid denilen yağlar yüzeye çıkmaya başlayarak incelir.

Face Lifter’dan 1mHz frekans ile yayılan radyofrekans dalgaları aynı zamanda bağ dokudaki kolajen liflerinin ısınmasını sağlar bu da protein yapılarının değişip kısalmasına sebep olur. Bu şekilde cilt de daha sıkı bir görünüm elde etmiş olur.

Radyofrekans, BYAS Intense Forming Gel’deki dünyaca bilinen özel LIPOrelease® bileşeninin etkisini arttırır.

BYAS HRFTAS ile yüzünüzün doğal şekline dış müdahalelere gerek kalmadan ulaşabilirsiniz.

(13)

12 Yale Medikal Üniversitesi tarafından yapılan

testler, Radyofrekans teknolojisinin güvenli ve etkili bir biçimde vücuttaki fazla yağı azaltmak için kullanıldığını gösteriyor.

Radyofrekans, 500 kHz Yüz yağlarını parçalar.

Radyofrekans, 1mHz Cildin üst katmanlarının sıkılaşmasını destekler.

(14)

5. AŞAMA: LIFT-/FIRM-PROGRAMI DOĞAL GÖRÜNÜMLÜ SIKILAŞMA

Biz yaşlandıkça kaslarımız eski gücünü kaybeder. Bunun sonucunda cilt sarkmaya başlar ve yanak ve çene bölgesinde sarkık bir görünüm oluşur.

Face Lifter, gevşek dokunun ve yumuşak kasların Elektriksel Kas Uyarımı ile özel bir forma girmesine yardımcı olur. Düşük Frekanslı Kas Uyarımı (LF-EMS) ile miliamper aralığında insanlar için güvenli olan düşük frekanslı akım darbesi vererek doğrudan kasların üzerinde çalışarak kasların sıkılaşmış bir görünüm elde etmesine yardımcı olur.

“Off” konumuna geldiğinde kaslar yeniden rahatlar. Bu kas uyarılma şekliyle hedeflenen yüz kasları güçlenir ve yüz kaslarının

yeniden yapılanmasına yardımcı olunur. Böylece cilt daha sıkı bir görünüm elde eder.

BYAS LF-EMS ile sarkmış cildinizin doğal görünümlü bir yoldan, dışarıdan müdahale olmadan sıkılaşmasına yardımcı olabilirsiniz.

Galway Üniversitesi’nde yürütülen klinik çalışmalar EMS ile yüzdeki kasların ortalama %20 oranında arttığını gösteriyor.

BÜTÜNSEL BYAS SENSATION ÇOK AŞAMALI SİSTEM

PROFESYONEL: 35 YAŞ VE ILERISI IÇIN CILTTEKI YÜKSEK BAKIM IHTIYACINI

KARŞILAMAYA YÖNELIK EK AŞAMALAR

(15)

14 Yale Medikal Üniversitesi tarafından yapılan

testler, Radyofrekans teknolojisinin güvenli ve etkili bir biçimde vücuttaki fazla yağı azaltmak için kullanıldığını gösteriyor.

Elektriksel kas uyarımı

Cildin doğal haliyle kontürlenmiş gibi bir görünüm elde etmesine yardımcı olur.

(16)

6. AŞAMA: MASK-PROGRAMI MIMIK KASLARININ DERIN RAHATLAMASI

İfade kırışıklıkları, görünen yüz kırışıklarının bir kısmıdır. Devamlı yaptığımız mimikler nedeniyle yaşımız ilerledikçe kırışıklıklar oluşur ve gitgide daha derinleşir. İfade kırışıklarıyla etkili bir şekilde mücadele edebilmek için özel bir strateji gereklidir.

BYAS Galvanic Lift'in yenilikçi formülünün ayrılmaz bir parçası olan pozitif iyonize SYN-AKE gibi cildin genç görünmesini destekleyen ve kasların rahatlamasına yardımcı olan bileşenler, Face Lifter’daki Yüksek Yoğun İyon Maskesi Teknolojisi (MIIMT) ile ve iyontoferez ile pozitif galvanic akımla beraber cilde etkili bir şekilde nufüz ederler. Cildin yüzeyinda kalan diğer sıradan maskelerin aksine bütün gece boyunca tam etkiyi ortaya çıkarabilirler.

BYAS Face Lifter’ın sahip olduğu bir diğer teknoloji olan Yüksek Yoğunluklu İyon Maske Teknolojisi (HIIMT),

BYAS Galvanic Lift®'in yenilikçi formüler bir parçası haline gelmiş pozitif iyonize SYN-AKE® gibi cildin ve kasların rahatlamasına yardımcı bileşenlerin pozitif galvanik akıma sahip iyontoforez ile oldukça etkili bir şekilde cilde derinlemesine nüfuz etmesini sağlar. Sıradan cilt maskelerinin verdiği yüzeysel etkilerin aksine gece boyunca tam etkilerini ortaya çıkarabilirler.

BYAS Galvanic Lift ve BYAS HIIMT®, dünyanın ilk Galvanik Maske Sistemi'dir ve en derin mimik kırışıklıkların azaltılmasına yardımcı olarak etkileyici sonuçlara ulaşmak hedefiyle sinerjetik kuvvetlerini serbest bırakmak üzere özel olarak geliştirilmiştir.

Dermscan tarafından yapılan klinik testlerde katılımcıların % 80'inde mimik kırışıklarının azalmış ve daha pürüzsüz bir görünüme kavuşmalarına yardımcı olduğu görülmüştür.

BÜTÜNSEL BYAS SENSATION ÇOK AŞAMALI SİSTEM

PROFESYONEL: 35 YAŞ VE ILERISI IÇIN CILTTEKI YÜKSEK BAKIM IHTIYACINI

KARŞILAMAYA YÖNELIK EK AŞAMALAR

(17)

16

(18)

KISA BİR BAKIŞ

FACE LIFTER’INIZI KOLAY KULLANABİLMEK İÇİN İLK BAKIŞ.

Face Lifter cildinizin özel ihtiyaçlarına uyumlu bir şekilde çalışma özelliğine sahiptir.

Face Lifter 3 adet iyontoforez programı, 2 adet EMS programı ve 2 adet radyofrekans programına sahiptir. İyontoforez ve EMS programları mikrovibrasyon yöntemiyle beraber çalışır. Tüm programlarda 3 yoğunluk seviyesi arasından seçim yapabilirsiniz. Toplamda 21 program cildinize en iyi profesyonel bakım sistemini sunmayı hedefler. Kendi programınızı seçin.

BYAS Face Lifter ile yapılacak uygulamalarda bu uygulamalar için özel olarak üretilmiş olan BYAS ürünlerini kullanmanızı öneririz.

1. İyontoforez programları seçin Derinlemesine cilt temizliği, desteği ve eniden yapılandırılmasına yardımcı

2. EMS programları seçin

Yüz kaslarının güçlenmesine yardımcı

3. RF programlarını seçin

Profesyonel teknolojiyle 1 mHz’den 500 kHz'e kadar doku sıkı bir görünüme kavuşmasına ve yağların parçalanmasına yardımcı

4. Yoğunluk ve çalışma durumunun görüntülenmesi Yoğunluk seviyesi ve mevcut çalışma durumu göstergesi (aktif, bekleme)

5. Yoğunluk ayarlarını belirleyin

Yoğunluk seviyeleri “Low (Düşük)”, “Medium (Orta)”,

“High (Yüksek)”şeklindedir. Ayar düğmesi,dışarıdan göze batmayan zarif bir dizayn ile silikon kapağın altına yerleştirilmiştir

6. Program ekranı

Her programı güvenli bir şekilde sonlandıran zamanlayıcı

7. Pil göstergesi

Mevcut şarj durumunun görüntülenmesi

8. Çok Fonksiyonlu Ayar Düğmesi

On/Off (Açma/Kapama), Start (Başlatma), Pause (Duraklatma) ve Continue (Devam) düğmeleri dışarıdan göze batmayan zarif bir dizayn ile silikon kapağın altına yerleştirilmiştir

(19)

18

9. Çifte uygulamalı elektrotlar

Parallelly, Yenilikçi Multi Pro Synchron Teknolojisi’nin® yüksek kaliteli paslanmaz çelikten elektrotları ile paralel yönlerde elektrot değişimi*

10. Otomatik sıcaklık ve etkinlik kontrolü Çifte uygulamalı elektrotlar aracılığıyla RF programları sırasında devamlı sıcaklık ölçümü ile maksimum uygulama güvenliği sağlanır.

Maksimum sıcaklık seviyesine ulaşıldığında otomatik durma regülasyonu devreye girer

11. Mini USB fişi bağlayıcı

Face Lifter’i ana bir şarj soketi ile şarj etmek yerine, USB kablosunu bağlayabileceğiniz cihazlar yardımıyla da şarj edebilirsiniz (Örneğin: Bilgisayar)

12. Temel Bilgi

Pil tamamen boşalana kadar yeniden şarj etmeyiniz

*BYAS®, Face Lifter®, ATSEC® ve MPST® tescilli ticari markalardır.

(20)

BYAS SENSATION UYGULAMALARI

Genel talimatlar

Her uygulama öncesinde cildinizi ve ayrıca makyajınızı her zamanki gibi temizleyin. Ancak cildi uygun bir şekilde temizledikten sonra seçilen programa bağlı olarak, özel BYAS serumlarından birini veya özel LIPOrelease® jelini kullanarak ya doğrudan Face Lifter'ın çifte uygulamalı elektrotlarını kullanabilir ya da uygulama yapacağınız bölgede uygulayabilirsiniz.

Yüzünüzün her bir yarısında birbiri ardına 1,5 dakika boyunca programı kullanın. Ardından NUTRI ve MASK programlarını ile yüzünüzün her yarısında 3’er dakika boyunca kullanın. Face Lifter’ın çift uygulamalı elektrotları altında daima yeterli serum veya jelin bulunduğundan emin olun. Gerekirse, kullandığınız jel veya serum miktarı arttırın. Uygulama esnasında serumun cilt tarafından tamamen emildiğini ve yetmediğini düşünüyorsanız, uygulamanıza daima serum ekleyin.

Cildiniz çok hassas ise önerilen uygulama sıklığını

sınırlandırmalısınız. İlk birkaç hafta boyunca "orta" yoğunluk seviyesini cildiniz için maksimum seviye olarak kullanabilirsiniz.

İyontoforez / EMS uygulamaları

Bir iyontoforez veya EMS programını seçtikten sonra uygulamanıza aşağıdaki gibi devam edin:

Face Lifter'ın çift tedavi elektrotlarını uygulama yapacağınız bölgeye yerleştirin ve Face Lifter'ı yavaş, yuvarlak hareketlerle, yüzün orta bölgesinden dışarı doğru uygulayın.

Radyofrekans uygulamaları

Radyofrekans programını seçtiyseniz aşağıdaki işlem sırasını uygulayın:

Face Lifter’in çift uygulama elektrotlarını tedavi edilecek cilde

yerleştirin. Cilde orta basınçla 3-4 saniye baskı uygulayın. Ardından Face Lifter'ı kabaca bir erik boyutlarına sahip bir uygulama alanı üzerinde dairesel hareketlerle iki kez hareket ettirin. Sonra çift uygulama elektrotlarını, uygulama yaptığınız cilt alanının hemen yanındaki kısmına yerleştirerek ilerleyin. Uygulama yapacağınız bölgeyi tamamlayana kadar süreci tekrarlayın. Yüzde radyofrekans uygulamasını bu şekilde yaptığınızda Face Lifter’dan en yüksek seviye verim sağlarsınız.

Radyofrekans tedavisi sırasında cildinizde belirgin bir ısı oluşumu fark etmezsiniz. Bunun nedeni Face Lifter'ın radyo frekans dalgalarının özellikle yüzümüzdeki ciltle eşleşmesidir. Böylece özellikle cildin üst deri katmanlarında yer alan hassas reseptörlerde aşırı ısı hissi yaratmazlar. Fakat derinin altındaki yağın etkili bir şekilde parçalanmasına ve bağ dokusundaki kolajen liflerinin daha da sertleşmesine neden olurlar.

BYAS Face Lifter, BYAS'a özel ATSEC Sistemi (Otomatik Sıcaklık ve Verimlilik Kontrolü) ile çalışır. Çift uygulamalı elektrotları aracılığıyla RF programları sırasında sıcaklığın devamlı bir şekilde ölçülmesini sağlar. Programlanan maksimum sıcaklık aşılırsa, Face Lifter uygulamasında kullandığınız program otomatik olarak azaltılır.

Maksimum sıcaklık güvenli seviyeye indiğinde, kontrol sistemi uygulanan işlemi otomatik olarak adım adım en yüksek seviyeye çıkarır.

BYAS Face Lifter ile uygulama yaparken aşağıdaki bilgileri dikkate almanızı önemle rica ederiz.

(21)

20

(22)

CLEAN PROGRAMI

BASIC – 1. AŞAMA: CILDIN TEMIZLENMESI VE DETOKS ETKISI

Face Lifter’in CLEAN programı ile negatif galvanik akıma sahip iyontoforez, cildin derinlemesine temizlenmesini sağlar.

Aynı zamanda BIONIC DETOX SERUM'un negatif yüklü bileşenleri cilde nüfuz eder. Bu işlem temizleme esnasında kaybolan nemi cilde hapseder. Uygulamadan sonra ciltte gözle görülür bir arınma ve yumuşaklık hissinin elde edilmesine yardımcı olur.

İlk olarak BIONIC DETOX SERUM'u Face Lifter'ın çift uygulamalı elektrotlarına veya uygulama yapmayı belirlediğiniz cilt alanına ince bir şekilde uygulayın.

Kullanacağınız ürün miktarı cildinizin özelliklerine bağlıdır, genelde yüzün her bir yarısı için 2 pompa miktarı iyi bir uygulama için yeterlidir.

Çift uygulama elektrotlarını, uygulama yapılacak cilt bölgesine yerleştirin ve Face Lifter'ı, yavaş ve yuvarlak hareketlerle yüzün ortasından dışına doğru yönlendirin.

Yüzünüzün her bir yarısında 1,5 dakika boyunca uygulama yapın.

Uygulama sırasında serumun cilt tarafından tamamen emildiğini veya uyguladığınız miktarın yetmediğini gözlemlerseniz, daima ek serum kullanın.

Lütfen dikkat: Bol miktarda uygulanan serum miktar temizliğin sonucunu azaltır.

İyontoforez programı 1

Ürün:

BIONIC DETOX SERUM

Uygulama şekli:

Ana program

Uygulama süresi:

3 dakika

İÇİNDEKİLER: BIONIC DETOX SERUM

AQUA, PENTYLENE GLYCOL, CARBOMER, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM LACTATE, SODIUM PCA, GLYCINE, FRUCTOSE, UREA, NIACINAMIDE, INOSITOL, SODIUM BENZOATE, LACTIC ACID, BUTYLENE GLYCOL, SODIUM CHLORIDE, HYDROLYZED RHODOPHYCEA EXTRACT, XANTHAN GUM, SOLUBLE COLLAGEN

Face Lifter’in çift uygulamalı elektrotlarında her zaman serum olduğundan emin olun. Gerekirse kullanılan serum miktarını artırın.

(23)

22 1. Cihazın sağ tarafındaki silikon kapağın altındaki

çok işlevli düğmeyi kullanarak Face Lifter’i açın.

Cihazı açmak için düğmeyi yaklaşık 2 saniye basılı tutun.

2. İyontoforez programında CLEAN yazısını görene kadar aynı düğmeye tekrar tekrar basın.

3. Uygulama için gerekli yoğunluk seviyesini ayarlayana kadar cihazın sol tarafındaki silikon kapağın altında yer alan düğmeye basın (L = Düşük, M = Orta, H = Yüksek).

4. Programı başlatmak için sağ taraftaki tuşa kısa süre basın. Programın başlaması için gereken geri sayım böylece başlamış olur. Ön programlı uygulama süresi 3 dakikadır.

5. Programın etkinleştirildiğini ekranda yer alan kutu şeklindeki yoğunluk sembollerinin gösterilmesiyle anlayabilirsiniz.

6. Sağdaki çok işlevli tuşa tekrar basıp basılı tutarak uygulamayı durdurabilirsiniz. Aynı şekilde aynı tuşa tekrar basarak uygulamayı yeniden başlatabilirsiniz.

7. Face Lifter’ı uygulamadan sonra kapatmak için, ekran sönene kadar sağda yer alan düğmeye basın.

8. Daha sonra çift uygulamalı elektrotları dikkatlice temizleyin. Elektroklar üzerinde arta kalan serumları nemli bir bez veya süngerle silin. Temizlemek için suyun altına tutmayın!

9. Yüzünüzü daima temiz ve ılık suyla dikkatlice yıkayın.

10. Daha sonra BIOS AGE® Faktörü sayesinde cildinize uyarlanmış BYAS HYALURON SERUM ile veya MASK uygulaması ile cildinize bakım yapın.

(24)

NUTRI PROGRAMI - YAŞ: 29 YAŞINA KADAR

BASIC 2. AŞAMA: CILDIN DERINLEMESINE DESTEKLENMESINE VE YENIDEN YAPILANDIRILMASINA YARDIMCI

NUTRI programı ve Face Lifter'ın pozitif galvanik akıma sahip olan

iyontoforez, BIONIC HYALURON SERUM regular’ın bileşenlerinin düzenli ve verimli bir şekilde uygulanmasını sağlar.

Biomoleküler hiyalüronik asit, çoğunlukla büyük bir molekül yapısına sahiptir ve daha az oranda küçük moleküller barındırır. Bu kombinasyon ile özellikle genç ciltlerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Ek olarak özel amino asit kompleksiyle serbest radikallerle savaşmaya yardımcı olarak erken kolajen dejenerasyonunu önlemeyi destekler.

Öncelikle BIONIC HYALURON SERUM regular ürününü

Face Lifter'ın çift uygulama elektrotları üzerinde veya uygulama yapılacak cilt bölgesinde yeteri miktarda uygulayın.

Kullanacağınız ürün miktarı cildinizin özelliklerine bağlıdır, genelde yüzün her bir yarısı için 2 pompa miktarında BIONIC HYALURON SERUM regular iyi bir uygulama için yeterlidir.

Çift uygulama elektrotlarını uygulama yapılacak cilt bölgesine yerleştirin ve Face Lifter'ı yavaş ve yuvarlak hareketlerle, yüzün ortasından dışına doğru yönlendirin.

Yüzünüzün her bir yarısında 3 dakika boyunca uygulama yapın. Uygulama sırasında serumun cilt tarafından tamamen emildiğini veya uyguladığınız miktarın yetmediğini gözlemlerseniz, daima ek serum kullanın.

İyontoforez programı 2

BIOS AGE® Faktörü:

29 yaşına kadar - genç ciltler için

Ürün:

BIONIC HYALURON SERUM regular

Uygulama şekli:

Ana program

Uygulama süresi:

6 dakika

İÇİNDEKİLER: BIONIC HYALURON SERUM regular

AQUA, PENTYLENE GLYCOL, SODIUM HYALURONATE, GLYCERIN, BISABOLOL, PROLINE, ARGININE, ALANINE, SERINE, LACTIC ACID, TOCOPHEROL

Face Lifter’in çift uygulamalı elektrotlarında her zaman serum olduğundan emin olun. Gerekirse kullanılan serum miktarını artırın.

(25)

24 1. Cihazın sağ tarafındaki silikon kapağın altında

yer alan çok işlevli düğmeyi kullanarak Face Lifter’ı açın. Cihazı açmak için düğmeyi yaklaşık 2 saniye basılı tutun.

2. İyontoforez programı ayarını ekranda NUTRI yazana kadar tekrar tekrar aynı düğmeye basın.

3. Uygulama için gerekli yoğunluk seviyesini ayarlayana kadar cihazın sol tarafındaki silikon kapağın altındaki düğmeye basın (L = Düşük, M = Orta, H = Yüksek).

4. Programı başlatmak için sağ taraftaki tuşa kısa süre basın. Programın başlaması için gereken geri sayım böylece başlamış olur. Ön programlı uygulama süresi 6 dakikadır.

5. Programın etkinleştirildiğini ekranda yer alan kutu şeklindeki yoğunluk sembollerinin gösterilmesiyle anlayabilirsiniz.

6. Sağdaki çok işlevli tuşa tekrar basıp basılı tutarak uygulamayı durdurabilirsiniz. Aynı şekilde aynı tuşa tekrar basarak uygulamayı yeniden başlatabilirsiniz.

7. Face Lifter’ı uygulamadan sonra kapatmak için, ekran sönene kadar sağda yer alan düğmeye basın.

8. Daha sonra çift uygulamalı elektrotları dikkatlice temizleyin. Elektroklar üzerinde arta kalan serumları nemli bir bez veya süngerle silin. Temizlemek için suyun altına tutmayın!

9. Yüzünüzü yıkamayın. Cildin yüzeyinde hala serum varsa, serumun cildiniz tarafından emilmesine izin verin.

10. Ancak yine de küçük miktarlarda serum kalıntısı hissediyorsanız yüzünüzü bir kez hafif nemli bir bez veya süngerle silin.

11. Cilt bakımınıza size uygun olan BYAS DAY CREME / BYAS DAY CREME erkekler için veya BYAS NIGHT CREME / BYAS NIGHT CREME erkekler için ürünlerinden herhangi biriyle devam edin.

(26)

NUTRI-PROGRAMI - YAŞ: 30-49 YAŞINA KADAR

BASIC 2. AŞAMA: CILDIN DERINLEMESINE DESTEKLENMESINE VE YENIDEN YAPILANDIRILMASINA YARDIMCI

NUTRI programı ve Face Lifter'ın pozitif galvanik akıma sahip olan

iyontoforez, BIONIC HYALURON SERUM advanced’in bileşenlerinin düzenli ve verimli bir şekilde uygulanmasını sağlar.

Biomoleküler hiyalüronik asit, ortalama olarak hem geniş ve hem de küçük moleküllerden oluşan bir yapıya sahiptir ve bu kombinasyon ile olgun ciltlerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Özel tetrapeptid kombinasyonu özellikle her türlü kırışıklığın azaltılmasına ve cilt pigmentasyon sürecinin (yaşlılık lekelerinin oluşumu) önlenmesinde yardımcıdır.

Öncelikle BIONIC HYALURON SERUM advanced ürününü

Face Lifter'ın çift uygulama elektrotları üzerinde veya uygulama yapılacak cilt bölgesinde yeteri miktarda uygulayın.

Kullanacağınız ürün miktarı cildinizin özelliklerine bağlıdır, genelde yüzün her bir yarısı için 2 pompa miktarında BIONIC HYALURON SERUM advanced iyi bir uygulama için yeterlidir.

Lütfen ciltteki hiyalüronik asitin yaşımız ilerledikçe azaldığını unutmayın.

40 yaş ve üzerine yapılan uygulamalarda, yüzün her yarısına 2-3 pompa miktarında ürün uygulanmalı, 60 yaş ve yukarısında yapılan uygulamalarda yüzün her bir yarısı için 3-4 pompa miktarında ürün uygulayın.

Çift uygulama elektrotlarını uygulama yapılacak cilt bölgesine yerleştirin ve Face Lifter'ı yavaş ve yuvarlak hareketlerle, yüzün ortasından dışına doğru yönlendirin.

Yüzünüzün her bir yarısında 3 dakika boyunca uygulama yapın. Uygulama sırasında serumun cilt tarafından tamamen emildiğini veya uyguladığınız miktarın yetmediğini gözlemlerseniz, daima ek serum kullanın.

İyontoforez programı 2

BIOS AGE® Faktörü:

30-49 yaşına kadar – orta olgunlukta ciltler için

Ürün:

BIONIC HYALURON SERUM advanced

Uygulama şekli:

Ana program

Uygulama süresi:

6 dakika

İÇİNDEKİLER: BIONIC HYALURON SERUM advanced

AQUA, PENTYLENE GLYCOL, SODIUM HYALORUNATE, TETRAPEPTIDE -21, GLYCERIN, BUTYLENE GLYCOL

Face Lifter’in çift uygulamalı elektrotlarında her zaman serum olduğundan emin olun. Gerekirse kullanılan serum miktarını artırın.

(27)

26 1. Cihazın sağ tarafındaki silikon kapağın altında

yer alan çok işlevli düğmeyi kullanarak Face Lifter’ı açın. Cihazı açmak için düğmeyi yaklaşık 2 saniye basılı tutun.

2. İyontoforez programı ayarını ekranda NUTRI yazana kadar tekrar tekrar aynı düğmeye basın.

3. Uygulama için gerekli yoğunluk seviyesini ayarlayana kadar cihazın sol tarafındaki silikon kapağın altındaki düğmeye basın (L = Düşük, M = Orta, H = Yüksek).

4. Programı başlatmak için sağ taraftaki tuşa kısa süre basın. Programın başlaması için gereken geri sayım böylece başlamış olur. Ön programlı uygulama süresi 6 dakikadır.

5. Programın etkinleştirildiğini ekranda yer alan kutu şeklindeki yoğunluk sembollerinin gösterilmesiyle anlayabilirsiniz.

6. Sağdaki çok işlevli tuşa tekrar basıp basılı tutarak uygulamayı durdurabilirsiniz. Aynı şekilde aynı tuşa tekrar basarak uygulamayı yeniden başlatabilirsiniz.

7. Face Lifter’ı uygulamadan sonra kapatmak için, ekran sönene kadar sağda yer alan düğmeye basın.

8. Daha sonra çift uygulamalı elektrotları dikkatlice temizleyin. Elektroklar üzerinde arta kalan serumları nemli bir bez veya süngerle silin. Temizlemek için suyun altına tutmayın!

9. Yüzünüzü yıkamayın. Cildin yüzeyinde hala serum varsa, serumun cildiniz tarafından emilmesine izin verin.

10. Ancak yine de küçük miktarlarda serum kalıntısı hissediyorsanız yüzünüzü bir kez hafif nemli bir bez veya süngerle silin.

11. Cilt bakımınıza size uygun olan BYAS DAY CREME / BYAS DAY CREME erkekler için veya BYAS NIGHT CREME / BYAS NIGHT CREME erkekler için ürünlerinden herhangi biriyle devam edin.

(28)

NUTRI-PROGRAMI - YAŞ: 50 YAŞ VE YUKARISI

BASIC 2. AŞAMA: CILDIN DERINLEMESINE DESTEKLENMESINE VE YENIDEN YAPILANDIRILMASINA YARDIMCI

NUTRI programı ve Face Lifter'ın pozitif galvanik akıma sahip olan

iyontoforez, BIONIC HYALURON SERUM premium’un bileşenlerinin düzenli ve verimli bir şekilde uygulanmasını sağlar.

Biomoleküler hiyalüronik asit, az oranda geniş moleküllerden ve yüksek oranda küçük moleküllerden oluşan bir yapıya sahiptir ve bu kombinasyon ile olgun ciltlerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

A, C ve E vitaminlerinin özel kombinasyonuyla cilde yaşımız ilerledikçe daha az hissettiğimiz yenilenmiş hissini vererek, doku katmanlarının etkili bir şekilde birleşmesine yardımcı olmak amacıyla tasarlanmıştır.

Öncelikle BIONIC HYALURON SERUM premium ürününü

Face Lifter'ın çift uygulama elektrotları üzerinde veya uygulama yapılacak cilt bölgesinde yeteri miktarda uygulayın.

Kullanacağınız ürün miktarı cildinizin özelliklerine bağlıdır, genelde yüzün her bir yarısı için 2 pompa miktarında BIONIC HYALURON SERUM pemium iyi bir uygulama için yeterlidir.

Lütfen ciltteki hiyalüronik asitin yaşımız ilerledikçe azaldığını unutmayın. 60 yaş ve üzerine yapılan uygulamalarda yüzün her bir yarısı için 3-4 pompa miktarında ürün uygulayın.

Çift uygulama elektrotlarını uygulama yapılacak cilt bölgesine yerleştirin ve Face Lifter'ı yavaş ve yuvarlak hareketlerle, yüzün ortasından dışına doğru yönlendirin.

Yüzünüzün her bir yarısında 3 dakika boyunca uygulama yapın. Uygulama sırasında serumun cilt tarafından tamamen emildiğini veya uyguladığınız miktarın yetmediğini gözlemlerseniz, daima ek serum kullanın.

İyontoforez programı 2

BIOS AGE® Faktörü:

50 yaş ve yukarısı olgun ciltler için

Ürün:

BIONIC HYALURON SERUM premium

Uygulama şekli:

Ana program

Uygulama süresi:

6 dakika

İÇİNDEKİLER: BIONIC HYALURON SERUM premium

AQUA, PENTYLENE GLYCOL, SODIUM HYALURONATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, TOCOPHEROL, SODIUM ASCORBATE, RETINOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, XANTHAN GUM

Face Lifter’in çift uygulamalı elektrotlarında her zaman serum olduğundan emin olun. Gerekirse kullanılan serum miktarını artırın.

(29)

1. Cihazın sağ tarafındaki silikon kapağın altında yer alan çok işlevli düğmeyi kullanarak Face Lifter’ı açın. Cihazı açmak için düğmeyi yaklaşık 2 saniye basılı tutun.

2. İyontoforez programı ayarını ekranda NUTRI yazana kadar tekrar tekrar aynı düğmeye basın.

3. Uygulama için gerekli yoğunluk seviyesini ayarlayana kadar cihazın sol tarafındaki silikon kapağın altındaki düğmeye basın (L = Düşük, M = Orta, H = Yüksek).

4. Programı başlatmak için sağ taraftaki tuşa kısa süre basın. Programın başlaması için gereken geri sayım böylece başlamış olur. Ön programlı uygulama süresi 6 dakikadır.

5. Programın etkinleştirildiğini ekranda yer alan kutu şeklindeki yoğunluk sembollerinin gösterilmesiyle anlayabilirsiniz.

6. Sağdaki çok işlevli tuşa tekrar basıp basılı tutarak uygulamayı durdurabilirsiniz. Aynı şekilde aynı tuşa tekrar basarak uygulamayı yeniden başlatabilirsiniz.

7. Face Lifter’ı uygulamadan sonra kapatmak için, ekran sönene kadar sağda yer alan düğmeye basın.

8. Daha sonra çift uygulamalı elektrotları dikkatlice temizleyin. Elektroklar üzerinde arta kalan serumları nemli bir bez veya süngerle silin. Temizlemek için suyun altına tutmayın!

9. Yüzünüzü yıkamayın. Cildin yüzeyinde hala serum varsa, serumun cildiniz tarafından emilmesine izin verin.

10. Ancak yine de küçük miktarlarda serum kalıntısı hissediyorsanız yüzünüzü bir kez hafif nemli bir bez veya süngerle silin.

11. Cilt bakımınıza size uygun olan BYAS DAY CREME / BYAS DAY CREME erkekler için veya BYAS NIGHT CREME / BYAS NIGHT CREME erkekler için ürünlerinden herhangi biriyle devam edin.

(30)

KORUMA & BAKIM

BASIC – 3. AŞAMA : DENIZ YOSUNU MADDELERININ ÖZEL FORMÜLÜ ILE GÜN BOYUNCA ETKILI KORUMAYA YARDIMCI

BYAS özel bakım sisteminde, derinlemesine temizlik aşamasından sonra, cildinizin üst deri katmanları için etkileyici bir bakım sağlanmasına yardımcı olur.

BYAS GÜNDÜZ KREMİ, cildinizin üst katmanlarındaki nem dengesini etkili bir şekilde kontrol eder ve serbest radikallerin her gün sebep olduğu zararlara karşı güçlü bir şekilde cildin savunmasını desteklemeye yardımcıdır.

BYAS Erkekler İçin Gündüz Kremi özellikle erkek cildinin ihtiyaçlarını karşılamak ve cildin nem kalkanını (hidro-lipit film) kuvvetlendirerek nem tutma kapasitesini arttırmaya yardımcı olmak için tasarlandı.

BYAS GÜNDÜZ KREMİ kavanozunu açtıktan sonra koruyucu kapağı çıkarın. Uygulama yapmak için parmaklarınızı kavanoza sokarak kremi çıkarmaya çalışmaktan kaçının, aksi halde kremin hijyenik kontaminasyon olmayan bir ortamda saklanmasına sebep olursunuz.

Bunun yerine temiz bir spatula kullanın. BYAS GÜNDÜZ KREMİ erkekler için ise ürünün pompasını birkaç kere sıkarak kremi kullanabilirsiniz.

BYAS GÜNDÜZ KREMİ 'ini kavanozdan çıkardıktan sonra, yüzünüze uygulayın. Bir bez yardımıyla kullanılan spatulayı temizleyin veya su ile yıkayın.

BYAS GÜNDÜZ KREMİ oldukça zengin içeriklidir. Ortalama bir fındık büyüklüğünde krem miktarı tüm yüz için yeterli bir miktardır. Aynı miktar BYAS GÜNDÜZ KREMİ erkekler için de geçerlidir.

Cildiniz yaşam tarzınıza, yaşınıza ve mevsimlere göre değişir. Bu nedenle kademeli olarak daha fazla krem kullanmanız tavsiye edilir.

Yüzünüze çok fazla krem uyguladıysanız, uygun bir mendil ile cildinizi temizleyin.

Ürün:

BYAS DAY CREME BYAS DAY CREME for men

Uygulama sıklığı:

Her sabah

İÇİNDEKİLER: BYAS DAY CREME

AQUA, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERIN, ORBIGNYA OLEIFERA SEED OIL, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, MICA, GLYCERYL STEARATE SE, LANOLIN ALCOHOL, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, CETYL ALCOHOL, PHENOXYETHANOL, POLYACRYLAMIDE, PARFUM, SILICA, C13-14 ISOPARAFFIN, CARBOMER, CHLORPHENESIN, SODIUM HYDROXIDE, BENZOIC ACID, ALARIA ESCULENTA EXTRACT, ERYNGIUM MARITIMUM CALLUS CULTURE FILTRATE, LAURETH-7, TRIPLEUROSPERMUM MARITIMUM EXTRACT, MARIS SAL (SEA SALT), DEHYDROACETIC ACID, TITANIUM DIOXIDE, SACCHARUM OFFICINARUM EXTRACT (SUGAR CANE EXTRACT), CHONDRUS CRISPUS (CARRAGEENAN) EXTRACT, PELVETIA CANALICULATA EXTRACT, METHYLISOTHIAZOLINONE, BENZYL ALCOHOL, SORBIC ACID, CI 16255, CI 19140, BHT, LACTIC ACID İÇİNDEKİLER: BYAS DAY CREME for men

AQUA, GLYCERIN, POLYSORBATE 20, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, BUTYLENE GLYCOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CARBOMER, PHENOXYETHANOL, SODIUM HYDROXIDE, CUCUMIS SATIVUS (CUCUMBER) FRUIT EXTRACT, PARFUM (FRAGRANCE), CHLORPHENESIN, BENZOIC ACID, CRITHMUM MARITIMUM EXTRACT, MARIS SAL (SEA SALT / SEL MARIN), DEHYDROACETIC ACID, CODIUM TOMENTOSUM EXTRACT, SODIUM HYALURONATE, SALICORNIA HERBACEA EXTRACT, CITRIC ACID, LINALOOL, HYDROXYISOHEXYL 3-CYCLOHEXENE CARBOXALDEHYDE, METHYLISOTHIAZOLINONE, HEXYL CINNAMAL, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CHONDRUS CRISPUS EXTRACT, HYDROXYCITRONELLAL, ALARIA ESCULENTA EXTRACT, BENZYL ALCOHOL, LACTIC ACID, CI 42090

(31)

30

BYAS DAY CREME

Gün boyunca taze ve ışıltılı bir cilt için mükemmel bakıma yardımcı olur. Ayrıca günlük hayatta çevresel etmenler sebebiyle maruz kalınan strese karşı güçlü korumayı da destekler.

BYAS CREME for men

Erkek cildinin gün boyunca artan nem gereksinimi için mükemmel bakım sağlanmasına yardımcı olur.

(32)

YENİLENMİŞ BİR HİS & BAKIM

BASIC – 3. AŞAMA : DENIZ YOSUNU MADDELERININ ÖZEL FORMÜLÜ ILE GÜN BOYUNCA ETKILI KORUMAYA YARDIMCI

BYAS özel bakım sisteminde cildiniz BYAS GECE KREMİ içerdiği deniz yosunları aracılığıyla gece için en uygun şekilde hazırlanır, böylece sabah kalktığınızda cildinizin daha aydınlık ve ferah görünmesine yardımcı olur.

BYAS GECE KREMİ kavanozunu açtıktan sonra koruyucu kapağı çıkarın. Uygulama yapmak için parmaklarınızı kavanoza sokarak kremi çıkarmaya çalışmaktan kaçının, aksi halde kremin hijyenik kontaminasyon olmayan bir ortamda saklanmasına sebep olursunuz.

Bunun yerine temiz bir spatula kullanın. BYAS GECE KREMİ erkekler için ise ürünün pompasını birkaç kere sıkarak kremi kullanabilirsiniz.

Kremi kavanozdan çıkardıktan sonra, yüzünüze uygulayın. Bir bez yardımıyla kullanılan spatulayı temizleyin veya su ile yıkayın.

BYAS GECE KREMİ oldukça zengin içeriklidir. Ortalama bir fındık büyüklüğünde krem miktarı tüm yüz için yeterli bir miktardır. Aynı miktar BYAS GECE KREMİ erkekler için de geçerlidir.

Cildiniz yaşam tarzınıza, yaşınıza ve mevsimlere göre değişir. Bu nedenle kademeli olarak daha fazla krem kullanmanız tavsiye edilir.

Yüzünüze çok fazla krem uyguladıysanız, uygun bir mendil ile cildinizi temizleyin.

Krem daha kalın bir dokuya sahiptir. Kremi uyguladıktan sonra cildinizde hafif bir tabaka halinde kalması mümkündür, sonrasında krem cildiniz tarafından tamamen emilerek kaybolur.

Ürün:

BYAS NIGHT CREME

Uygulama sıklığı:

Her akşam

İÇİNDEKİLER: BYAS NIGHT CREME

INGREDIENTS: AQUA (WATER / EAU), GLYCOL STEARATE SE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, GLYCERIN, OCTYLDODECANOL, DECYL OLEATE, CETEARETH-20, CETYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE SE, CETEARETH-12, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CETEARYL ETHYLHEXANOATE, PHENOXYETHANOL, SODIUM ASCORBYL PHOSPHATE, TOCOPHERYL ACETATE, BUTYLENE GLYCOL, PARFUM (FRAGRANCE), CHLORPHENESIN, DISODIUM EDTA, ISOPROPYL MYRISTATE, CRAMBE MARITIMA LEAF EXTRACT, MARIS SAL (SEA SALT / SEL MARIN), PLANKTON EXTRACT, CHONDRUS CRISPUS EXTRACT, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, ALARIA ESCULENTA EXTRACT, TOCOPHEROL, ARGININE FERULATE, BENZYL ALCOHOL, DEHYDROACETIC ACID İÇİNDEKİLER: BYAS NIGHT CREME for men

INGREDIENTS: AQUA (WATER / EAU), GLYCOL STEARATE SE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, GLYCERIN, OCTYLDODECANOL, DECYL OLEATE, CETEARETH-20, CETYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE SE, CETEARETH-12, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CETEARYL ETHYLHEXANOATE, PHENOXYETHANOL, SODIUM ASCORBYL PHOSPHATE, TOCOPHERYL ACETATE, BUTYLENE GLYCOL, PARFUM (FRAGRANCE), CHLORPHENESIN, DISODIUM EDTA, ISOPROPYL MYRISTATE, CRAMBE MARITIMA LEAF EXTRACT, MARIS SAL (SEA SALT / SEL MARIN), PLANKTON EXTRACT, CHONDRUS CRISPUS EXTRACT, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, ALARIA ESCULENTA EXTRACT, TOCOPHEROL, ARGININE FERULATE, BENZYL ALCOHOL, DEHYDROACETIC ACID

(33)

32

BYAS NIGHT CREME Gece boyunca cildinizi besler böylece sabah ışıl ışıl bir cilt ve taze bir hisle uyanırsınız.

(34)

SHAPE-PROGRAMI

PROFESYONEL – 4. AŞAMA: KÜÇÜK VE INATÇI CILT ALTI YAĞLARININ YÜZEYE DOĞRU ÇIKARILMASI HEDEFLENIR VE DOĞAL GÖRÜNÜMLÜ BIR YOLDAN CILDIN SIKILAŞMASINA YARDIMCI OLUR.

Yüzümüzdeki yağ, subkutan yağ dokunun üst kısmı ile dermisin alt kısmının arasında yer alır ve BYAS Face Lifter’daki 500kHz radyofrekans dalgaları ile parçalanır.

Low (Düşük), Medium (Orta) ve High (Yüksek) olmak üzere üç yoğunluk seviyesiyle ile birlikte bu RF programını cildinizin ihtiyaçlarına özel bir şekilde ayarlayabilirsiniz.

Radyofrekans dalgaları dünya çapında özel LIPOrelease® bileşen kompleksi içeren BYAS Intense Forming Gel'in etkisini arttırır.

Özel LIPOrelease® içerik kompleks içeren BYAS Intense Forming Gel'i, cildin uygulama yapılacak bölgesine yeterli miktarda uygulayın.

Face Lifter’in çift uygulama elektrotlarını tedavi edilecek cilde yerleştirin.

Cilde orta basınçla 3-4 saniye baskı uygulayın. Ardından Face Lifter'ı kabaca bir erik boyutlarına sahip bir uygulama alanı üzerinde dairesel hareketlerle iki kez hareket ettirin. Sonra çift uygulama elektrotlarını, uygulama yaptığınız cilt alanının hemen yanındaki kısmına yerleştirerek ilerleyin. Uygulama yapacağınız bölgeyi tamamlayana kadar süreci tekrarlayın. Yüzde radyofrekans uygulamasını bu şekilde yaptığınızda Face Lifter’dan en yüksek seviye verim sağlarsınız.

Yüzünüzün her bir yarısında 1,5 dakika boyunca uygulama yapın.

RF programmı 1

Ürün:

BYAS INTENSE FORMING GEL

Uygulama şekli:

Ek program

Uygulama süresi:

3 dakika

İÇİNDEKİLER: INTENSE FORMING GEL

GLYCERIN, AQUA, BUTYLENE GLYCOL, HYDROLYZED RHODOPHYCEA EXTRACT, CARBOMER, PHENYLPROPANOL, PENTYLENE GLYCOL, SODIUM CHLORIDE, XANTHAN GUM, PARFUM, PROLINE, ARGININE, LACTIC ACID, ALANINE, SERINE

Face Lifter’in çift uygulamalı

elektrotlarında her zaman jel olduğundan emin olun. Gerekirse kullanılan jel miktarını artırın.

(35)

34 1. Cihazın sağ tarafındaki silikon kapağın altında

yer alan çok işlevli düğmeyi kullanarak Face Lifter’ı açın. Cihazı açmak için düğmeyi yaklaşık 2 saniye basılı tutun.

2. RF programı ayarını ekranda SHAPE yazana kadar tekrar tekrar aynı düğmeye basarak yapın.

3. Uygulama için gerekli yoğunluk seviyesini ayarlayana kadar cihazın sol tarafındaki silikon kapağın altındaki düğmeye basın (L = Düşük, M = Orta, H = Yüksek).

4. Programı başlatmak için sağ taraftaki tuşa kısa süre basın. Programın başlaması için gereken geri sayım böylece başlamış olur. Ön programlı uygulama süresi 3 dakikadır.

5. Programın etkinleştirildiğini ekranda yer alan kutu şeklindeki sembollerin gösterilmesiyle anlayabilirsiniz.

6. Sağdaki çok işlevli tuşa tekrar basıp basılı tutarak uygulamayı durdurabilirsiniz. Aynı şekilde aynı tuşa tekrar basarak uygulamayı yeniden başlatabilirsiniz.

7. Sağdaki çok işlevli tuşa tekrar basıp basılı tutarak uygulamayı durdurabilirsiniz. Aynı şekilde aynı tuşa tekrar basarak uygulamayı yeniden başlatabilirsiniz.

8. Son olarak, çift uygulamalı elektrotları dikkatlice temizleyin. Elektroklar üzerinde arta kalan serumları nemli bir bez veya süngerle silin.

Temizlemek için suyun altına tutmayın!

9. Yüzdeki jeli uygun bir mendille temizleyin ve ılık suyla yüzünüzü dikkatlice yıkayın.

10. Cilt bakımınıza size uygun olan BYAS DAY CREME / BYAS DAY CREME erkekler için veya BYAS NIGHT CREME / BYAS NIGHT CREME erkekler için ürünlerinden herhangi biriyle devam edin.

(36)

STRET-PROGRAMI

PROFESYONEL – 4. AŞAMA: DOĞAL GÖRÜNÜMLÜ BIR YOLDAN CILDIN ÜST DÜZEYININ SIKILAŞMASINA YARDIMCI OLUR.

Face Lifter’dan 1mHz frekans ile yayılan radyofrekans dalgaları aynı zamanda bağ dokudaki kolajen liflerinin ısınmasını sağlar bu da protein yapılarının değişip kısalmasına sebep olur. Bu şekilde cilt de daha sıkı bir görünüm elde etmiş olur.

Radyofrekans, BYAS Intense Forming Gel’deki dünyaca bilinen özel LIPOrelease® bileşeninin etkisini arttırır.

BYAS Intense Forming Gel’i uygulama yapılacak cilde yeteri miktarda uygulayın.

Face Lifter’in çift uygulama elektrotlarını cildin uygulama yapılacak bölgesine yerleştirin.

Cilde orta basınçla 3-4 saniye baskı uygulayın. Ardından Face Lifter'ı kabaca bir erik boyutlarına sahip bir uygulama alanı üzerinde dairesel hareketlerle iki kez hareket ettirin. Sonra çift uygulama elektrotlarını, uygulama yaptığınız cilt alanının hemen yanındaki kısmına yerleştirerek ilerleyin. Uygulama yapacağınız bölgeyi tamamlayana kadar süreci tekrarlayın. Yüzde radyofrekans uygulamasını bu şekilde yaptığınızda Face Lifter’dan en yüksek seviye verim sağlarsınız.

Yüzünüzün her bir yarısında 1,5 dakika boyunca uygulama yapın.

RF programı 2

Ürün:

BYAS INTENSE FORMING GEL

Uygulama şekli:

Ek program

Uygulama süresi:

3 dakika

Face Lifter’in çift uygulamalı

elektrotlarında her zaman jel olduğundan emin olun. Gerekirse kullanılan jel miktarını artırın.

(37)

36 1. Cihazın sağ tarafındaki silikon kapağın altında

yer alan çok işlevli düğmeyi kullanarak Face Lifter’ı açın. Cihazı açmak için düğmeyi yaklaşık 2 saniye basılı tutun.

2. RF programı ayarını ekranda STRET yazana kadar tekrar tekrar aynı düğmeye basarak yapın.

3. Uygulama için gerekli yoğunluk seviyesini ayarlayana kadar cihazın sol tarafındaki silikon kapağın altındaki düğmeye basın (L = Düşük, M = Orta, H = Yüksek).

4. Programı başlatmak için sağ taraftaki tuşa kısa süre basın. Programın başlaması için gereken geri sayım böylece başlamış olur. Ön programlı uygulama süresi 3 dakikadır.

5. Programın etkinleştirildiğini ekranda yer alan kutu şeklindeki sembollerin gösterilmesiyle anlayabilirsiniz.

6. Sağdaki çok işlevli tuşa tekrar basıp basılı tutarak uygulamayı durdurabilirsiniz. Aynı şekilde aynı tuşa tekrar basarak uygulamayı yeniden başlatabilirsiniz.

7. Sağdaki çok işlevli tuşa tekrar basıp basılı tutarak uygulamayı durdurabilirsiniz. Aynı şekilde aynı tuşa tekrar basarak uygulamayı yeniden başlatabilirsiniz.

8. Son olarak, çift uygulamalı elektrotları dikkatlice temizleyin. Elektroklar üzerinde arta kalan serumları nemli bir bez veya süngerle silin.

Temizlemek için suyun altına tutmayın!

9. Yüzdeki jeli uygun bir mendille temizleyin ve ılık suyla yüzünüzü dikkatlice yıkayın.

10. Cilt bakımınıza size uygun olan BYAS DAY CREME / BYAS DAY CREME erkekler için veya BYAS NIGHT CREME / BYAS NIGHT CREME erkekler için ürünlerinden herhangi biriyle devam edin.

(38)

LIFT-PROGRAMI

PROFESYONEL – 5. AŞAMA: DOĞAL GÖRÜNÜMLÜ BIR YOLDAN YÜZ KASLARININ GÜÇLENMESINE YARDIMCI OLUR.

Özellikle yüzdeki gevşemiş kasları ve cildi hedef almak istiyorsanız EMS programı LIFT’i seçin.

Biz yaşlandıkça yüzümüdekiler de olmak üzere dokularımız ve kaslarımız gücünü kaybeder.Sonuç: yanak, çene ve boyun bölgesindeki sarkık görünüm.

EMS kas liflerini uyarır. Bu şekilde, kaslarınızı hedeflediğiniz güce kavuşmasına yardımcı olabilir ve yeniden yapılanmalarına destek olabilirsiniz. Daha fazla kas hacmi, daha pürüzsüz bir görünümü desteklemenin yanı sıra cildinizin daha sıkı görünmesine ve yüzünüzün doğal şekline ve kontürlerine kavuşmasına yardım eder.

En az 2 pompa miktarında BIONIC HYALURON SERUM’u Face Lifter’in çift uygulamalı elektrotlarına veya uygulama yapacağınız cilde sürmeniz iyi bir uygulama için yeterlidir.

Çift uygulama elektrotlarını uygulama yapılacak cilt bölgesine yerleştirin ve Face Lifter'ı yavaş ve yuvarlak hareketlerle, yüzün ortasından dışına doğru yönlendirin.

Yüzünüzün her bir yarısında 1,5 dakika boyunca uygulama yapın.

Uygulama esnasında serumun cilt tarafından tamamen emildiğini ve yetmediğini düşünüyorsanız, uygulamanıza daima serum ekleyin.

EMS programı 1

Ürün –BIOS AGE® Faktörüne göre seçiniz:

BIONIC HYALURON SERUM regular BIONIC HYALURON SERUM advanced BIONIC HYALURON SERUM premium

Uygulama şekli:

Ek program

Uygulama süresi:

3 dakika

Face Lifter’in çift uygulamalı elektrotlarında her zaman serum olduğundan emin olun.

Gerekirse kullanılan serum miktarını artırın.

(39)

40 1. Cihazın sağ tarafındaki silikon kapağın altında

yer alan çok işlevli düğmeyi kullanarak Face Lifter’ı açın. Cihazı açmak için düğmeyi yaklaşık 2 saniye basılı tutun.

2. EMS program ayarını ekranda LIFT yazana kadar tekrar tekrar aynı düğmeye basarak yapın.

3. Uygulama için gerekli yoğunluk seviyesini ayarlayana kadar cihazın sol tarafındaki silikon kapağın altındaki düğmeye basın (L = Düşük, M = Orta, H = Yüksek).

4. Programı başlatmak için sağ taraftaki tuşa kısa süre basın. Programın başlaması için gereken geri sayım böylece başlamış olur. Ön programlı uygulama süresi 3 dakikadır.

5. Programın etkinleştirildiğini ekranda yer alan kutu şeklindeki sembollerin gösterilmesiyle anlayabilirsiniz.

6. Sağdaki çok işlevli tuşa tekrar basıp basılı tutarak uygulamayı durdurabilirsiniz. Aynı şekilde aynı tuşa tekrar basarak uygulamayı yeniden başlatabilirsiniz.

7. Sağdaki çok işlevli tuşa tekrar basıp basılı tutarak uygulamayı durdurabilirsiniz. Aynı şekilde aynı tuşa tekrar basarak uygulamayı yeniden başlatabilirsiniz.

8. Son olarak, çift uygulamalı elektrotları dikkatlice temizleyin. Elektroklar üzerinde arta kalan serumları nemli bir bez veya süngerle silin.

Temizlemek için suyun altına tutmayın!

9. Yüzünüzü yıkamayın. Cildin yüzeyinde hala serum varsa, serumun cildiniz tarafından emilmesine izin verin.

10. Ancak yine de küçük miktarlarda serum kalıntısı hissediyorsanız yüzünüzü bir kez hafif nemli bir bez veya süngerle silin.

11. Cilt bakımınıza size uygun olan BYAS DAY CREME / BYAS DAY CREME erkekler için veya BYAS NIGHT CREME / BYAS NIGHT CREME erkekler için ürünlerinden herhangi biriyle devam edin.

(40)

FIRM-PROGRAMI

PROFESYONEL - 5. AŞAMA: HAFIF DOKU SIKILAŞMASIYLA DOĞAL GÖRÜNÜMLÜ ŞEKILLENDIRMEYE YARDIMCI

Yüzünüzdeki doku ve kasları hafifçe sıkılaştırmak istiyorsanız, EMS program ayarlarından FIRM seçin.

EMS kas liflerini uyarır. Bu şekilde, kaslarınızı hedeflediğiniz güce kavuşmasına yardımcı olabilir ve yeniden yapılanmalarına destek olabilirsiniz. Daha fazla kas hacmi, daha pürüzsüz bir görünümü desteklemenin yanı sıra cildinizin daha sıkı görünmesine ve yüzünüzün doğal şekline ve kontürlerine kavuşmasına yardım eder.

En az 2 pompa miktarında BIONIC HYALURON SERUM’u Face Lifter’in çift uygulamalı elektrotlarına veya uygulama yapacağınız cilde sürmeniz iyi bir uygulama için yeterlidir.

Çift uygulama elektrotlarını uygulama yapılacak cilt bölgesine yerleştirin ve Face Lifter'ı yavaş ve yuvarlak hareketlerle, yüzün ortasından dışına doğru yönlendirin.

Yüzünüzün her bir yarısında 1,5 dakika boyunca uygulama yapın.

Uygulama esnasında serumun cilt tarafından tamamen emildiğini ve yetmediğini düşünüyorsanız, uygulamanıza daima serum ekleyin.

EMS programı 2

Ürün –BIOS AGE® Faktörüne göre seçiniz:

BIONIC HYALURON SERUM regular BIONIC HYALURON SERUM advanced BIONIC HYALURON SERUM premium

Uygulama şekli:

Ek program

Uygulama süresi:

3 dakika

Face Lifter’in çift uygulamalı elektrotlarında her zaman serum olduğundan emin olun.

Gerekirse kullanılan serum miktarını artırın.

(41)

1. Cihazın sağ tarafındaki silikon kapağın altında yer alan çok işlevli düğmeyi kullanarak Face Lifter’ı açın. Cihazı açmak için düğmeyi yaklaşık 2 saniye basılı tutun.

2. EMS program ayarını ekranda FIRM yazana kadar tekrar tekrar aynı düğmeye basarak yapın.

3. Uygulama için gerekli yoğunluk seviyesini ayarlayana kadar cihazın sol tarafındaki silikon kapağın altındaki düğmeye basın (L = Düşük, M = Orta, H = Yüksek).

4. Programı başlatmak için sağ taraftaki tuşa kısa süre basın. Programın başlaması için gereken geri sayım böylece başlamış olur. Ön programlı uygulama süresi 3 dakikadır.

5. Programın etkinleştirildiğini ekranda yer alan kutu şeklindeki sembollerin gösterilmesiyle anlayabilirsiniz.

6. Sağdaki çok işlevli tuşa tekrar basıp basılı tutarak uygulamayı durdurabilirsiniz. Aynı şekilde aynı tuşa tekrar basarak uygulamayı yeniden başlatabilirsiniz.

7. Sağdaki çok işlevli tuşa tekrar basıp basılı tutarak uygulamayı durdurabilirsiniz. Aynı şekilde aynı tuşa tekrar basarak uygulamayı yeniden başlatabilirsiniz.

8. Son olarak, çift uygulamalı elektrotları dikkatlice temizleyin. Elektroklar üzerinde arta kalan serumları nemli bir bez veya süngerle silin.

Temizlemek için suyun altına tutmayın!

9. Yüzünüzü yıkamayın. Cildin yüzeyinde hala serum varsa, serumun cildiniz tarafından emilmesine izin verin.

10. Ancak yine de küçük miktarlarda serum kalıntısı hissediyorsanız yüzünüzü bir kez hafif nemli bir bez veya süngerle silin.

Cilt bakımınıza size uygun olan BYAS DAY CREME / BYAS DAY CREME erkekler için veya BYAS NIGHT CREME / BYAS NIGHT CREME erkekler için ürünlerinden herhangi biriyle devam edin.

(42)

MASK-PROGRAMI

PROFESYONEL - AŞAMA 6: MIMIK KASLARININ DERIN RAHATLAMASINA YARDIMCI

BYAS Galvanic Lift'in yenilikçi formülünün ayrılmaz bir parçası olan pozitif iyonize SYN-AKE gibi cildin genç görünmesini destekleyen ve kasların rahatlamasına yardımcı olan bileşenler, Face Lifter’daki Yüksek Yoğun İyon Maskesi Teknolojisi (MIIMT) ile ve iyontoferez ile pozitif galvanic akımla beraber cilde etkili bir şekilde nufüz ederler. Cildin yüzeyinda kalan diğer sıradan maskelerin aksine bütün gece boyunca tam etkiyi ortaya çıkarabilirler.

Maske uygulamasını tercihen akşamları yapın. GALVANIC LIFT Serum'u Face Lifter'ın çift uygulama elektrotlarına veya yüzünüze yeterli miktarda sürün.

Çift uygulama elektrotlarını uygulama yapılacak cilt bölgesine yerleştirin ve Face Lifter'ı yavaş ve yuvarlak hareketlerle, yüzün ortasından dışına doğru yönlendirin.

Yüzünüzün her bir yarısında birbiri ardına 3 dakika boyunca programı kullanın. Uygulamadan sonra yüzünüzü yıkamayın. Cildin yüzeyinde hala serum varsa, serumun cildiniz tarafından emilmesine izin verin.

Iyontoferez Programı 3

Ürün:

Galvanic Lift

Uygulama şekli:

Ek program

Uygulama süresi:

6 dakika

İÇİNDEKİLER: GALVANIC LIFT

AQUA, CAPRYLYL METHICONE, PEG -12 DIMETHICONE/PPG-20 CROSSPOLYMER, PENTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, SODIUM HYDROXIDE, DIMETHICONE, DIMETHICONOL, DIPEPTIDE DIAMINOBUTYROYL BENZYLAMIDE DIACETATE, NARCISSUS TAZETA BULB EXTRACT, SOLUBLE COLLAGEN, SQUALANE, CERAMIDES, SODIUM HYALURONATE, ETHYLHEXYL STEARATE, SODIUM HYALURONATE CROSSPOLYMER, POLYGLYCERYL-4 DIISOSTEARATE/POLYHYDROXYSTEARATE/SEBACATE, SODIUM ISOSTEARATE, CARBOMER, SODIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE, HYDROGENATED POLYDECENE, TRIDECETH-10, SODIUM BENZOATE, PARFUME, HYDROXYCITRONELLAL, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, LINALOOL, BENZYL BENZOATE, LIMONENE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE

Face Lifter’in çift uygulamalı elektrotlarında her zaman serum olduğundan emin olun. Gerekirse kullanılan serum miktarını artırın.

(43)

42 1. Cihazın sağ tarafındaki silikon kapağın altında

yer alan çok işlevli düğmeyi kullanarak Face Lifter’ı açın. Cihazı açmak için düğmeyi yaklaşık 2 saniye basılı tutun.

2. İyontoferez program ayarı ekranda MASK yazana kadar aynı düğmeye tekrar tekrar basarak yapın.

3. Uygulama için gerekli yoğunluk seviyesini ayarlayana kadar cihazın sol tarafındaki silikon kapağın altındaki düğmeye basın (L = Düşük, M = Orta, H = Yüksek).

4. Programı başlatmak için sağ taraftaki tuşa kısa süre basın. Programın başlaması için gereken geri sayım böylece başlamış olur. Ön programlı uygulama süresi 6 dakikadır.

5. Programın etkinleştirildiğini ekranda yer alan kutu şeklindeki sembollerin gösterilmesiyle anlayabilirsiniz.

6. Sağdaki çok işlevli tuşa tekrar basıp basılı tutarak uygulamayı durdurabilirsiniz. Aynı şekilde aynı tuşa tekrar basarak uygulamayı yeniden başlatabilirsiniz.

7. Sağdaki çok işlevli tuşa tekrar basıp basılı tutarak uygulamayı durdurabilirsiniz. Aynı şekilde aynı tuşa tekrar basarak uygulamayı yeniden başlatabilirsiniz.

8. Son olarak, çift uygulamalı elektrotları dikkatlice temizleyin. Elektroklar üzerinde arta kalan serumları nemli bir bez veya süngerle silin.

Temizlemek için suyun altına tutmayın!

9. Yüzünüzü yıkamayın. Cildin yüzeyinde hala serum varsa, serumun cildiniz tarafından emilmesine izin verin.

10. Ancak yine de küçük miktarlarda serum kalıntısı hissediyorsanız yüzünüzü bir kez hafif nemli bir bez veya süngerle silin.

11. Cilt bakımınıza size uygun olan BYAS DAY CREME / BYAS DAY CREME erkekler için veya BYAS NIGHT CREME / BYAS NIGHT CREME erkekler için ürünlerinden herhangi biriyle devam edin.

(44)

BYAS SENSATION ÜRÜNLERİ

BYAS SENSATION Face Lifter ve BYAS SENSATION özel bakım ürünleri birbiriyle mükemmel bir uyumla

çalışır. BIOS AGE

®

Faktörünüz ile birleştiğinde, size özel bir uygulama planı yaratmış olursunuz.

(45)

44

(46)

BIONIC DETOX SERUM

GÖZENEKLERİN DERİNDEN TEMİZLENMESİNE YARDIMCI

Önde gelen bakım sistemlerinden olan BYAS sistemi, içindeki özel bileşenlerin ve bileşen hareketlerinin etkileşimine dayanır.

Face Lifter, BYAS serumlarının özel bileşenlerini cilde derinlemesine kanalize etmek için galvanik akım aracılığıyla denenmiş ve test edilmiş aktif iyontoforez konseptini kullanır.

BIONIC DETOX SERUM

ÖZEL YÜKSEK ETKİLİ İÇERİKLER

Fucus Vesiculosus Ekstresi

• Fibroplastların kollajen üretimi üzerinde uyarılma etkisi yaratmayı hedefleyen ve cildin elastikiyetini geliştirmeye yardımcı kahverengi alg özü

NMF Faktörleri

• NMF-afinli maddelerin (NMF faktörleri) ilavesiyle nemin cilde

hapsolmasını sağlar, cildi esnekleştirmeye ve esnek tutmaya yardımcı olur. NMF cildin üst katmanlarında yer alan keratinin nem tutabilmesini sağlayan bir komplekstir

(47)

46

BIONIC DETOX SERUM

Gözeneklere derinlemesine etkili temizlik. Cilt gözle görülür şekilde temizlenmesine ve daha pürüzsüz hisse kavuşmasını destekler.

BIONIC DETOX SERUM paraben, mineral yağ, propilen glikol ve ftalat içermez..

(48)

BIONIC HYALURON SERUM

YÜKSEK KALİTELİ CİLT BAKIMI.

BIONIC HYALURON SERUM advanced

• BIOS AGE® Faktörü: 30-49 yaşına kadar

• Moleküler yapı: Ortalama oranda küçük ve büyük moleküller

• Farklı tetrapeptitlerden oluşan katkı kompleksi:

özellikle kırışıklıkların görünümünün

azalmasına yardımcı ve cilt pigmentasyonuna (yaşlılık lekelerinin oluşumu) karşı ildi

desteklemeye yardımcı olur

BIONIC HYALURON SERUM premium

• BIOS AGE® Faktörü: 50 yaş ve üzeri

• Düşük oranda büyük moleküller ve yüksek oranda küçük moleküller

• ACE vitaminlerinden oluşan katkı kompleksi:

Daha pürüzsüz bir görünüme katkı sağlayarak daha taze ve gençleşmiş hissine kavuşmanıza yardımcı olur oluşumunu desteklemeye yardımcı olarak,

cildin esnekliğini artırmaya yardımcı çalışır.

Böylece kırışıklıkları azalmış bir görünüme kavuşmanızı destekler.

BIONIC HYALURON SERUM regular

• BIOS AGE® Faktörü: 29 yaşına kadar

• Moleküler yapı: yüksek oranda büyük moleküller ve düşük oranda küçük moleküller

• Amino Farklı amino asitlerden (Prolin, Arginin, Alanin, Serin, Tokoferol) oluşan katkı kompleksi: NMF'yi güçlendirir ve bu nedenle cilde nem bağlanması (Doğal Nemlendirici Faktör-NMF: Epidermiste bulunan suyla bağlı maddeler), erken kolajen dejenerasyonunu önlemeye yardımcı olmak amacıyla cildin serbest radikallerle savaşmasını destekler, protein oluşumunu desteklemeye yardım eder (kolajen protein bloklarına dayalı olduğundan protein, cildin yapılanmasında önemli bir rol oynar)

Daha fazla ton, güç ve güzellik.

BIONIC HYALURON SERUM, yaşlanma karşıtı bileşenlerin son derece zengin kombinasyonu ile sıkılaştırmaya yardımcı olur ve cildinizin yenilenmiş hissine kavuşmasını destekler.

BİMOLEKÜLER

YÜKSEK TEKNOLOJİ SERUM

BIONIC HYALURON SERUM'da bulunan hiyalüronik asit tamamen bitki kaynaklıdır (doğal veya organik hiyalüronik asit). Serum, hem yüksek moleküllü hem de düşük moleküllü hiyalüronik asit içerir.

Farklı molekül büyüklükleri, hiyalüronun daha geniş cilt alanlarına ulaşmasını sağlar: küçük hiyalüron molekülleri, cilde derinlemesine nüfuz eder, büyük moleküller, nemin cildin üst katmanlarına etki eder.

Hyaluronik asit, kendi ağırlığının birkaç katı kadar nemlendirme özelliğine sahiptir, fibroblast üretimini uyarmayı destekler ve bu nedenle vücudun kendi doğal kollajen

(49)

48

BIONIC HYALURON SERUM

Daha esnek, güçli ve güzel bir cilt için derinlemesine destek.

BIONIC HYALURON SEREN paraben, mineral yağ, propilen glikol ve ftalat içermez.

(50)

GALVANIC LIFT

ETKILI BIR RAHATLAMA

SYN

®

-AKE

ÇALIŞMASI SONUÇLARI*

• Yüz ifadelerinizi kaybetmeden yüzünüzün rahatlamasına yardımcı olur

• kas hareketlerinin pürüzsüz bir görünüm için azalmasına yardımcı olur

• hızlı etki eder, etki süresi uzundur ve geri döndürülebilir

• 28 gün sonra kırışıklarda %52’ye varan azalma görülebilir

• Ölçülebilir etkiler: yumuşatma / kırışıklık görünümünü azaltma (gönüllülerin %80 ile

%73'ünde görülmüştür)

SYN®-AKE tümüyle güvenli efektif ve kasların rahatlamasına yardım eden enjekte edilen benzerlerine göre acısız bir alternatif olarak test edilmiştir. Galvanik SYN®-AKE'yi sadece BYAS Galvanic Lift ile kullanmanızı öneririz.

GALVANIK SERAMITLER

• cildin nem tutma özelliğini destekler

• Nem kaybını önlemeye yardımcıdır; Cildin doğal nemini üst deri katmanlarına taşımaya yardım eder

GALVANIK DORMINLER

• Cildin yaşlanma karşıtı mücadelesini destelemeye yardımcıdır

• Güzellik uykusundan uyanmış gibi bir etkiye kavuşmanıza yardımcı olur

• Genç ve tazelik hissi edinmiş bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur

Galvanic Lift, son derece etkili BYAS Face Lifter sayesinde cilde uygulanacak iyonize bileşenlerin özel bir seçiminden oluşur.

Galvanik formülasyon, diğerleri arasında oldukça etkili bir içerik olan SYN®-AKE'yi içerir. SYN®-AKE ifade kırışıklıklarını önlemeye etkili bir biçimde yardımcı olduğu için İsviçre Teknoloji Ödülü'yle taçlandırılmıştır.

GALVANIK SYN

®

-AKE

• Yüz kaslarının kasılma sıklığını azaltır

• Yüz ifadelerinizi kaybetmeden yüzünüzün rahatlamasına yardımcı olur

• hızlı ve uzun etkili çalışır:% 52'ye kadar

• 28 gün sonra kırışıklıklarda azalma görülebilir

GALVANIC ÇAPRAZ BAĞLI HYALURONIC ASIT

• uzun süreli bir biyo-stabiliteye sahiptir

• Cilde uzun süreli nem katkısında bulunmaya yardımcıdır.

• cildin üzerine süper nemlendirici ağ örermiş gibi çalışır

* Dermascan Group, Fransa tarafından plaseboya karşı çift kör araştırma.

(51)

50 GALVANIC LIFT paraben, mineral yağ, propilen glikol ve ftalat içermez.

GALVANIC LIFT

Yüz ifadelerinizi kaybetmeden yüzdeki mikro-kasları gevşeterek mimik kırışıklıkların etkili bir şekilde hareket ettirilmesine yardımcı olur.

Özel yaşlanma karşıtı etkiyi destekleyici bileşenlerin galvanik formülasyonunu barındıran BYAS Hyaluron Serum BYAS Galvanic Lift ile uyumlu bir şekilde çalışır.

Şekil

Updating...

Referanslar

Updating...

Benzer konular :